Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sedi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sedi

  1. A może ktoś polecić sprawdzoną kartę 4gb do naszej RNS-E?
  2. no ale patrze na allegro i cos nie widze markowych
  3. http://www.allegro.pl/item908204597_karta_transcend_sd_4gb_nie_sdhc_czytnik_kart_24h.html taka bedzie dobra?
  4. sedi odpowiedział(a) na sedi temat w Lifestyle i Hydepark
    powiem Ci że mój też jest blisko wyrzutu bo już mnie trafia z nim a jaki polecasz w zastępstwo?
  5. sedi odpowiedział(a) na sedi temat w Lifestyle i Hydepark
    mówisz ze po wymianie routera wszystko wróciło do normy? A jak sytuacja wyglądała jak ten komp który działał ok był wyłączony to tamten też rozłączał dalej czy tylko jak dwa były włączone?
  6. koledzy czy wie ktoś jak wymienić ten czujnik od parktronica z tyłu bo jeden padł i przy włączaniu wstecznego biegu jest taki pisk jak....
  7. mam pytank wymieniał ktoś z Was moze czujnik parkowania z tyłu?
  8. Witam wszystkich, Temat Multi jest jak ocean i każdy ma prawo mieć swoje zdanie jednak żeby je mieć pasowałoby albo pojeździć na tej skrzyni albo ją mieć a nie wypowiadać się jak ktoś nie ma pojęcia i słyszy tylko jakieś tam suche fakty że naprawa to 6 tys zł,bo użytkowników tej skrzynki może to frustrować. Posiadam już drugą Audi z ta skrzynią,przebieg 230tys i wszystko jak należy,wymiana oleju co 50tys,normalna eksploatacja a wrażenia niesamowite. Wszystko zależy kto co lubi,ja robie dużo km,dużo jazdy po mieście w korkach a komfort nieoceniony.To że się zdarzaja wypadki awaryjności tej skrzyni wynika w większości wypadków ze złej jej eksploatacji lub nie wiedzy właściciela jak o nią dbać albo oddawanie jej w ręce mechanika dla którego to zwykły automat. Tak na marginesie,ostatnio mój kolega za remont manuala w swojej audi wypłacił prawie 2,5 tyś więc wszystko się może zepsuć. Ja osobiście sobie bardzo chwalę ale nie neguje skrzyń innych bo nimi nie jezdze i nie ma co podburzać użytkowników innych skrzyń skoro nie mam o nich pojęcia. Pozdrawiam Wszystkich użytkowników MULTITRONIC innych również pozdrawiam
  9. dzięki za spota koledzy
  10. sedi odpowiedział(a) na sedi temat w Lifestyle i Hydepark
    qrcze ale drugi lapek chodzi ok
  11. sedi odpowiedział(a) na sedi temat w Lifestyle i Hydepark
    win XP,Edimax,standard B+G
  12. Witam, Mam problem z moim drugim laptopem a mianowicie często rozłącza się i cały czas pisze pobieranie adres sieciowego,po czym pochodzi chwilkę i znowu niby pobiera adres sieciowy a drugi chodzi bez problemu w tej samej sieci,wie ktoś co może być przyczyna?
  13. aaa to urodzinki więc ja też się przyłączam Zdrowia i Wszystkiego Co Sobie Wymarzysz
  14. kefirek nie pomaga?
  15. widze ze wzyscy spia
  16. spoko PABLO będę na bank a Żywczyk tak dobrze wchodzi...
  17. ja dziś w domku ale bronki lecą i tez jest przyjemnie
  18. Panowie,wielka prośba jakby ktoś mógł zabrać na spota VAGa bo nie wiem czy przypadkiem nie padł mi czujnik jakiś z parktronica,z góry WIELKIE DZIĘKI
  19. Kerczi bedziesz na spociku?
  20. nie no pewnie ze sie zdarzaja dobre akcje ale nie zawsze a raczej rzadko :gwizdanie:
  21. ...ale nie dla idiotów jak bys był na spociku to zabierz sprzeta ja tez taka konfiguracje wybrałem :>
  22. no w Media przeginaja,tez chyba jutro sie udam po podobny zestawik daj znac jak wrażenia bedziesz na spociku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.