Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na spoty warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
prawie robi wielką różnicę :gwizdanie: dokładnie tak to nie VW
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dzięki za info moja propozycja jest taka:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dwa .... a na ilu się skończyło :gwizdanie:
-
Spoty LRY - odwołane
Zawsze to coś .. Kręćcie te spoty..mało istotne ile autek na początku ..na pewno z czasem ich przybędzie Grunt , że coś działacie ..macie chęci tyle samo mi udało się w Garwolinie zebrać ino 2
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
oki jakie są zasady teraz ? każde autko się nadaje na zagadkę
-
Spoty LRY - odwołane
jak będziesz leciał to dzwoń się dokleje po drodze jak ostatnio tam śmigaliśmy to sporo a4 widziałem na LRY tyle że chyba 1/10 z nich jest tylko w klubie a może i mniej. jest fajny lokal w rykach pod wdzięczną nazwą "Hades" nie sugerujcie się nazwą :polew:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dobra pany wracam do zabawy z wami bo dawno mnie tu nie było... ten żółtek to: GILBURN INVADER 3.0V6 `72r.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie bardzo wiem jak to się nazywa fachowo... opisze to tak: to się montuje do ramy a na tym się montuje koło.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga a wiadomości na gg czytałeś[oglądałeś] [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 17:01_________________________________________________robię oT; panowie gdzie mogę kupić coś takiego:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj nowy :> zapraszamy na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie nie o doopach a o dymaniu http://www.epuls.pl/mikolaj/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nadrobią
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam nie wrócą ja cały czas mam jeszcze poloneza chodź żałuję ze 125p sprzedałem to była maszyna silnik poloneza i skrzynia 5
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TICO miałem na początku studiów i nie szydź z tego sierściuchu, bo było to za***iste żelazko do miasta robiłeś program u Rogala w Tikaczu ? :polew: pewnie tak, i zrobili taki moment że jeździł tylko na wstecznym
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy zapraszamy na spociki warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nastawiłem zacier :gwizdanie:.... znaczy się ciasto się piecze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hallo