Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tym bardziej że teraz trasa w dużym stopniu na kolarzówke a nie górala na oponach 2,25- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty chyba nie musisz - nie zauważyłem żeby jakaś większa odległość była u Ciebie problemem Co innego jak ja mam wage słonia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bym chętnie dzisiaj nogi rozruszał i coś przejechał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli na tą chwile mamy: 1. Miron 2. Mario 3. Majki 4. Diman 5. Stasiu 6. Kumpel Majkiego (z Knurowa) 7. Piotrek (sąsiad)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki a Ty już wiesz kto od Ciebie na pewno pojedzie ? czy na razie tylko Ty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I tak jak MArio pisał - jedziemy bez napinki lajtowo i np co 15km postój - i na każdym postoju kto dojedzie ostatni ten pipa A ja organizuje koszulke jak kiedyś na Zatorze lecz tym razem z napisem "wystartowałem pierwszy dojechałem ostatni" i będzie to koszulka przechodnia co postój- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu mam nadzieje że tak jak teraz czasami nam się udaje ogarnąć ciekawe wypady rowerowe to w tym sezonie coś klubowo na narty pośmigamy przynajmniej te kilka razy jak kiedyś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak tam mam wekend wolny więc mogę pośmigać w sobote oczywiście A co do niedzieli to nie mam zamiaru tracić całego dnia na anne - do 16 będziem w domku - no chyba że jakoś okrężnie będziemy wracać co by 150 pykło Ośkowi by niedziela pewnie pasowała ale dysnats raczej nie na niego - i nie ten podjazd- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- BMW F11 535d
Gratki kolejnej fajnej furmanki - dopiero co ją kupiłeś a już wygląda na rodzynka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo nie mamy ogarniętego transportu na zwkłoki po trasie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przejedź sobie najpierw do niedzieli przynajmniej 50-70km - jak będzie ok to melduj się w niedziele- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i Wpadnijcie jak ostatnio z zapasem na przebranie się i poskładanie rowerów co wyjedziemy punktualnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bracik Tomiego nie może Bulczas - czy masz koła 26 czy 29 nie ma większego znaczenia - nogi są najważniejsze Ach żeby nam tylko pogoda pozwoliła bo też się już nastawiłem Czyli na tą chwile mamy: 1. Miron 2. Mario 3. Majki 4. Diman 5. Stasiu Tyle jeżeli chodzi o klub - liste będziemy aktualizować i w piątek dopiszemy nie klubowiczów - w piątek juz powinniśmy wiedzieć jak z pogodą i kto z nich jedzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czemu katastrofa - do 12 śpisz a reszta dnia do wykorzystania na rower- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piękna skodziunia - mega mi sie podoba w każdym calu - mój kuzyn ma dokładnie taką - jedno tylko mnie w tym aucie rozbawiło do łez - wyobraźcie sobie że kopci sie z jednej rury - druga strona to atrapa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
stare dobre czasy i zloty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tu archiwum które widział każdy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wiem czy Wy widzieliście a tylko ja przespałem czy Wy też jeszcze nie widzieliście więc wklejam Bardzo fajnie i profi zrobione filmiki - mega pamiątka - oglądajcie i szukajcie się bo i nas tam troche jest i nnasze fury- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja oczywiście jade i piotrek wstępnie też się pisze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
MAjki - na niepogode zostaje ping pong i w ganianego z Tomim- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To musimy coś innego na niepogody wymyśleć - żeby nasze się nie przyzwyczajały że w domu siedzimy w wekend- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no chyba ja - priorytet to pogoda - do niej trzeba sie dopasować i tyle Czyli wekend mamy z d*py - raczej nie rowerowy - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE