Treść opublikowana przez krzyniek
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ale kontratak !!! no to jest mecz
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
czerwoną mu pokazał i się przestraszył holender
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
no i wyleciał idiota
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
kanarki do domu będzie 3:2 lub 3:1 :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
no ale japoniec i tak się wytłumaczy z tego [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 17:24_________________________________________________2:1 k***wa
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
super :kox: :kox:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
no dopiero włączyłem i
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a nic miało nie być o polityce to będzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fly zmień podpis na promkę ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oddawaj swój dowód. bajk i italiano też żeby nie było to to było w roli informacji zamieszczone, nie jestem ani za pisiorami ani powcami
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"tępy lud wszystko kupi" by J.Kurski wczoraj widziałem jazdę po ulicy "na Kurskiego" jechała eRka w korku i jakiś idiota siedział jej na zderzaku
-
[B5 AFN] Manetka sterowania FIS
tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najnowszy sondaż: jarek i bronek po 45% .....
-
[B5 AFN] Manetka sterowania FIS
Co ty gadasz, wczoraj oglądałem bo szukam tempomatu to jest tego od zarypania. szukasz tempomatu zadzwoń i zapytaj bo 100zł to dobra cena http://www.allegro.pl/item1087771501_patyki_przelaczniki_swiatel_audi_b4_a4_a6_c4.html[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 22:16_________________________________________________ ta od polifta ma dodatkową kostkę i będziesz musiał "poszukać" kierunków z tego co pamiętam zagadaj do Grippena coś podpowie lub w warsztacie jest temat o tempomacie w b5 i tam chyba też była wzmianka o tym [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 22:18_________________________________________________np http://www.allegro.pl/item1080019613_manetki_audi_a4_pod_komputer.html[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 22:45_________________________________________________ewentualnie tu http://www.allegro.pl/item1089402631_przelacznik_wycieraczek_szyb_audi_a4_8d9_953_503.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 AJM] Czujnik temperatury oleju
czyli to może być nie ten nr co podałem- [B5 AJM] Czujnik temperatury oleju
049 919 563 B- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
... i na youtube :gwizdanie: BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH :polew: :polew: :polew: padłem- Nowicjusz - wątek powitalny
bry- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niezły Joke :polew: to mówisz że dostała od życia kość znaczy w kość :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek http://www.allegro.pl/item1089937576_audi_a4_1_8t_quattro_310_koni_s4_rs4_rs6_sti_evo.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bajk- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka - [B5 AJM] Czujnik temperatury oleju