Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BrunoNH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BrunoNH

  1. :shocked: jesteś szalony mówie Ci zawsze nim byłeś Szalony, ale w top 10
  2. Moja zadowolona bo w koncu cos bedzie a nie granie w wyscigi do 3 rano... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:26_________________________________________________ Nadaje sie... bron sie chlopie [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:27_________________________________________________jakbys mial N95-8GB to bys dal rade :polew: O wilku mowa a wilk tu :gwizdanie:
  3. xracer jak nokia, laczy ludzi :polew: [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:21_________________________________________________ a już można grać ? Nie mozna bo Trzeniek popsul...
  4. Madas podszkol sie troche bo malo punktow za Ciebie dostalem.... :gwizdanie:
  5. W kronice mowili ze w Krakowie szukaja pedofila w czarnym ,nawet rysopis i portret byl i numery SBL, przyznac sie... [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:08_________________________________________________ 40gr za komplet, no coz miron ktos musi byc wyj...any tym razem padlo na Ciebie... :gwizdanie:
  6. W sensie ze mycie i sprzatanie wnetrza.... to ja sie pisze bo moja bryczka juz troche sie napracowala.... [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 22:58_________________________________________________ Bylem tam w Twoich rejonach ostatnio bo w sedziejowicach bylem i nie zaprosiles na grilla nawet.... [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:00_________________________________________________ ja mam z pracy do domu 0 min :gwizdanie: Przyjmujesz klientow w domu... tak jak Miron... :oklaski:
  7. :polew:
  8. Chyba ide do kumpla na browarek bo troche mi sie juz nudzi
  9. Gonisz... gonisz.... :gwizdanie:
  10. 58,9[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 18:51_________________________________________________ Potega, moze ja tez poprubuje jakichs silniejszych ??? :gwizdanie:
  11. Juz sie pytales i pisalem Ci :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 18:04_________________________________________________To było do przewidzenia. Zyskałeś 72.3515 respektu, 7.5706 doświadczenia i 160 zł. [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 18:05_________________________________________________ Myslisz ze dalbym mu rade ??? :gwizdanie:
  12. Ale kasiory natlukles :gwizdanie: :polew: [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 17:55_________________________________________________ Dla mnie za wysoko
  13. Zauważyłem . Jestem łatwym kąskiem z tak niskim lv. Ile jestem wart? 61 :gwizdanie:
  14. Az tyle za mnie ??? Przeciez ja mam 6 leveli mniej od Ciebie....
  15. nie tykalem go za wysoki ma lev dla mnie chyba...[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 17:45_________________________________________________No w koncu sie zdecydowales poscigac :oklaski:
  16. Ty jestes nieoplacalny :gwizdanie: ... mam juz swoje ofiary
  17. Hehe.... TOP 10
  18. A mnie jak narazie nikt :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 17:30_________________________________________________ Malo, ja na swoich ofiarach 61-66 :gwizdanie: Dalej mnie nikt nie objechal, spieszcie sie bo ktos to zrobi i unkty stracimy... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 17:31_________________________________________________2 punkty i bede w top 10
  19. Jak Cie nikt nie uprzedzi...
  20. To chyba wlasnie jest wytlumaczenie :gwizdanie:
  21. Noto ja mam duuuzo wiecej a z Toba przegrywam
  22. Czym ??
  23. ALe jak Cie ktos objezdza to nic nie tracisz przciez, kase odbierasz dopiero po skonczeniu calej pracy, wiec masz 0 w kieszeni a gra polega wlasnie na tym, ze jak ktos siedzi i ciupie to wiecej zarabia respektu ale bilans masz coraz gorszy przez to ze nie masz jak się bronić i spada poziom respektu. skoro sam nie masz opcji by się ściagać bedąc w pracy to ktos nie powinien też mieć opcji ściagania się ze mną - logiczne Nie masz racji !!! Popatrz na to z drugiej strony, siedzisz w nocy i grasz a wszyscy siedza w pracy, wiec jakim sposobem masz sie rozwijac i zdobywac punkty ?? Narzekasz na straty, co ja mam powiedziec zostawilem bryczke na noc na gieldzie, rano nie mialem nawet polowy jej watosci, to dopiero poraszka.... Wtedy dopiero gra stracila by sens.... najlepiej nie spac wogole.... :gwizdanie:
  24. ALe jak Cie ktos objezdza to nic nie tracisz przciez, kase odbierasz dopiero po skonczeniu calej pracy, wiec masz 0 w kieszeni a gra polega wlasnie na tym, ze jak ktos siedzi i ciupie to wiecej zarabia respektu
  25. Nawet jak bym bryke sprzedal to pewnie szybciej biegam niz Ty jezdzisz :polew: :polew: czekaj... Trzeniu się kiedyś odwdzięczy :gwizdanie: No mam taka nadzieje, dlatego go ucze wszystkiego co sam sie nauczylem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.