Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. Stasiu a tak przy okazji liczyłeś ile teraz Was w grudniu na osobe nocleg będzie kosztować ? tylko Wy teraz bliżej samnau jedziecie nie
  2. Najlepiej jakis nocleg w okolicach ladis jak wtedy
  3. Stasiu a tak wybiegając jeszcze dalej niż Bukowina to chcielibyśmy za rok zrealizować męski wypad na austrie jak za starych czasów Ja, Piotrek i może jeszcze jacyś - ten tomek co był z nami na górze św. anny też by niby chciał tylko on ma zmienne zdanie (zależy od zdania jego żony) - także można by coś pomyśleć po BT i zebrać chętnych na grudzień
  4. Pany jakie macie plany na ten rok na Bukowine Jedziemy ? nie jedziemy ? jedziemy wszyscy ? one nie jadą ?
  5. Tomaszu ja mam rower na OLXa wrzucony - kupuj tani na początek pośmigasz, przyzwyczaisz nogi i będziesz śmigał z nami
  6. Chyab nie ma po co jak patrze na wpisy - ja też muszę lecieć na knurów po pracy
  7. i ten napis na tylnej klapie TURBO
  8. Kiedyś sie śmiano że co drugi ma w ogłoszeniu że mały przegieg bo auto tylko w niedziele do kościoła śmigało - a teraz chyba tylko do tego te auta robią
  9. Dziś widziałem największego oplowskiego suva grandland - myślałem że jest fajny ............................ale Opel ma chyba polityke "klient to baran i debil" Jak zobaczyłem wybór silników benzynowych to parskłem śmiechem - mamy do wyboru 1,2 i 1,2 To w Leroy Merlin traktorki mają większe silniki - te auta chyba robią po to i dlatego tylko tyle kosztują bo chyba się same po 100 tyś km utylizują Co za badziew
  10. ooo jest i Tomaszu Tomak gdzieś Ty sie podziewał jak my tu rowerowo zloty organizowali Byś dołączył - Majki też autem z rowerem do SGL dojeżdżał
  11. Wekend nie szykuje się rowerowo patrząc na pogode - a jak piątek - zlotowy czy nie zlotowy ?
  12. to jedź w sobote na kawalerskie rowerem i prosto s niego akurat w niedziele rano do nas Baśka pomyśli że jak jechałeś na rower to nie piłeś
  13. ja jak zawsze chętny (sobota lub niedziela) - zależy od pogody
  14. Zaś się będzie piło w bagażniku na podziemnym
  15. tak - jest tylko nie wiem czy i kto będzie ja odpadam - w pracy do wieczora - ale jeszcze tydzień i większość piątków będzie mi pasować to rozkręcimy te zloty
  16. To daj do wieczora znać smsem kto jedzie na pewno Tomiemu i bracikowi dałem cynka ale nie wspominali że są chętni
  17. ta jest chyba najciekawsza - nie ma co kombinować A osadzik jedzie ?
  18. to trza fajną leśną trese wymyślić
  19. na tą chwile jestem chętny
  20. zobaczymy - na razie nie mam nic w planach - jedynie przy domu mam robote czyli umycie felg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.