Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyślij mi pw to Ci powiem napisałem Ci na gg :polew: powiadomienie [br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 16:13_________________________________________________PW jest powiadomienia NIET [br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 16:16_________________________________________________poprawka jest powiadomienie z małym poślizgiem ale jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyślij mi pw to Ci powiem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum a4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy, zapoznaj się z tematem spotów radomskich
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Elo Tobie :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy Cię
-
Montaż tempomatu A4 B5
tu masz opis dla 2,5 http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=65289&highlight=monta%BF+tempomatu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i zapraszamy na spoty warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czego to teraz uczą http://www.smog.pl/wideo/15206/esej_o_slowie_kurwa/
-
[B5 AJM] Na wyższych biegach traci moc
stawiam że raczej na pewno to notlauf
-
Ken Block i jego impreza
widać też szczególnie jak idzie tyłem po bandzie :gwizdanie:moim zdaniem każdy kto trenuje, jest obeznany z autem, wie co potrafi auto którym jedzie i nie jest dooopą do kierownicy jest w stanie podobnie prowadzić auto. szkoda że przy tych filmikach nie piszą ile kierowca godzin spędził za kierownicą etc....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawy pomysł Tylko trzeba bedzie kapsle skminić czyli już wiesz o co chodziło adaho on chce po prostu się napić na spocie a tym samym dostarczyć nam kapsel (ale to tylko przykrywka) :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawy pomysł