Treść opublikowana przez Morgan
-
[B6 AWX] Nie wyłączają się przednie wycieraczki
koledzy, moze jednak ktos podpowie?
-
[B6 AWX] Nie wyłączają się przednie wycieraczki
no nie strasz ze to manetka, mam zmieniona na ta z obsluga fis-u, szukalem jej pol roku!
-
[B6 AWX] Nie wyłączają się przednie wycieraczki
witam moj problem polega na tym, ze po załączeniu wycieraczek szyby przedniej - np. jak prysne plynem na szybe - wycieraczki nie przestaja pracowac, musze przelaczac kilka razy az zalapie, teraz wogle nie wlaczam bo boje sie za nie dadza sie wylaczyc. Moze ktos podpowie jak to naprawic, bo do elektryka jestem umowiony dopiero za tydzien. pewnie jakis przekaznik, jezeli tak to gdzie sie znajduje?
-
[B6 BVF] Wymiana żarówki mijania - stron lewa
ten zbiornik mozna odkręcic i odchylić na bok, co daje wiecej miejsca
-
[B6 AWX] Różnica Mobil 1 505.01
witam! od oczatku uzytkowania swego auta jezdze na takim oleju http://moto.allegro.pl/item392113835_olej_mobil_1_special_v_5w40_4l_krakow.html, teraz kumpel przywiozl mi taki http://moto.allegro.pl/item399770734_olej_mobil_5w_30_5l_specjal_v_pompowtryskiwacze.html, zastanawiam sie czym sie roznia, oba sa w specyfikacji 505.01, moze ktos wytlumaczy?, pozdro
-
[TDI] Co zrobić gdy za dużo oleju
uwazam, ze lepiej spuscic, tak do polowy zalamania na bagnecie - zwlaszcza latem
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
Dowiedziec sie nie moge - sorry to nie moj kumpel, ale sam w zyciu bym sie tego robic nie podjal, za manetke dalem 150 + wysylka, nie wiem czy masz czujnik, wypryskaj plyn i zobaczysz
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
wymienialem tylko prawa strone - czyli manetke od wycieraczek, wydaje miz sie ze blad sie pojawia bo nie ma czujnika w zbiorniku informujacego o poziomie plynu, to co koledzy napisali - tenopis byl bardzo potrzebny ale trzeba bylo jeszcze kilku zabiegow, ktorych nie znam Ps. te piny w kostce zagarow zwiera sie bez wyciagania zegarow, z boku od strony bezpiecznikow wyciaga sie kostke i zdejmuje sie oslone od dolu
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
witam wszystkich ponownie ! UDALO SIE! bylo z tym troche komplikacji ale dziala, kolega ktory mi to robil jest naprawde dobry w te klocki, wiec jezeli sie tego podejmiecie to musicie znalezc cholernie kumatego elektronika, ktory naprawde mocno siedzi w tym temacie. Ale do rzeczy. Te kodowanie, ktore koledzy zamiescili w tym temacie jest ok, ale ono sluzy do zaadaptowania - wlaczenia tej nowej manetki, a samo odkodowanie polega na troche jeszcze paru zabiegach, ktorych nie znam, robil to fachowiec - zrobil to dosyc szybko i sprawnie, wiec pewnie nie jest to az tak skomplikowane. Po tych zabiegach manetka zaczela dzialac,a przelacznikiem mozna bylo przelaczas opsje fis-u. ALE pojawil sie komunikat - tam gdzie swieci sie rezerwa paliwa, ze nie ma plynu w zbiorniczku spryskiwacza. Tego komunikatu nie da sie wykodowac z poziomu Vag-a, przynajmniej moj fachowiec tak powiedzial. Zrobil to w taki sposob ze w kostce od zegarow zwarl ze soba odpowiednie piny, co spowodowalo ze komputer dostal komunikat ze plyn jest i zgasla kontrolka. A jakie piny zwarl to nie wiem, mial program Elsa i tam to sprawdzal o ktore piny chodzi. No i po tym wszystko dziala i mam nadzieje ze tak zostanie, pozdrawiam wszystkich!
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
ja mam avanta 2002 i wszystkie czesci zaczynaja sie na 8E0, moim zdaniem 4EO to wersja sedan
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
dzieki, juz sobie zapisalem
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
witam kolegow po krotkiej przerwie, no chyba wreszcie znalazlem kompetentna osobe do przekodowania fis-u, gostek zrobil to narazie na probe, przekodowal wg schematu zamieszczonego przez kolegow w tym temacie, da sie to zrobic, tylko bedzie po przekodowaniu wyswietlalo informacje o braku plynu w zbiorniczku spryskiwacza, co nalezy wykodowac, poniewaz nie mam tego czujnika. Reasumujac - jestem umowiony na sobote, czlowiek powiedzial ze to zrobi i wykoduje ta informacje, wiec czekam na sobote, po zabiegu opisze czy wszystko ok dziala.
-
komputer pokładowy
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7109.0
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
panowie, czy czaem nie odbiegacie troche od tematu
-
[B6 AWX] Taśma poduszki powietrznej - świecąca kontrolka AIRBAG
witam, od wczoraj świeci mi się kontrolka Airbag, bylem u mechanika, wpiął się kompem pokazała błąd poduszki kierownicy, skasował błąd, kontrolka zgasła, wczoraj i dzisiaj rano było ok. Po pracy odpalam auto i znów nie gaśnie. Wczoraj mechanik powiedział ze jak się znów zapali to taśma poduchy do wymiany, no i się zapaliła. Czy to na pewno ta taśma, możne coś innego, bo jest ona cholernie droga. Najdziwniejsze jest to, ze zapalała się akurat jak auto było bardzo nagrzane po parogodzinnym staniu na słońcu, ale pewnie nie ma to związku. Może ktoś coś doradzi innego, czytałem o przewodach pod siedzeniem, ale mówią ze jeżeli to poducha kierownicy to tylko ta taśma, czy na pewno?
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
no i bylem dzisiaj u elektronika, pokazalem to co napisali mi koledzy na forum odnosnie kodowania i powiedzial ze sie podejmie odblokowania tego fis-u, wiec zobaczymy
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
wydrukuje to sobie i pokaze dla goscia, moze bedzie dal rade
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
nie mam niestety
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
mam nadzieje ze to nic powaznego bo gosc mowi ze jak cos nie tak to moge odeslac[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 14:18 _________________________________________________P.S No niestety, nie ma kto mi teogo odkodowac, wiec chyba manetka pojdzie do sprzedania, chetnych zapraszam na gg lub pw
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
nie wiem czy to wazne, to wyszczerbienie i czy bedzie mialo znaczenie przy montazu?
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
tak mam do avanta, wlasnie ja odebralem, jakies mocowanie, jest lekko ulamane, nie umiem wstawic tu zdjecia, moze ktos podpowie jak to zrobic?
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
problem w tym, ze w Białymstoku oprocz serwisu chyba nikt sie nie podejmie tej operacji
-
samouchylenie szyby po zamknieciu - B6
dzieki, mam nadzieje ze to tylko to, pozdro
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
jestes pewien, ze w serwisie to zrobia?
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
koledzy , to co radzicie, bo dostalem zawiadomienie, ze przesylka z manetka juz lezy na poczcie do odebrania. Moge jeszcze sie wycofac, nie odebrac, zadzwonic - grzecznie przeprosic i zwrocic koszty przesylki. z drugiej strony dlugo jej szukalem i jezeli da sie to zrobic to szkoda bedzie