Treść opublikowana przez Morgan
-
Czy fotele z Audi A4 B9 S-line będą pasowały do A4 B8 polift?
jak w tytule czy będa pasowały bo nosze sie z zamiarem wymiany, dzięki za info
-
Nawiew tylko na szybę w Audi A4 B8
bardzo dzieki za zainteresowanie moim zapytaniem, pozdro
-
Nawiew tylko na szybę w Audi A4 B8
tak jak mozesz ustawic kierunkowy nawiew na nogi tułów czy jedno i drugie zawsze w samochodach byla opcja na szybe i o to mi chodzi
-
Nawiew tylko na szybę w Audi A4 B8
w instrukcji jest napisane ze to rozmrażanie przedniej szyby
-
Nawiew tylko na szybę w Audi A4 B8
3 strefową
-
Nawiew tylko na szybę w Audi A4 B8
automatyczna tam gdzie ustawiasz temp, auto ac, podgrzewane fotele i jest opcja nawiewu ktory ustawiasz na mmi 3 strzalki na postac, ale jak tam wejde to jest auto albo rozne opcje na pasazerow, dzieki
-
Nawiew tylko na szybę w Audi A4 B8
witam wszystkich, moze głupie pytanie , ale jak ustawic nawiew tylko i wyłącznie na przednią szybe bez klimy?
-
Wymiana osłon i odboi amortyzatorów tylnych avant
mam to samo, moze ktos odpowie?
-
lużny kabelek obok lewej przedniej lampy a4 b6 awx
bingo krańcowka zamknięcia maski dokładanego alarmu - spadl kabelek z blaszki, dziekuje bardzo, pozdro
-
lużny kabelek obok lewej przedniej lampy a4 b6 awx
witam wczoraj zauważylem zaizolowany lużny kabelek obok lewej lampy i zbiorniczka plynu wspomagania, moze ktos powie co to za kabel http://www.directupload.net/file/d/3715/9322hyyt_jpg.htm
-
odwołanie od zaniżonej wyceny z oc sprawcy
sprawa jak w temacie , czy w odwolaniu lepiej żądać dopłaty konkretnej kwoty np. 1000 zł do tego co wypłacili, czy nie żądać kwoty tylko ponownego rozpatrzenia sprawy - dotyczy TU Benefia, jestem poszkodowany, uszkodzony przedni błotnik, nie tak mocno ale jednak dostałem 380 zł, błotnik w ASO Białystok = 993 zł, dzieki za porady.
-
Pali bezpiecznik
mam podobnie, wymieniam bezpiecznik, wlaczam tylko blysna i znowu przepala bezpiecznik, podejrzewam problem we wlaczniku
-
[B6 AVF] Wymiana napinacza paska osprzętu
tylko, ze ja napisalem oddzielny temat i przeniesiono - doklejono go tutaj, ktory malo mial wspolnego z napinaczem
-
[B6 AVF] Wymiana napinacza paska osprzętu
o co pytam to wiem i jak widac nie tylko ja a puknac w glowe to se sam mozesz mowiac brzydko guw......rzu, jak nie masz nic grzecznosciowo do powiedzenia to sie nie udzielaj i nigdzie nie napisalem ze bede jakby co miec jakies pretensje - pewnie ty bys mial i oceniasz innych po swojemu - wiecej pokory to kolezenskie porady mlody kolego!
-
[B6 AVF] Wymiana napinacza paska osprzętu
ale wiele osób pisze że wymienia co 90 tys km, to jeżeli przeciągnę do wiosny o 5 tys to jest ryzyko?
-
[B6 AVF] Wymiana napinacza paska osprzętu
u nas ponad 1000zł dla mnie sporo
-
[B6 AVF] Wymiana napinacza paska osprzętu
Witam wszystkich! Auto jak w podpisie, kupione w 2007 r. przy przebiegu 103 tys wymieniony kompletny rozrząd razem z amortyzatorem pasa napinacz(tłumik drgań), przy przebiegu 163 tys ponowna wymiana - tym razem bez tłumika drgań. Teraz mam 223 tys i opinie sa różne czy juz wymieniac czy moze poczekac? Generalnie chodzi mi oto , ze za 2-3 m-ce mam zamiar sprzedac auto i czy wymiana rozrządu może poczekać?- czy nic złego się nie stanie? Miesięcznie robię około 1300 km. Przeglądając wyszukiwarke forum nie uzyskalem jednoznacznej odpowiedzi - bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi!
-
problem z odkręceniem oświetlenia rejestracji w Avancie
jak wyżej, przepaliła się żarówka z jednej strony i w żaden sposób nie mogę odkręcić lampki - śrubka jest bardzo wyrobiona, może ktoś podpowie jak się z tym uporać, dzieki.
-
[ALL B6] Wymiana zestawu naprawczego na koło zapasowe
ja się podłącze - mam zestaw naprawczy koła i chciałbym wpakować zamiast tego dojazdówkę - co muszę dokupić - wywalić, zmienić? dodam, ze mam Avanta
-
jakie klocki bosch tył?
awx 130 kucy
-
jakie klocki bosch tył?
witam wszystkich chciałem kupic klocki na tył - auto w opisie i powiedziano mi ze z boscha mam dwa rodzaje do wyboru o numerach 0986461769 lub 0986466683, podobno te pierwsze sa bez blaszki ktora informuje o zuzyciu, ale niby sa o 2mm grubsze, moje auto ma naped tylko na przod i nie mam powiadomien na fis-ie o zuzyciu klockow. Moze ktos to wyjasni i podpowie, ktore beda pasowaly, dziekuje za wszelkie podpowiedzi.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam poprosze o wycene tarcze i klocki tył Bosch auto w opisie - a4 avant 1,9 tdi 130 km, b6 2002 r
-
wymiana oringów pompowtryskiwaczy
jak w temacie, prosze o info, jaki koszt z kompletem śrub, tzn, ile kosztuje całość, części + robocizna, chodzi o silnik 1,9 tdi 130 km AWX, dzięki
-
[ALL B6] Dziwne zachowanie wycieraczek
witam mialem to samo mechanizm sie zaciera i silnik dostaje zwrotny sygnal, jeszcze troche i wogle sie nie wylacza, wiec nie czekaj zbyt długo, trzeba rozebrac i nasmarowac - jest o tym caly temat na forum
-
[B6 AWX] Nie wyłączają się przednie wycieraczki
dzwonilem i nie wiedza dokladnie, raczej znajduje sie w skrzynce przekaznikow, ktora siedzi gdzies pod nogami kierowcy, ale jednoznacznej odpowiedzi mi nie udzielono