Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niby tak - ale jak są takie sytuacje to często nawet osoba prywatna będąc wystraszona że będzie miała problemy oddaje kase i tyle jeżeli faktycznie było coś ukrywane
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
znam przypadki gdzie kupujący brali fure i niby kupili po 5 minutach oględzin a po 2 tygodniach wpadali z pretensjami że to czy tamto i dostawali kase spowrotem a zamysł z góry był taki żeby pośmigać autem przez tydzień czasu czy dwa Także po pierwsze warto mieć dobrze sporządzoną umowe i mieć ślad że gdzieś było sprawdzane (jakie aso czy nawet zwykła stacja kontroli)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko pamiętajcie że dzisiaj mamy takie czasy - że kupujący ma prawo wrócić za tydzień dwa gdyby było coś poważnego i nie sprawdzenie auta przy kupnie może dla nas być niekorzystane i jeszcze możemy auto zabierać i kase oddawać - a jak koleś je przy kupnie sprawdza to mamy pewność że wie co kupuje i co nie tak to widział Nie mówie o rysie czy zadrapaniu ale gdyby wyszło cos poważniejszego to ma prawo auto oddać a jak by doszło nawet do sądu to fakt nie sprawdzania auta i zakup tylko w opraciu o informacje sprzedającego jest na nie naszą korzyść
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dajcie znać jak wrócicie - ustalimy termin na jakąś sobote/niedziele pogoda wrześniowa jest akurat bo upał nie potrzebny Ja zapraszam na pokręcenie w nas jak z Majkim w sobote - trasy całkiem spoko - dopasuje się odległość do grupy ja mario diman tomi są stąd, majki dojedzie, pajda stasiu też może pucek i się całkiem fajne klubowe pół dnia zorganizuje - auta u mnie zostawicie i polecimy A stasiu z pajdą w rewanżu u nich trase przygotują i drugi wypad tam się zorganizuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie myj - dzisiaj wszyscy będą brudnymi bo ja też mam brudne a prosto po pracy jadę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no po bożemu 18.00
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko przyjedźcie normalnie co tam nie będę sam stał do 19.00 bo wam skopie tyłki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomi ja coś to ja Cie mogę zabrać Tylko czekaj gdzieś w okolicy rynku - wyjdę z pracy i Cie zabiorę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no będę oczywiście- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jak spotykamy się dzisiaj bo jeszcze mam inne plany i nie wiem jak to pogodzić- BIAŁA STRZAŁA AUDI S4
Jak będziesz malował grill na czerwono to podaj mi nr rall jaki wykorzystałeś Chyba że Ci zostanie farby - to chętnie odkupię bo też mam białe A4 i myślę o czerwonym grilu i relingach- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak nie umiesz poznać moje fury to się do mnie nie odzywaj Jak mogłęś nie rozpoznać alla bez wklęsłości- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie - o tej godzinie to był wczoraj HAmer u mnie i turlał sie po chacie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może by i katowice przyjechały- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
JA jutro jestem - można zorganizować coś większego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja jutro z rana jadę do nysy oglądać z kumplem 2 allroady - Pucek między innymi tego białego na mega wypasie którego kiedyś wklejałem - coś czuję że go łykniemy albo mu powymyślam że fura jest trefna bita i malowana - sprzedam mu swoje a ja pół dnia później sam pojadę i go kupię jedyny minus że nie ma pakietu czerń ale za to ma dużo innych plusów- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To fakt - furka bardzo bardzo fajna i kompletna - gdybym miał wybrzydzać to kolor by mi nie odpowiadał ale sztuka jest z gónej półki - Tomi bierz - załątwie Ci lepszą cene- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tego tysiaka to dawno mamy zbitego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak ktoś nie ma pomysłu na wolny słoneczny dzień to zapraszam w rewelacujne miejsce dla rodzin z dziećmi na zadupiu więc ludzi malutko - ciepła i czysta woda - dużo atrakcji - sam piaseczek - tani wstęp i parking free http://hotelbajka.com/zatoka/ ja z majkim ruszamy o 10.00 ze strzelc opolskich- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon sztuka fajna ale ta pustka koło biegów mnie przeraża- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
super fula dla osoby z niezrytym beretem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawa ciekawa - kiedyś miałem propozycje kupienia jej za 45 tys zł Stasiu to jest B8 które kiedyś Ci Miszel proponował z pytaniem czy nie chce swojego B7 zamienić na B8 Ona się szybko sprzedała ale właśnie miała problemy z olejem i koleś ją oddał po 3 miesiącach a miszel bez problemu oddał mu kase - wadę usunął i sprzedaje ponownie Zanim znalazłem ala to długo o niej myślałem a miszel mnie nawawiał ale ostatecznie w sumie razem stwierdziliśmy że mimo mega wyglądu szybko będę narzekał na brak mocy bo sam powiedział że to nie jedzie Ale ogólnie autko jest naprawdę ok- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fura kosmos tylko te seryjne koła średnio wyglądają - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE