Treść opublikowana przez krzyniek
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
3:1
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
było po jeden ale urugwaj bramę zaje%^&&*ł [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 17:37_________________________________________________szkoda trochę mi koreańców ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś w stylu "zapolujemy na Jarka, ubijemy, wypaproszymy itp ..." nie pamiętam dokładnie i nie mogę tego na necie znaleźć, ale w poniedziałek na 100% będzie w SMS
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a słyszeliście jak Palikot pocisną po Dżarku :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do polityki to nie wiem czy było ale jest Z reguły wybierając prezydenta wybieramy też pierwszą damę, która jest jego prawą ręką....Musimy uważać żeby nie wybrać prezydenta, którego prawa ręka jest jego pierwszą damą :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba kupiłeś klapę jak nie to zadzwoń tu 514 310 440 (Mmz miałbyś blisko odebrać w razie co) i zapytaj widziałem że mają dużo audików na części
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem , zadzwoń do niego albo napisz :gwizdanie: oka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema Moskal czy TY wiesz jakie kolory skór ma ragga do obszywania ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ale musicie przyznać,że należy się mikrprocesorkom nom, przyciskają ważne że Holandia prowadzi [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 21:08_________________________________________________ale teksty walą padam to już wolę te "Vovuzele"
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
2:0
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
komentują ? czasem to nic nie mówią ..... jeden to chyba Szczęsny ..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
no i wg mnie słowak wybił piłkę z za linii już ale w tych powtórkach nie widać dokładnie
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
słowacja :oklaski: włosi do domu
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
2;1 [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 17:42_________________________________________________prawie po 2 ale był spalony [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 17:43_________________________________________________3:1 słowacja [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 17:47_________________________________________________3:2 co za mecz
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
słowacja makarony się pakują :naughty: :kox:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
makarony do domu :kox: :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ooo kolega kaskader to już wiadomo skąd temat przyjebałem w ibizę, ile zabiorą zniżki :gwizdanie:- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
gol- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.