Treść opublikowana przez r7adek
-
Wycieraczki przednie.
Mam pytanie, gdyż od pewnego czasu zauważyłem, że moje wycieraczki chodzą jak by ,, chciały a nie mogły " w porównaniu do wycieraczek w innych autach. Po prostu są jak by spowolnione w każdej pozycji, bo np obserwując działanie u znajomego w B6 to pracują szybciej i mocniej. Co może być tego przyczyną ?
-
Tabliczka znamionowa
dzięki za pomoc.
-
Tabliczka znamionowa
Witam, potrzebuję informacji gdzie można zdobyć co oznaczają kody na tabliczce znamionowej w aucie tam gdzie jest koło zapasowe.
-
Dobór wzmacniacza, pod głośniki i radio
Jak już to 4 kanałowy tak na zaś.
-
Dobór wzmacniacza, pod głośniki i radio
A czy jakieś konkretne modele mógłby ktoś napisać ?
-
Dobór wzmacniacza, pod głośniki i radio
Witam, posiadam radio Pioneer DEH -P55BT, myślę o zakupie ALPINE iDA-X305S oraz głośników 160 mm PB S-6C. W związku z tym mam pytanie jaki wzmacniacz (średniej klasy) kupić do takiego zestawu ?
-
Brak mocy
Z tego co patrzyłem na allegro to właśnie jest to o czym piszesz.
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
Ok, dzięki za pomoc.
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
Tylko że w tych modułach pisze że są od 1998 roku i pod subwofer którego nie mam. A czy taki moduł także będzie ? http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i2372265964.html
-
Brak mocy
A jak można sprawdzić że to na pewno przepływomierz ?
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
Witam, jak w temacie. Jak podłączyć te głośniki żeby grały? Mam radio pioneer i nie wiem jak podłączyć te tylne głośniki. Przód gra na orginalnej wiązce a tył nie, tylko na kablach które podciągnąłem dodatkowo. W dodatku jest tam jeszcze taka kostka żółto zielona i nie wiem do czego służy ? ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
Brak mocy
Nie sadzę gdyż robiło mi się to wcześniej tylko sporadycznie a teraz natomiast to prawie standart. To więc trzeba będzie podpiąć pod vaga.
-
Brak mocy
Witam. Ostatnio zauważyłem że podczas wciskania prawie do końca gazu na 3, 4 biegu gdy obroty dojdą do około 2500 auto jakby się dławiło i spadała moc, tzn zwalnia.W momencie gdy puszczę z gazu auto przyśpiesza. Co może być tego przyczyną ?
-
Nie mogę odpalić auta
Tak pompa coś tam tykało jak włączałem zapłon więc to jest ok. Wygląda to tak jakby po odpaleniu odcinało dostarczanie prądu. Dzisiaj może już będę wiedział co się stało. ---------- Post dopisany 18-05-2012 at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2012 at 06:08 ---------- Witam, dopiero dzisiaj odebrałem ecu. Wina leżała w tym emulatorze. Mechanik usunął go całkowicie z komputera. Po podłączeniu auto zapaliło od razu. Dzięki wszystkim za rady może przydadzą się innym lub mnie samemu kiedyś.
-
Nie mogę odpalić auta
Na chwilę obecną po próbach które doradzaliście mi skutku nie przyniosły ( z wyjątkiem tego co kolega janusz_stg napisał), gdyż w południe oddałem cały komputer do elektromechanika którego udało mi się znaleźć w okolicy i stwierdził, że wina leży w tym emulatorze który mógł paść i ecu gdyż mogło zostać coś przestawione. Ma popatrzyć do tego więc myślę że jutro będzie już wiadome co i jak. Jeśli uzyskam jakieś info to się odezwę i postaram opisać tą przypadłość w razie ,, w'' dla następnych, pod warunkiem że mechanik podoła temu zadaniu.
-
Wężyki zbrojone
Witam. Czy może mi ktoś pomóc w znalezieniu gdzie można kupić wężyk zbrojony jak na zdjęciu (np idący do egr czy pomiędzy wtryskami)? http://img100.imageshack.us/img100/6178/wyk1.jpg
-
Nie mogę odpalić auta
U mnie kontrolka świeci normalnie tak jak pozostałe przy normalnym odpaleniu. Jak można prawdzić czy przekaźnik jest dobry ? Coraz bardziej przekonuje mnie że to elektryka tego elektrozaworu lub emulatora. Immo wyjęte z 4 lata temu więc do tej pory wszystko było ok, tylko problem był z podpięciem vag'a gdyż brak komunikacji był. Poza tym kontrolki wszystkie świecily normalnie.
-
Nie mogę odpalić auta
Jutro spróbuje z tym napięciem zobaczyć. Może faktycznie po 4 latach funkcjonowania emulator padł. Tylko wydaje mi się że trochę to dziwne że tak nagle bez żadnych oznak wcześniejszych.
-
Nie mogę odpalić auta
Wszystko jest połączone, filtr zalany. Dziwne jest to że ropa jest i w pompie i na wtryskiwaczach a pomimo to nie odpala. Nawet odkręcałem te śruby nad wtryskiwaczami i kręciłem żeby sprawdzić czy podawane jest paliwo i jest. Skręciłem z powrotem i próbowałem odpalić i już prawie łapał (około 2 sekund chodził)i z powrotem gasł. Już nie mam pomysłu co tu zrobić. Vag'a nie podepnę bo wspaniały mechanik zrobił mi coś zamiast immo że teraz poza poduszka i abs nie moze nawiązać komunikacji.
-
Nie mogę odpalić auta
To zrobiłem i jest tam ropa. Tylko w którym miejscu jest ten elektrozawór i wtyczka z prądem do niego ?
-
Nie mogę odpalić auta
u mnie imobiliser jest usunięty. Co do ropy w przewodach to jak rozkręciłem filtr to tak jak by jej tam było mało co, chyba że się cofnęła. A co może być przyczyną że nie będzie tam napięcia na pompie ? ---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ---------- I nic z tego podłączyłem bezpośrednio z bańki do pompy omijając filtr widać że pompa zasysa ropę ale jak zaczyna łapać to gaśnie. Poza tym patrzyłem na świece i nie wiem pa takim ,, kręceniu'' powinny być mokre a są suche jakby nie docierała do nich ropa.
-
Nie mogę odpalić auta
To na chwile obecna dzięki za rady, jutro będę działał z tym oby to nie była pompa jak kolega wyżej pisał.
-
Nie mogę odpalić auta
Bak pełny, rok 1996. Mechanikiem nie jestem, myślałem że jest pompka. Tylko jak prawdzić ta nie szczelność. Podłączyć przez inne węże ?
-
Nie mogę odpalić auta
Witam. Jak w temacie nie mogę odpalić auta. Tylko że stało się to po przejechaniu około 30 km. I gdy chciałem ponownie odpalić już się nie udało. Rozrusznik kręci normalnie i gdy już ma złapać obroty po gaśnie. Po rozkręceniu filtra było tam bardzo mało ropy. Czy może to być wina pompki lub przewodów ? Jak to prawdzić ?
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Problem rozwiązany. Pomogło zlutowanie kabli do pinów w kostce wychodzącej z taśmy do samochodu.