Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. pojechałbym do was, no ale karwa nie będę patrzył jak pijecie a ja nie
  2. Gdańsk, korek na ulicy Grunwaldzkiej, do jednego kierowcy odzywa się drugi: -słuchaj porwali prezydenta i żądają 1 000 000 000złotych bo jak nie to obleją go benzyną i podpalą!!! właśnie robimy zbiórkę... Tak? a po ile inni kierowcy dają?? -no tak po 2-3.... litry!!! kox[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 13:44_________________________________________________Nosfer było stronę wcześniej
  3. Gdańsk, korek na ulicy Grunwaldzkiej, do jednego kierowcy odzywa się drugi: -słuchaj porwali prezydenta i żądają 1 000 000 000złotych bo jak nie to obleją go benzyną i podpalą!!! właśnie robimy zbiórkę... Tak? a po ile inni kierowcy dają?? -no tak po 2-3.... litry!!!
  4. e już świeci słońce ale mimo wszystko chyba jednak wymienię
  5. :> czy u was też pada śnieg? normalnie chyba pojadę zimówki założyć :gwizdanie:
  6. ragga trza spróbować, może któregoś pani T sobie wybierze ....
  7. jeśli to dooopa pani Tereni to mogę spróbować Nie ..to moja prywatna Także nie fikaj bo czeka Cie konkretne uderzenie z nocnika Włąsnie Terenia zaproponowała mi lodzika ...tylko tego z Mc'Donalda od czegoś trzeba zacząć a TY jej zaproponuj wieczór w bier... tylko nie mów że koledzy będą :gwizdanie:
  8. jeśli to dooopa pani Tereni to mogę spróbować
  9. jestem ZA no w końcu ktoś :rolleyes: Lukaszr, Adaho, Poziek... kto dalej ? :gwizdanie: Powiedziałem stronę temu ..ale widze , że nie bierzecie mnie pod uwagę :gwizdanie: bo jesteś małolitrażowy, jak maluch :polew:
  10. a to dziś tak?
  11. jakiego jakiego ??? dobrze wiesz zresztą już widać
  12. Adrian a wklej tego "kogucika" w akcji
  13. podłącz Vag_a, bo ciężko coś powiedzieć
  14. Z czego połowę zabrała Pani bo się na stoliczku wam nie mieściło :gwizdanie:
  15. stać to i Ciebie by było., tylko że nam jako obywatelom pl to by prawko zaje***li i z tysiaka albo i więcej walnęli
  16. "że nie silnik tylko umiejętności i znajomość drogi, są w takim przypadku najważniejsze."
  17. co niektórzy już to wczoraj oglądali ino na gg
  18. wykasuj błąd, możesz psiuknąć jakimś specyfikiem do połączeń elektrycznych, możesz też spiąć kostkę trytytką i na przyszłość nie ruszaj fotelem na przekręconym zapłonie
  19. nie miałem innego zdjęcia i wykorzystałem to z montażu tempomatu :gwizdanie:
  20. witaj :> zapraszamy na spoty warszawskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.