Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i tobie po powrocie ma kto dupsko wymasować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Polkov dawaj jutro z nami na klubowe rowery - jak Cie znam to masz rower na glebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu a tego byś nie chciał ? z bielska białej jest - mój znajomy może mieć na niego 10% rabatu http://allegro.pl/pinarello-bolide-tt-i6888470101.html#thumb/1
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tyle siana za rower i płaskie rotory jak w A6 C7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra idę se zrobić jakiegoś drina lub dwa bo jakoś tak dziwnie jak jutro wystartuje jako jedyny z wynikiem 0,0
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu przypomnij się to Ci jutro pokaże moją szose - mega dobry i drogi model peugeota (ale w czasach jak byłeś w komuni )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu a jeszcze liepiej jak by na ten rower szło zamontować bagażnik na rower - byś wpadał do mnie na szosie na podwórku przesiadł się na treka i powrót to samo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu bier go - albo poszukaj taki uszkodzony - byle by z nim na dachu a4 pośmigać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Grunwaldzka 14
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki adres ? kto ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki to on z laską jedzie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
browar o 7.30
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jutro Majki jak się umawiasz z Ewką - na wspólny obiad o 13.00
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko - gadałem z Ośkiem to sie śmiał i powiedział że do 15.00 jutro nic się nie napije w razie czego gdyby trzeba było po kogoś przyjechać hehe - powiedział że mu 4 rowery wchodzą do caddyka A on z tobą się przykula czy wie gdzie podjechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak blisko mnie jesteś Majki a ten Twój kumpel to jakiś kolarz - długodystansowiec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze że nie ja jeden mam diete
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman o tempo się nie matrw - pojedziem lajtowo - no chyba że do nas dojedzie ekipa z rybnik - to wiadomo że nie można sie dać wyprzedzić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli na tą chwile mamy: 1. Miron 2. Mario 3. Majki 4. Diman 5. Stasiu 6. Kumpel Majkiego (z Knurowa) 7. Piotrek (sąsiad) 8. Tomek (kuzyn) 9. Daniel (gimnazjalista)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak wejdzie że będzie strasznie mocno schowane ja dziś rozgrzewkowe 20km i czekam na jutro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
każdy o linie dba - ja dołączyłem do osób na diecie - dieta na razie lajtowa ale nie jest źle - myślałem że będzie gorzej Od zeszłej niedzieli zero piwa, słodyczy a z napoi tylko woda - jedzenie takie jak do tej pory tylko max 70% ilościowo w stosunku do tego co było Ponoć jedno piwo tygodniowo mogę - chyba wykorzystać na górze św anny
-
A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
dużo lepiej - z tymi poprzednimi to auto pasowało do tła pierwszego zdjęcia natyk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
że niby co - zdjęcia oglądasz ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niedziela ma być ok - oby nic się nie zmieniło - byle by nie padało - z resztą sobie poradzimy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ktoś jeszcze chętny ? Czyli na tą chwile mamy: 1. Miron 2. Mario 3. Majki 4. Diman 5. Stasiu 6. Kumpel Majkiego (z Knurowa) 7. Piotrek (sąsiad) 8. Tomek (kuzyn)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wiem - może 16.00