Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaa ten
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki Rafał ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale cisza - rowerzyści padli z sił
-
A4 3.0 tdi Q - początek przygody z Audi
słuszny silnik i fajna wersja wyposażenia - nic tylko sie cieszyć
-
A4 B8 Avant 3.0 TDI Nogaro Blue Black Edition
piękność
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman tereny tam masz fajne do treningu - wypożycz rower na 30 min - jak przejedziesz 1km po tym piasku to będziez miał nogi jak po 100km asfaltu - a zajmie Ci to 30min a nie cały dzień jak w niedziele
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
JA dzisiaj jak gdyby nic - jak bym nigdzie wczoraj na rowerze nie był No to chłopy z kopalni - nic tylko zorgnizować się w jakiś wekend na pół dnia i coś pokręcimy wspólnie wycieczkowo A co do Anny to jednak fajny pomysł żeby na koniec sezonu zrobić sobie taki test wytrzymałościowy - zawsze człowiek potem wie na co może sobie pozwolić Bo ja nie ukrywam dawno tam nie byłem na rowerze i tak po cichu sam miałem obawy jak mój organizm to zniesie a z racji wagi niestety brałem też wariant wchodzenia w razie co (naszczęście nie było to konieczne)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No Stasiu powiem Ci lekko nie było - mi już tak bryle parowały że chwilowo nic nie widziałem - ale kolarze nie ukrywam motywowali a po drugie chciałem jak najszybciej wjechać i mieć to za sobą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też dzięki za kolejny wspólny wypad - nie mogło być lepiej - wszystko nam spasowało i chyba nie da sie mieć lepszych warunków Fajnie że kolejny raz w takim groonie udało się spędzić sportowo dzień Stasiu fajnie że mimo dojazdu z SK potrafisz się zorganizować i nam towarzyszysz Zaś jakwiększe gratulacje i podzić to bezkonkurencyjnie za dziś należą się Dimanowi - Diman szczerze przyznaje myślałem że to gorzej zniesiesz, będziesz szorował tyły a podjazd to przynajmniej od połowo pokonasz pieszo - szok i szacun za pokonanie trasy i to jak to zrobiłeś - jak na kogoś kto od miesiąca czy półtora śmiga to byłem w szoku Ps. wyślij mi namiary na to co brałeś Raz jeszcze wszystkim dzięki - mega mega dzionek Dzisiaj tomek i piotrek przyznali że juz mieli mega doła i totalny brak sił i już mieli myśli dzwonić po transport - sam byłem w szoku że aż tak mieli kiepsko Diman jak tak dalej będą szły Twoje postępy to za rok Ci współczuję - bo nikt z Tobą nie bęzie chciał jechać Ps. Majki a jak tam kumpel - bo dawał rade i wyglądał jakby ten dystans to dla niego pikuś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To pogadaj z kolesiem może ci sprzeda go za 4200zł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ping pong jednak odpada - umyłem dziś fure i nie może stać pod chmurką
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu ten jest kozak - Basia nie musi wiedzieć ile kosztował - tylko weź jutro dowód
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak nazbieracie 6 osób to wpadać hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to wpadaj - ja już w stringach po chacie z drinem biegam i szprychy czysze w garażu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro cza pierwsze woto zrobić pod domem zanim wyjedziemy - bo jak będziemy robić po powrocie to fa foto nie będzie tych co osiek ich przywiezie A Pajda jednak nie jedzie - niepotrzebnie taras pozamiatałem jak i tak nikt leżeć nie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki jakie spać jak te chlory już do mnie teraz w strojach przyjechały i ze śpiworami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu nie mogę - brałem jak po rower byłem musze szanować bo to w sumie jego rower tylko on jeszcze troche za duży
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
łosz kurde a ja kasy nie wybrałem - zaskoczyłeś mnie no nic trudno - będzie miał jutro wyjazd olinkluzif
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu patrz jaka waga roweru i za jaką kase http://allegro.pl/kultowy-8bar-waga-tylko-7-69kg-60cm-i7000142315.html Ps. będziesz miał plasticzki ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu a może jutro zrobimy jak kiedyś w Bukowinie będę was z kielonem witał przy bramie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bier go Stasiu - mi go pożyczysz ja se z nim na dachu polatam bo kolory pod ala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman a może turana ukradli bo myśleli że szosa jest w środku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do 12 to chyba w knurowie ta msza jak Diman depnie na stojaka na pedały
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem że dyche więcej trzeba by zapłacić bo najpierw by trzeba pampersy z d*py odkleić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szkoda że Twoja Ewcia nie ma studia masażu - byśmy jutro wpadli w 9 spoconych chłopa na masaż d*py