Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Garwolin i okolice spot........
ja mam tylko C 400D to piszę że o 13-stej spot
-
Garwolin i okolice spot........
spróbować zawsze można ile przed 13stą?
-
Garwolin i okolice spot........
może ok 13-stej? coś znajdziemy fajnie by było porobić foty w trakcie jazdy co ty na to ? tylko potrzeba jeszcze trzecią osobę
-
Garwolin i okolice spot........
dobrze wiesz jak jest nic tu nie można zebrać W Siedlcach podobnie od 2 do max 4 aut, co chyba raz się tylko tak zdarzyło... czyli nie ciekawie....ile macie do łukowa ? tam są spoty AKP i na ostatnim było 12autek Kowi to jak na którą się ustawiamy ????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uj z centrum żeby tylko nie przyjebali się do stadionu narodowego
-
[ALL] Czy na forum są jakies kobiety
rozwaliłeś mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek jak skończę budowę to Cię objadę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tej nie będzie bo ekolodzy znaleźli rzadką rybkę w stawach gdzie miała przebiegać obwodnica
-
Garwolin i okolice spot........
dobrze wiesz jak jest nic tu nie można zebrać
-
Garwolin i okolice spot........
fajnie to jest nas już dwóch (frekwencja w uj)
-
Spoty LRY - odwołane
A co tam dają materialista .....
-
Garwolin i okolice spot........
ktoś chętny na spota w niedziele ????
-
Spoty LRY - odwołane
miśki może wpadniecie na spota do Garwolca ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to nie hornet sprzedaje :gwizdanie: :polew:
-
[B5 AJM] Chip w AJM
wyjdzie pewnie 160 z hakiem na jednej hamowni a na innej ok 170 :gwizdanie: kolega w wakacje zakoxował AJMa turbem i FMICkiem wyszło mu 159km u rogala kompletnie bezdymnego softu o kim mówisz :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie tylko Ciebie .... [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 18:06_________________________________________________ powiem Ci po tym co ostatnio widziałem jak dla jaj nawaleni zajechaliśmy pod taka dyskotekę że nie tylko biedni się tak bawią i to co robią tam małolaty to galerianki przy tym to pikuś
-
[B5 AJM] Wycieraczki szyby przedniej
bo się nie wybija tylko bierzesz duży klucz francuz itp, mocujesz gdzieś (np imadło) lub zatrudniasz drugą osobę, lejesz jakiś odrdzewiacz i próbujesz to "wykręcić" wybijanie w większości wypadków kończy się pęknięciem
-
Montaż tempomatu A4 B5
nie opowiadamy bo tak jest, jak sam napisałeś udało Ci się trafić cały komplet dodatkowo dostałeś zdjęcia co i jak było podłączone więc nie mów że jest tak łatwo dla laika co ma po kawałku wszystko kompletować (bo tak z reguły jest) Tośka i jak sprawa z tempo ? bo nie dzwoniłeś
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
dziś wygrał lepszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
takie powiedzenie mi się skojarzyło :gwizdanie:Nic tak życia nie upiększy jak nowa doopa i jeden głębszy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hi