Treść opublikowana przez krzyniek
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
- Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
a ten tu czego po datki wpadłem .... dajesz 2 dychy :gwizdanie: uważaj żebyś w dziubek nie dostał- Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
i właśnie to czynią- Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
i już nie jest tak kolorowo jak wczoraj ... [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 20:47_________________________________________________ a ten tu czego- Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
powoli zaczynamy- [ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
na mój gust to nie zrobisz żeby Ci się ściemniały razem z dechą ..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurva Poziek przegiałes! siedze w robocie, 3 ludzi widzi co robie na kompie i Ty dajesz takie gówno. Rozumiem kurva zarty itd ale bez przesady! nie trzeba bezsensownie we wszytko klikać :gwizdanie:ale to przynajmniej ma podkład muzyczny, to co kiedyś na maila rozsyłali 3 czy 4 panienki robiące sobie minety i jęczące było gorsze bo dużo ludzi obok słyszało jęki- Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
20:20 na polszmacie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w pytę temat- Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
tak- [ALL] Moja nowa koleżanka będzie do przodu
co do budzika to coś nawet wspominał- Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
:oklaski:- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
kibicujecie ? jak na razie nasi grają jak z nut- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może kawkę- [ALL B5] Regeneracja przerywacza kierunkowskazów (po II lifcie)
śrubek nie ma, są zatrzaski po dwóch stronach (od strony pinów kostki)- Montaż tempomatu A4 B5
w benzynie to nie jest takie proste jak w tdi jeśli ma pedał gazu na potencjometrze (a zakładam że tak jest ) to jest tak samo proste jak w tdi ps. wystarczy sprawdzić to nic nie kosztuje- [B5 ARJ] Opis przewodów stacyjki
opcja [ale ok wyręczę Cię]- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie jest mecz Polska-Dania (1:1) i teraz już wiem gdzie podziewa się Tosik komentator: "tosik, tosik przy piłce ... i bład tosika" padłem :polew:- Strefa Śmiechu
http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,28026,iSort,1,iTime,3- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- Strefa Śmiechu
co w tym śmiesznego? po NL jeżdżą B8 i inne dobre fury jako L-ki dokładnie tak, w de widziałem m5, Q7 i inne super fury ...- [B5 AKN] Czujnik temperatury cieczy - jak zlokalizować.
- Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010