Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kasiu z okazji imienin wszystkiego najlepszego :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://moto.onet.pl/109974,1,17,0,0,0,galeria_media.html
-
[ALL B5] Opis migajacych kontrolek w komputerze audi a4 19tdi
cyt: "Uszkodzenie tylnych świateł lub świateł mijania. uszkodzenie może byś spowodowane przez: -żarówki -bezpieczniki -połączenia przewodów elektrycznych wymienić uszkodzoną żarówkę lub bezpiecznik. Funkcja uszkodzenie świateł mijania wzgl. tylnych świateł sprawdzona zostaje tylko po ich włączeniu. "
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tyle się dzieje że nie będziemy pisać o tym na forum publicznym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
" a zrobi pan kaczuszkę"
-
[B5 AJM] Witam , to i ja się pochwalę moim Audikiem
radio 2din aż się prosi rns-e zamontować ładne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
my (boberek, adrian i ja ) gramy w wolf ET tyle że mnie znów wyrzuciło ale dziś już trochę postrzelałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z tego co widziałem to on już ją prawie po uszku [br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 19:17_________________________________________________ a to nie ty krzyczałeś że właśnie tak masz :gwizdanie: no chyba że byłeś pijany itd...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian ten opis pasuje do Ciebie po piątkowym wieczorze jak Cię odwiozłem :polew: nie no ale chyba aż taki odważny to nie byłeś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga dałbyś łatwiejszy sprawdzian, bo egzamin z Mają niewielu przejdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no właśnie miałem je wrzucić na forum jakby ktoś chciał avatara zmienić :gwizdanie: ale widzę że sami działacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widze Ty też zmieniłeś na baunsujące cycorki zmieniłem bo tomaszust prosił :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pierwszy kawałek jest w strefie śmiechu :gwizdanie: drugi ragga nie czepiaj się bo wreszcie Boberek ma normalnego avatara jak przystało na klub 69 :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no coś Ty Ty panów zapraszamy są mile widziani
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko nie mów że nie wiedziałeś, bo chciałem Cię zwerbować przez gg :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie nie pamięta raczej na pewno
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e ee eeee panie boberek nie przesadzajmy :> bo wgram jak was nagrałem :gwizdanie:Mientka pytka możesz pomarzyć o kopniaku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wyskoczyłeś w piątek z takim tekstem, co nie pamiętasz :gwizdanie: