Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pojechałbym do was, no ale karwa nie będę patrzył jak pijecie a ja nie
-
Strefa Śmiechu
Gdańsk, korek na ulicy Grunwaldzkiej, do jednego kierowcy odzywa się drugi: -słuchaj porwali prezydenta i żądają 1 000 000 000złotych bo jak nie to obleją go benzyną i podpalą!!! właśnie robimy zbiórkę... Tak? a po ile inni kierowcy dają?? -no tak po 2-3.... litry!!! kox[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 13:44_________________________________________________Nosfer było stronę wcześniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdańsk, korek na ulicy Grunwaldzkiej, do jednego kierowcy odzywa się drugi: -słuchaj porwali prezydenta i żądają 1 000 000 000złotych bo jak nie to obleją go benzyną i podpalą!!! właśnie robimy zbiórkę... Tak? a po ile inni kierowcy dają?? -no tak po 2-3.... litry!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e już świeci słońce ale mimo wszystko chyba jednak wymienię
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:> czy u was też pada śnieg? normalnie chyba pojadę zimówki założyć :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga trza spróbować, może któregoś pani T sobie wybierze ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeśli to dooopa pani Tereni to mogę spróbować Nie ..to moja prywatna Także nie fikaj bo czeka Cie konkretne uderzenie z nocnika Włąsnie Terenia zaproponowała mi lodzika ...tylko tego z Mc'Donalda od czegoś trzeba zacząć a TY jej zaproponuj wieczór w bier... tylko nie mów że koledzy będą :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeśli to dooopa pani Tereni to mogę spróbować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem ZA no w końcu ktoś :rolleyes: Lukaszr, Adaho, Poziek... kto dalej ? :gwizdanie: Powiedziałem stronę temu ..ale widze , że nie bierzecie mnie pod uwagę :gwizdanie: bo jesteś małolitrażowy, jak maluch :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to dziś tak?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakiego jakiego ??? dobrze wiesz zresztą już widać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian a wklej tego "kogucika" w akcji
-
[B5 AFN] migajace kontrolki
podłącz Vag_a, bo ciężko coś powiedzieć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z czego połowę zabrała Pani bo się na stoliczku wam nie mieściło :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stać to i Ciebie by było., tylko że nam jako obywatelom pl to by prawko zaje***li i z tysiaka albo i więcej walnęli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"że nie silnik tylko umiejętności i znajomość drogi, są w takim przypadku najważniejsze."
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co niektórzy już to wczoraj oglądali ino na gg
-
[ALL B5] kontrolka poduszki
wykasuj błąd, możesz psiuknąć jakimś specyfikiem do połączeń elektrycznych, możesz też spiąć kostkę trytytką i na przyszłość nie ruszaj fotelem na przekręconym zapłonie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL B6] Przeciek wężyka tylnego spryskiwacza
nie miałem innego zdjęcia i wykorzystałem to z montażu tempomatu :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :> zapraszamy na spoty warszawskie- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy - [ALL B6] Przeciek wężyka tylnego spryskiwacza