Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
no i kaka wyleciał- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
brazylia gra prowokacyjnie i artystycznie - mecz się popsuł :kwasny, sędzia nie panuje chyba- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
brama piękna- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
niespodzianki nie będzie- Przysłowia motoryzacyjne.
to chyba Colin Mcrae na pewno- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
nawet 2x- Przysłowia motoryzacyjne.
to przewaga tylnego napędu a w barze kiedyś słyszałem: "Piłeś nie jedź, zapal polecisz" co do Lpg w aucie to : "Nawet dobre zapalniczki są na benzynę"- Przysłowia motoryzacyjne.
dobra tam Byle jaki wóz, aby d**ę wiózł! a kolega mówi jeszcze: Lepszy Mietek w garażu Niż ford na wirażu nie bądż pan idiota - nie kupuj peugeota i jeszcze to Każda Honda jeździ szybciej niż wygląda.- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ŚP. Kazimierz Górski mawiał "Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe" . Mam nadzieje, że WKS wygra, jak nie to chociaż zremisuje :>. ja liczę na remis- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
no niestety- Przysłowia motoryzacyjne.
a fiat jego brat a opel omega to ich kolega :gwizdanie:- Przysłowia motoryzacyjne.
baba z wozu koniom lżej :polew: :laghing2: :laghing2:- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
1:0- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Dokładnie. Moze poza Argentyną nikt nie gra na miarę oczekiwań może nie odnajdują się w tamtejszych warunkach atmosferycznych :gwizdanie: i te trąby zagłuszają myślenie na boisku :gwizdanie:- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
bramkarz Nowej Zelandii :good:- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
makaroniarz przewrócił się jak ten go już puścił :gwizdanie:- Siatkówka
no to zaraz drugi meczyk [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 15:04_________________________________________________ale MECZ :kox: to mamy tie-break_a a mogło być już po meczu :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 16:39_________________________________________________nasi chyba już zrezygnowani [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 16:56_________________________________________________pies na boisku :polew: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 16:59_________________________________________________po meczu ;( przegraliśmy wygrany mecz ...[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 17:05_________________________________________________dziś drugi mecz i kolejne zajebiaszcze emocje- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- Nowicjusz - wątek powitalny
siemak- [B5 AFN] Czujnik ciśnienia w kolektorze ssącym
a tego to już Ci nikt na forum nie powie, musisz sam organoleptycznie wszystko sprawdzić- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
jak mówiłem szkoda mi Kamerunu tylko, no ale to jest właśnie piłka nożna- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
jak utrzymają to tempo do końca to będzie najlepszy mecz do tej pory na tych Mistrzostwach [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 21:39_________________________________________________2:1 jak to mówią niewykorzystane sytuacje się mszczą ....- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
no wreszcie mecz na poziomie- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka - RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze