Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i fajnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dojedziesz - tylko wpisując adres w navi wjedź w ulicę grunwaldzką od ul. Wilsona a nie rakoniewskiego Ps. czyli co - jednak będziesz ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tył włąśnie na żywo robi robote - S5 wyglądowo przy kia wygląda badrzo zwyczajnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
odpowiednio je dobrali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe - też sie na nich zatrzymałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
https://www.otomoto.pl/oferta/kia-stinger-gt-line-2-0-t-gdi-255km-neped-tyl-jazda-testowa-bydgoszcz-ID6z8TCd.html w katowicach jest niebieska https://www.otomoto.pl/oferta/kia-kia-stinger-nowy-model-juz-dostepny-w-naszym-salonie-od-144-900-zl-ID6z8GkZ.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
230 tyś zł - 370 kucy i 4x4 - czego chcieć więcej http://auto.dziennik.pl/premiery/artykuly/555026,kia-stinger-cena-polska-silnik-nowa-kia-stinger-wideo.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.kia.com/pl/swiat-kia/premiery/kia-stinger/?gclid=EAIaIQobChMIkcqFm5DF1gIVQRQbCh1BIATYEAAYAiAAEgItTfD_BwE#/gallery
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
NA drodze wygląda bardzo nowocześnie i agresywnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no trzeba przyznać że autko mega ale to mega im wyszło Cena pewnie będzie z 200+ ale jak na taki wygląd i parametry to i tak 50% ceny aut konkurencji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przód jak panamera tył jak maseratti - tylko że za 30% ceny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzieliście co wypuściła KIA ? KIA Stinger - petarda - jak jechałą obok to prawie głowe okręciłem dookoła - stoi na Pszczyńskiej w salonie - jutro jadę oblukać - ale zapowiada się mega Coś w stylu A7 CLS Arteon - ale o pięknym wyglądzie i sporej mocy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niestety brudny, brudny - może dzisiaj się uda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok - tak tylko pytam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Osiek raczej nie pojedzie - on zawsze ma w soboty pełno roboty przy furach sąsiad - zobaczymy - też raczej sobota rano to nie jego por - tak czy siak i tak już mamy fajną ekipe zebraną Ps. Stasiu - Pajda wy razem przyjedziecie czy osobno ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to 9.00 - wcześniej wrócimy mniej baby będą marudzić aczkolwiek mi tam każda pasuje dla tych co nie byli: Knurów ul. Grunwaldzka 14
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co do ilości osób to widzę że tak 5-10 nas się może nazbierać Tomi - może bracik by też pojechał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wiem tylko czy walić do ortopedy czy to jakieś przesilenie i dać troche czasu tej nodze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ps. o ile wogóle pojadę - wczoraj coś na hali zrobiłem z achillesem - ogólnie chodze ale mega boli i kuleje - nadaje się do chodzenia o kulach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To która Wam pasuje 9.00 u mnie pod chatą ? Czy Wam to za wcześnie? -ale wcześniej wyjedziemy to więcej soboty nam zostanie (ogólnie mi obojętnie)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to czekamy na reszte i na bieg wydarzeń
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto by nie miał czasu lub możliwości na rower to by mógł furą podjechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu - jak będzie tylko Ty chętny to chyba lepiej jak Ty do nas przyjedziesz niż my w 4 czy 5 do Ciebie Chyba że Was tam więcej się zorganizuje to pomyślimy MArio jak by nas troche się zebrało to może by grila w Buku zorganizować jak ostatnio ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomi, Diman, Pucek - chętni ? sobota rano pasuje ?