Treść opublikowana przez krzyniek
-
rodzinne porsche ;)
http://www.autokrata.pl/ogien/5154/porsche_panamera_oficjalnie/ wg mnie fajne
-
Strefa Śmiechu
ustawiane ...
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
i dorzucic do tego świecącą antenę :gwizdanie: o kufa...
-
Montaż tempomatu A4 B5
nie zastanawialiśmy się nad tym chyba nie robi różnicy, ale lepiej jak to będzie po zapłonie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzę że jakieś atrakcje były palące się auto.... bóle żołądka :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=167688&c=132&f=25&orderby=asc&start=0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adaho a co zazdrosny że odbijam Tobie faceta? :polew: Stary ..a dostałeś kiedyś gołą d*pą w twarz ? kolego POWTARZASZ już się :polew: Odezwał sie ten co mało co nie dostał pośladem no jasne tylko pośladów zabrakło bo Terenia z Tobą nie przyszła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adaho a co zazdrosny że odbijam Tobie faceta? :polew: Stary ..a dostałeś kiedyś gołą d*pą w twarz ? kolego POWTARZASZ już się :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e to nic mu nie jest zrobiłeś tak jak kolega Korzen u mnie w garażu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zależy za którym kołem powinien żyć
-
[B5 AEB] Jaka powinna być długość wycieraczek oryginalnie ?
nie chce tu robić reklamy i każdy kupi co chce, ja kupiłem bosha obydwie mają długość 530mm, wycieraczka kierowcy jest ze spojlerem a wycieraczka pasażera to tzw banan, jak na razie nie mam zastrzeżeń do nich, z tego co się zorientowałem to nie kupisz jednej 550mm a drugiej 530mm w komplecie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to teraz Teresa się będzie z Ciebie :polew: :polew:
-
[B5 AKN] Zapaliła się kontrolka AIRBAG po staniu na mrozie
można w domu jak się ma vaga jak się zaświeciła i nie gaśnie to sterownik zapisał błąd który trzeba wykasować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adrian tego nie mam pojęcia poczytaj na wiki ross tech moze tak cos w prodedurach jest napisane napiszcie co chcecie zakodować co? [br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 16:20_________________________________________________ Tak ? a to dobre jest mimo iż nie mogłem pić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja bym obstawiał że to J. (mimo iż nie znam pani J osobiście) bo zanim poziu zmodyfikował to było widać całą fotę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
boberek stary klasyk ale nadal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i kilka fotoradarów :gwizdanie: a swoją drogą to na ile Cię ten "fachowiec" skasował? powinien oddać auto przynajmniej w takim stanie w jakim dostał je w swoje łapy a nie ....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spociki warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://pl.youtube.com/watch?v=cqVg4zoUAlE
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=Ls8pzbHITNU
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=2ZBC_t-Uuvw