Treść opublikowana przez miron78
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
JA podział zrobiłem - chcą zmian to nie problem - tylko musze wiedzieć jak Stasiu się już wypowiedział - pozostałych by trzeba ulokować w ostatnim 3 domku pytanie czy im to pasuje Diman to twój i Polka domek to się wypowiedz - czy możesz być z Pajdą i Jacą czy nie
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
no dokładnie
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
lub trzeba by rozwalić cały domek silngli (18) i podzielić od podstaw na nowo
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
no to ten 3 domek to musiało by być Diman z Kaśką Polkov z Ewką i jakieś single (Pajda, Jaca, Ucho) chyba że kogoś pominąłem
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Stasiu - co z tym podziałem domków - mieliście wysłać ten zmieniony podział
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Sensei - i w tym roku mała zmiana - każde spanie liczone jest jako jeden dzień i płatne 50zł Tak więc weź ze sobą dodatkowo jakieś 400zł bo TY ostatnio na 3 dniowym zlocie 8 razy spałeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mi Pucek sama budowa tak przeleciała że nawet z piwem nad fachowcami nie zdąrzyłem stać Jak bym kiedyś wiedział że to taki lajt to bym już wcześniej budował - ale nie żałuję
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się przyznaje że od jakiegoś czasu piątki mam bardzo robocze i staram się zawsze coś zrobić żeby w soboty się wyrobić z robotą - ale myśle że to już taka mega końcówka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taki okres - wszyscy się wybudują dzieci wychowają i będzie dobrze a i jeszcze audice pozmieniają
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Kędzior jak Ty auta szukasz że nie możesz do 30 tyś B7 kupić jak za 25 tyś to się teraz B8 kupuje http://allegro.pl/okazja-audi-a4-avant-2-0tdi-2009r-szwajcaria-i6829360385.html#thumb/8
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Stasiu możesz w sumie Was podobierać bo single w domku 17 to w 100% katowicka ekipa
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Prześlijcie mi Waszą wersje konkretnych osób w domku 17 i 16 a ja to podmienie - wymiksujcie osoby z tych 2 domków wg Waszego uznania i tyle Przynajmniej do mnie nikt nie będzie pisał z pretensjami że chciał być z tym czy z tym
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Kędzior, Strasiu - dla mnie nie ma problemu - pytanie co single na to - czy z powodu 4 par zgodzą się na porozdzielanie ich po domkach
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Pajda fajny masz kod silnika - teraz dopiero widze - kebab po polskiemu
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
ucho jedzie - wskoczył na liste
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Kędzior Ty możesz być w sumie w 17 bo słychać i tak Cię będzie w 18 i 16 tak jak byś tam był
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
PODZIAŁ NA DOMKI domek nr 18 1. Miron 2. MArio 3. MAjki 4. Pucek 5. Tolek 6. Sensei 7. Oprych domek nr 17 1. Pajda 2. Jaca 3. Miszka 4. Bulczas 5. Ucho 6. Kędzior 7. Stasiu domek nr 16 1. KAsia 2. Basia 3. Ewelina 4. Ewka 5. Diman 6. Polkov MAcie taki mniej więcej podział żeby były w miarę równo obsadzone domki Z tym że: Diman i Polkov na miejscu możecie zdecydować czy śpicie z dziewczynami czy nie tak samo Stasiu i Kędzior jak chcecie możecie z 17 przenieść się do 16 Wszyscy się znamy i wiecie że dla mnie nie ma żadnego znaczneia kto gdzie śpi Narazie Was wpisałem do singli żeby dziewczyny nie miały do mnie pretensji że są upchane w jednym domku w 8 osób - dlatego ten podział to w sumie taki mój dupochron A gdzie kto z WAs wyląduje z kołdrą to mnie nie interesuje
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Nie wiem po co tyle pisania skoro to nie ja ustalam kto śpi na górze kto na dole Ja tylko domki przydzielam i jak na razie to nie wiem jednoznacznie co mam zrobić A co do ucha to jak go nie ma na liście to chyba nie jedzie Kasy nie przelewał
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
czyli jak co roku
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
chyba że 2 facetów zostanie w domku z laskami a 2 przejdzie do singli
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Dajcie mi znać na poważnie jak to robimy - jak jako pary zadecydujecie to będę wiedział jak podzielić dalej Możemy wsadzić kobitki do jednego domku a ilu z Was będzie chciało być z nimi to będzie a kto nie koniecznie to się go wkomponuje w domki singli Wtedy mamy 2 skrajności - jak laski będą wszystkie same to my będziemy w domkach po 7 osób a one w 4 mają domek dla siebie (my se poradzimy) a jak wszyscy będą chcieli być z Paniami bez wyjątku no to single mają luz z pary sie gniotą w 8 osób
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
pięknie wyszło - na ten przód można by patrzeć bez końca - miazga
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
zobaczymy o ile i u kogo się pomyliłem no i oczywiście czekam na ich ostateczną decyzje
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
- ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Gdybym miał obstawiać to zadanie Pań było by takie (na ile je znam) 1. Ewka - mogę być z dziewczynami ale fajnie jakby Polkow był ze mną w domku 2. Baśka - mi tam wszystko jedno - jak Stasiu chce to niech śpi z chłopakami 3. Kaśka - dla mnie bez różnicy niech sobie Diman zadecyduje 4. Ewelina - a niech idzie w cholere, przynajmniej nie będzie darł ryja od 6 rano i nie będę musiała patrzeć o opitą gębe - ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich