Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. no i kaka wyleciał
  2. brazylia gra prowokacyjnie i artystycznie - mecz się popsuł :kwasny, sędzia nie panuje chyba
  3. brama piękna
  4. niespodzianki nie będzie
  5. to chyba Colin Mcrae na pewno
  6. nawet 2x
  7. to przewaga tylnego napędu a w barze kiedyś słyszałem: "Piłeś nie jedź, zapal polecisz" co do Lpg w aucie to : "Nawet dobre zapalniczki są na benzynę"
  8. dobra tam Byle jaki wóz, aby d**ę wiózł! a kolega mówi jeszcze: Lepszy Mietek w garażu Niż ford na wirażu nie bądż pan idiota - nie kupuj peugeota i jeszcze to Każda Honda jeździ szybciej niż wygląda.
  9. ŚP. Kazimierz Górski mawiał "Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe" . Mam nadzieje, że WKS wygra, jak nie to chociaż zremisuje :>. ja liczę na remis
  10. no niestety
  11. a fiat jego brat a opel omega to ich kolega :gwizdanie:
  12. baba z wozu koniom lżej :polew: :laghing2: :laghing2:
  13. Dokładnie. Moze poza Argentyną nikt nie gra na miarę oczekiwań może nie odnajdują się w tamtejszych warunkach atmosferycznych :gwizdanie: i te trąby zagłuszają myślenie na boisku :gwizdanie:
  14. bramkarz Nowej Zelandii :good:
  15. makaroniarz przewrócił się jak ten go już puścił :gwizdanie:
  16. no to zaraz drugi meczyk [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 15:04_________________________________________________ale MECZ :kox: to mamy tie-break_a a mogło być już po meczu :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 16:39_________________________________________________nasi chyba już zrezygnowani [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 16:56_________________________________________________pies na boisku :polew: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 16:59_________________________________________________po meczu ;( przegraliśmy wygrany mecz ...[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 17:05_________________________________________________dziś drugi mecz i kolejne zajebiaszcze emocje
  17. a tego to już Ci nikt na forum nie powie, musisz sam organoleptycznie wszystko sprawdzić
  18. jak mówiłem szkoda mi Kamerunu tylko, no ale to jest właśnie piłka nożna
  19. jak utrzymają to tempo do końca to będzie najlepszy mecz do tej pory na tych Mistrzostwach [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 21:39_________________________________________________2:1 jak to mówią niewykorzystane sytuacje się mszczą ....
  20. no wreszcie mecz na poziomie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.