Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. Stasiu miejsce mamy - dodatkowy płatnik mile widziny - przelew i wskakuje na liste
  2. Jeszcze troche i będziemy mieć pełne 3 domki - Tomi możesz być o nocleg spokojny
  3. Walada mój 10 latek 3,6km to robi jak go przed wycieczką proszę żeby sprawdził czy ma wystarczająco powietrza w oponach
  4. Ucho taki dystans jak zrobiłeś to już jest
  5. Domki są 6 osobowe - max możemy w nich upchać po 7 osób a jest nas dokładnie 14 z noclegiem więc z poniedziałek potwierdzam naszą ilość i niestety już więcej osób nie jestem wstanie zakwaterować gdyby ktoś nagle był chętny - bo te domki mają inny układ niż te w Zatorze gdzie i w 8 osób to nie problem nocować
  6. Jak jakieś plany rowerowe na najbliższe 3 dni to pisać - ja już po powrocie z de w domu i będę na miejscu Rozumiem że listę i chętnych i tych co chcą zrezygnować możemy zmaknąć i tym samym mamy ostateczną listę chętnych
  7. Majki na sportowo i rodzinnie do tego widze
  8. witam po małej przerwie - wrociłem właśnie z DE - ale tym razem niestety z rodzinnego wyjazdu a nie z nową furą Tak czy siak 2 tyś km przebiegu przybyło - fajnie było znowu furke przegonić po normalnych drogach 1000km w jedną strone - prędkości 160-220km/h - spalanie w jedną 7,8 w drugą 8,4 - znowu się zakochałem w tym silniku bo dopiero w trasie wychodzą wszystkie jego zalety A pomyśleć że już pare razy miałem myśli że może jednak 2.0l też jest wystarczające - nie ma opcji
  9. jak Ci kasy braknie to ja mam otwarte w niedziele
  10. http://allegro.pl/cube-aim-kiwi-black-29-19-r18-warszawa-gratisy-i7231712459.html http://allegro.pl/rower-cube-aim-pro-29-2018-rama-19-blue-slask-i7057172355.html
  11. Takie se - ani powalające ani złe - na pewno wystarczające - ale poszukaj coś żeby felgi choć troche głębi miały bo na imprezie będzie konkurs na największą głębie koła
  12. teraz w sobotę mam wyjazd rodzinny i wracam w następny piątek A co do naszego wspólnego majowego wyjazdu to niech mi tu już nikt nie wyskakuje z tekstami czy dojedzie, czy da radę i.t.p. Wczoraj zrobiliśmy niecałe 50km z dziwczyną która pierwszy raz od pół roku na rowerze siedziała - ani razu nie zamarudziła , bezproblemu trase zrobiła i jeszcze całkiem nie najgorsza średnia wyszło Tak więc - nie mazać się - tylko każdy na rower i jazda
  13. jak by widział to info to na bank bym się pisał - dopiero wczoraj wieczorem to widziałem
  14. zlot piątkowy zaliczony polerka c2 wczoraj zaliczona rower dziś zaliczony - czego chcieć więcej od wekendu
  15. dzięki Ucho Ucho to że Cie d*pa boli to normalne - 187 km to już bardzo fajny dystans
  16. ale nie ma powodu żeby nie pasowały
  17. jak nie wejdą to je biorę Majki
  18. c3 vtr też fajny - mniej sportowy bardziej rodzinny - no i koła Ci fajne zostały
  19. jak coś to jestem chętny na piątek na zlocika w połączeniu z kebabem - pogoda ma być to można postać pod areną
  20. Niech ktoś ustali co z miszką bo jako jedyny nic nie pisze - a jak tak patrze na listę i nawet w 2 domkach byśmy dali rade
  21. Ludzie nie pękać - w takiej dużej grupie to będzie mega lajtowa jazda więc się nie zrażać - jedziemy żeby w grupie tam dojechać a nie żeby w połowie połowa się pogubiła - ta wycieczka akurat ma inny cel niż szybkośc i kto pierwszy ps. no chyba że mnie ktoś wyprzedzi A tak na serio to mój 10 latek wczoraj zrobił 50km na pierwszy strzał po zimowej przerwie i nawet nie zajęknął - a ostatnie 10 km to nawet sprinty i wyścigi sobie urządzał - także nie marudzić dorosłe stare konie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.