Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    moim zdaniem te do tzw II liftu nie mają tej kostki, co do benzyny to ona ma (z tym że w tym benzyniaku którym montowałem to on też jest po II lifcie)
  2. no Angee tak jest bo tak przystało na Klub69 :polew:
  3. http://pl.youtube.com/watch?v=gn7OJeOQgu8&feature=related
  4. taksóweczka czeka Ale ja nie dzwoniłam... To ktoś inny musiał zrobić ale pani zostanie pokryta kosztami :polew:
  5. no to zmieniaj avatara Nie... za bardzo taki ruchawy obrazek rzuca sie w oczy a ja tu w firmie to forum przegladam Zainstaluje sobie w komorce dobre :polew: kolejny brak wyobraźni http://motoryzacja.interia.pl/news/nastolatki-zginely-w-lexusie,1218135[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 16:32_________________________________________________ i miałby on oznaczać nic innego jak tylko: możesz mnie pocałować w dooopę no niektórym to by się taka emota przydała w tym wątku :gwizdanie:
  6. no to zmieniaj avatara
  7. eee nie znacie się.... nie mogą być tak kawa na ławę -wywalone [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 16:15_________________________________________________a tu poczytajcie jaka patologia(chodzi o nowiutkie A8 zarejestrowane na .... caritas) panuje w tym kraju http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ksiadz-potracil-mezczyzne-i-mowi-mu-zyskales-nowe-zycie,wid,10611987,wiadomosc_prasa.html?ticaid=170a9
  8. siemka i zapraszamy na spoty warszawskie
  9. Boberek i raggaman nie wiem co was łączy ale chyba mamy nową parę na forum :gwizdanie: cyt z innego działu to teraz już wiadomo co im tak wesoło było w bierhalle jak obok siebie siedzieli
  10. czepiacie się to jest szczota z myjni półautomatycznej, wczoraj uciekła z jednej stacji benzynowej
  11. to dla odmiany .... śmiejecie się ze skody a tu proszę jaki ładny wynik http://pl.youtube.com/watch?v=PneYGuN3aO4&feature=related
  12. I tu sie mylisz .. Tylko pewnych spraw nie poruszam przed szerszą bubliką Chceta pogadać ..wieta gdzie jest na to odpowiednie miejsce tak też myślałem
  13. ale czy pani Potrzeba ....
  14. Jak nie ma z kim pogadać ? Pogoniłeś już ją czy siedzi tylko, bo płaci czynsz ??? Myśle Przyjacielu , że nie miejsce i czas na takie tematy tak na "sucho" ragga jest mało rozmowny :gwizdanie:
  15. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    adadur zauważ że nie wszyscy mają białą kostkę w tych autach co osobiście dokładałem tempomat ta kostka była, więc dołożenie tempomatu było szybkie i przyjemne
  16. z inną literką na końcu powinien pasować, może być np literka D, numer początkowy powinien być taki sam.
  17. mówisz ładna "inaczej" :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 17:14_________________________________________________opis typu: "mam 24lata i 5 letniego syna mnie rozwalił " a to też jest dobre http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-27-35-chlopaka-W0QQAdIdZ90225558
  18. a to już lepiej tylko żeby nie urwała [br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 17:11_________________________________________________a i to je dobre http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-Moja-przyjacio-ka-W0QQAdIdZ90279582
  19. i ile za ten sponsoring ma do zaoferowania, bo jak rozumiem trzymanie za rękę to trochę mało :gwizdanie:
  20. ja mam chyba wolne jak wygląda tak jak na focie to nic tylko.... a to ta pani co szuka cobyście nie musieli w linka klikać :gwizdanie:
  21. a tak się kończy ..... sami oceńcie http://motoryzacja.interia.pl/news/to-ja-rozbilem-porsche,1214974,1612
  22. http://pl.youtube.com/watch?v=KSY4Yi2ypno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.