Treść opublikowana przez BrunoNH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema ziomki....
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Widocznie za groznie wygladasz....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki za spotkanko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sokolnh ty sie staczasz czy mi sie wydaje ??? Z takich wozow do 80 wrociles... :gwizdanie: Jedyny plus ze to jednak spowrotem i w Masz gdzies foty tego wozidla ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [Małopolska] Widziany, widziana
Nie czarne tylko szare i nie biale ramki tylko srebrne A to Ty siedziales w srodku ??? Jakbym wiedzial to bym podszedl i zagadal bo wracalem ze sklepu z zaroweczkami do licznika Bardziej to do czarnego bylo podobne a co do koloru ramek to nie mailem wlasnie pewnosci....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lejce mi oddali, wiec jesli nie macie nic przeciwko to w niedziele na spociku sie pojawie... Miejscowka i czas bez zmian ??? :gwizdanie: Fajnie Was znow czytac- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [Małopolska] Widziany, widziana
Czarne A6 na ramkach A4-klubu na hutniczym... ramki jakies jasne, chyba biale...- [B7 BLB] ORI ogrzewanie postojowe -strasznie dymi spod maski
U mnie jakis czas juz nie dziala, odkad pojechalem do specjalisty i stwierdzil ze na 90% kaseta jest walnieta, porozlaczal bezpieczniki i za taka usluge skasowal mnie 100zl Acha jeszcze mnie poinformowal, ze nowa kaseta kosztuje 1650zl- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BrunoNH a ty kiedy podjedziesz na spota bo częściej Cię widzę w MM :gwizdanie: Juz niedlugo.... :gwizdanie: 22 lutego mi lejce odddaja wiec bede na kazdym... Jeszcze Ci sie znudzi moja paskudna geba....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Wszystkim Co tam ciekawego.... Sklad widze w komplecie....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: Kurde, sytuacja mnie zmusila i szukam do wynajecia lub kupienia jakiegos mieszkanka, garsoniery lub 2-pokojowego w rozsadniej cenie.... nie macie czegos dla mnie do zaoferowania ??? Rozwazam tez mozliwosc kredytu, ale to juz grubsza sprawa.... Swoszowice lub Nowa Huta by mi najbardziej pasowaly....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
NAJLEPSZEGO marcin j- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehehe... to ja tam pracuje wiec tez mam blisko, tylko zobacze jak z czasem :gwizdanie: A tak wogole to- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak to jest jak sie jezdzi bez dachu.... :gwizdanie: [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 12:44_________________________________________________Bylo juz A9 ?? http://moto.onet.pl/5639500,0,4,filmy.html?node=28 http://www.germancarzone.com/garbage-bin/22343-audi-a9.html- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Masz takie trzy zabki, musisz dobrze trafic i wchodzi idealnie... przynajmniej u mnie tak bylo :gwizdanie: Nowa wtyczka jest rzeczywiscie inna, taka zalamana pod katem 90 stopni ale jej wogole nie montujesz tak jak koledzy pisali wczesniej Co do silniczkow to niedawno podlaczalem i poszlo bez problemow, mozesz miec problemy z zapieciem ich w ten uchwyt, ale jak wysuniesz do konca ta kuleczke to powinno wejsc po jakims czasie, nie ukrywam ze tez sie troche z tym meczylem, ale smiga- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czorny ciongnik. Pojemność dwaaaa pińcet. Ciagnik mial 2400 , chyba ze masz ciongnik po wirusie... :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z moich obserwacji wynika, że bardziej chyba pani mariola, his wife Podobno 300k$, za taka kase tez bym sobie dal ryj obic przed milionami widzow.... A Wy nie... A tak na marginesie to- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
:polew: Czyli wiekszosc z Nas juz posciagala simlocki swoim niuniom.... :polew: A ja sie zastanawialem czemu mi to dalo tyle przyjemnosci... :gwizdanie: Kolego adik1983 podpisuje sie pod zdaniem solara i pewnie wiekszosci rezaczy, zakladaj zespolone, za cene paru godzin roboty efekt koncowy jest naprawde kozacki Ja nawiercalem wiertlem 3 i szlifowalem kamieniem... tylko nie zapomnij dobrze zabezpieczyc zderzaka i lakieru bo z goracych opilkow zostaja brzydkie slady.... U mnie na srebrnym byly widoczne takie zolte sznity, ale juz pomalowalem zderzak i jest- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kozak :oklaski:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty bys moze wybral sie na spota pokazal nowa furmanke a nie czail po katach nie ma nowej furmanki poszła do żyda a na spota sie wybieram i zawsze coś w niedziele wypada..... takie czasy To tak jak ja, w sobote jestem pewny ze pojade a w niedziele sie wszystko zmienia i tak caly czas....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To oni sie jeszcze do Ciebie przyznaja... :gwizdanie: Zarcik oczywiscie :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Slyszalem ten kawal wczesniej, ale mnie tak nie rozsmieszyl jak przypisany do Polanskiego Pasuje idealniedo sytuacji... :polew: [br]Dopisany: 17 Październik 2009, 11:10_________________________________________________Jak tam Ci idzie jarko w menelach :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od roboty to jest chłop i traktor A zwierze na 2 litery zwane QŃ - [Małopolska] Widziany, widziana