Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. ale cisza - rowerzyści padli z sił
  2. słuszny silnik i fajna wersja wyposażenia - nic tylko sie cieszyć
  3. Diman tereny tam masz fajne do treningu - wypożycz rower na 30 min - jak przejedziesz 1km po tym piasku to będziez miał nogi jak po 100km asfaltu - a zajmie Ci to 30min a nie cały dzień jak w niedziele
  4. JA dzisiaj jak gdyby nic - jak bym nigdzie wczoraj na rowerze nie był No to chłopy z kopalni - nic tylko zorgnizować się w jakiś wekend na pół dnia i coś pokręcimy wspólnie wycieczkowo A co do Anny to jednak fajny pomysł żeby na koniec sezonu zrobić sobie taki test wytrzymałościowy - zawsze człowiek potem wie na co może sobie pozwolić Bo ja nie ukrywam dawno tam nie byłem na rowerze i tak po cichu sam miałem obawy jak mój organizm to zniesie a z racji wagi niestety brałem też wariant wchodzenia w razie co (naszczęście nie było to konieczne)
  5. No Stasiu powiem Ci lekko nie było - mi już tak bryle parowały że chwilowo nic nie widziałem - ale kolarze nie ukrywam motywowali a po drugie chciałem jak najszybciej wjechać i mieć to za sobą
  6. Ja też dzięki za kolejny wspólny wypad - nie mogło być lepiej - wszystko nam spasowało i chyba nie da sie mieć lepszych warunków Fajnie że kolejny raz w takim groonie udało się spędzić sportowo dzień Stasiu fajnie że mimo dojazdu z SK potrafisz się zorganizować i nam towarzyszysz Zaś jakwiększe gratulacje i podzić to bezkonkurencyjnie za dziś należą się Dimanowi - Diman szczerze przyznaje myślałem że to gorzej zniesiesz, będziesz szorował tyły a podjazd to przynajmniej od połowo pokonasz pieszo - szok i szacun za pokonanie trasy i to jak to zrobiłeś - jak na kogoś kto od miesiąca czy półtora śmiga to byłem w szoku Ps. wyślij mi namiary na to co brałeś Raz jeszcze wszystkim dzięki - mega mega dzionek Dzisiaj tomek i piotrek przyznali że juz mieli mega doła i totalny brak sił i już mieli myśli dzwonić po transport - sam byłem w szoku że aż tak mieli kiepsko Diman jak tak dalej będą szły Twoje postępy to za rok Ci współczuję - bo nikt z Tobą nie bęzie chciał jechać Ps. Majki a jak tam kumpel - bo dawał rade i wyglądał jakby ten dystans to dla niego pikuś
  7. To pogadaj z kolesiem może ci sprzeda go za 4200zł
  8. ping pong jednak odpada - umyłem dziś fure i nie może stać pod chmurką
  9. Stasiu ten jest kozak - Basia nie musi wiedzieć ile kosztował - tylko weź jutro dowód
  10. jak nazbieracie 6 osób to wpadać hehe
  11. to wpadaj - ja już w stringach po chacie z drinem biegam i szprychy czysze w garażu
  12. Jutro cza pierwsze woto zrobić pod domem zanim wyjedziemy - bo jak będziemy robić po powrocie to fa foto nie będzie tych co osiek ich przywiezie A Pajda jednak nie jedzie - niepotrzebnie taras pozamiatałem jak i tak nikt leżeć nie będzie
  13. Majki jakie spać jak te chlory już do mnie teraz w strojach przyjechały i ze śpiworami
  14. Stasiu nie mogę - brałem jak po rower byłem musze szanować bo to w sumie jego rower tylko on jeszcze troche za duży
  15. łosz kurde a ja kasy nie wybrałem - zaskoczyłeś mnie no nic trudno - będzie miał jutro wyjazd olinkluzif
  16. Stasiu patrz jaka waga roweru i za jaką kase http://allegro.pl/kultowy-8bar-waga-tylko-7-69kg-60cm-i7000142315.html Ps. będziesz miał plasticzki ?
  17. Stasiu a może jutro zrobimy jak kiedyś w Bukowinie będę was z kielonem witał przy bramie
  18. Bier go Stasiu - mi go pożyczysz ja se z nim na dachu polatam bo kolory pod ala
  19. Diman a może turana ukradli bo myśleli że szosa jest w środku
  20. do 12 to chyba w knurowie ta msza jak Diman depnie na stojaka na pedały
  21. wiem że dyche więcej trzeba by zapłacić bo najpierw by trzeba pampersy z d*py odkleić
  22. Szkoda że Twoja Ewcia nie ma studia masażu - byśmy jutro wpadli w 9 spoconych chłopa na masaż d*py

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.