Treść opublikowana przez bolsblu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może i głupie, może i nie wypada ale zapytam Co się robi na takim spocie?
-
[B7 BRE] Drgawki silnika
Jestem po małym przeglądzie, czyli olej oryginalny syntetyk, filtr powietrza, filtr paliwa i filtr kabiny i powiem, że drgawki są o 70% mniejsze. Wcześniej zauważalne, prawie denerwujące na jałowym, teraz myślałem, że zniknęły ale chyba czasem zadygocze ale nie jestem pewien. Hmmm... Tak są ale dużo mniejsze i ledwo wyczuwalne. Można powiedzieć, że zniknęły chociaż na pewno są... Eee... wiadomo o co kama nie
-
[B7 BRE] Drgawki silnika
Witam Też to mam. prawie nie wyczuwalne ale na jałowym denerwuje (minimalne regularne drgania). Czeka mnie mały przegląd czyli filtr powietrza, paliwa, oleju i wymiana oleju jeśli to nie pomoże to trzeba będzie się z vag- maszyną zaprzyjaźnić.
-
Auto zabrali mi na parking policyjny
Witam ponownie :> Jeśli mamy auto na parkingu policyjnym postępujemy w ten sposób. 1. Klniemy na policje 2. biegniemy do PZU (nigdzie indziej bo nie dadzą), kupujemy polise ubezpieczeniową na 1/12 roku bez zniżek za 300 3. lecimy na komendę pokazujemy ubezpieczenie i pytamy czy autem mogę jechać na kołach 4. inspektor odpowiada, że oczywiście, wydaje zaświadczenie 5. upomnieć się o kluczyk (ja myślałem, że jest na parkingu i biegałem 2 razy/ krzywy humor władzy ) 6. płacimy za parking i holowanie 12zł/24h 180- hol. 7. wsiadamy i palimy gumy przed komendą. 8. załatwiamy blachy PL
-
Auto zabrali mi na parking policyjny
Dobra to dmucham do wydziału komunikacji może uda mi się jakieś blachy wydłubać.
-
Auto zabrali mi na parking policyjny
To do takich można było dokupić ubezpieczenie - to chyba najszybciej zrobisz w jeden dzień. Więc jeśli wykupie ubezpieczenie do tych tablic to będę mógł odjechać z parkingu na kołach?? Przypomnę, że na niemieckich blachach jes data 30.11.08
-
Auto zabrali mi na parking policyjny
:wallbash:Jutro miałem załatwiać wszystkie papiery, nie mam nic. Jutro planuje wykupić ubezpieczenie na miesiąc ale to upoważnia mnie do lawety. Czy Wydział komunikacji daje jakieś tablice tymczasowe?[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 21:56_________________________________________________ Auto na niemieckich wywozowych tablicach.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 21:57_________________________________________________ Auto już tam jest.
-
Auto zabrali mi na parking policyjny
Witam, POtrzebuje pilnie informacji. Sprowadziłem audi a4 i dziś pan policjant stwierdził że blachy mam nieaktualne bo jeżdżę autem po kraju 5 a nie 4 dni. Niech to h............. Moje pytanie : Czy jutro załatwie jakieś tablice w wydziale komunikacji. NP. Próbne? Pozdrawiam
-
Złomowanie auta ?? A może jakiś lepszy sposób ??
Sprzedaj auto na allegro. Ostatnio miałem bliskie spotkanie z drzewem swoim vivaro (przeżycia kosmiczne) Auto wystawiłem na allegro, dowód rejestracyjny dostał nowy właściciel (może się przydać do innego vivaro bo mój był złamany na pół ). Byłem u ubezpieczyciela z umową k/s i rozwiązałem umowę ubezpieczenia, jeszcze urząd został......ale w sumie w urzędzie to nie wiem co mam załatwić bo auta przecież nie mam już, chyba trzeba przedstawić umowę kupna sprzedaży z tego co pamiętam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Michał Z tej strony, Miałem już audi a3 super bryka miałem tez alfe 166 pełna opcja- niefajna bryka. Szukam teraz jakiejś ślicznej a4 dla siebie. Tyle.