Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na tą chwile z ledwością naliczyłem 8 osób chętnych Do środy mam zrobioną słowną rezerwacje domków potem muszę wpłacić prawie tysiaka zaliczki Ja tego nie widzę - chyba że w tym roku zrobimy impreze na spontana jak kiedyś na jedną noc typowo żeby się spotkać i wypić. Czyli bez jakiś deklaracji teraz - na spotana termin większości osobą pasujący, wynajmujemy domek lub domki na 2-3 dni wcześniej jedna noc i tyle No nie wiem, szukam najlepszego wyjścia. No chyba że ktoś uważa że bliżej terminu napewno chętnie się znajdą i wykłada tysiaka na rezerwacje
-
Spoty Katowice i okolice
Z A T O R Jako że pytacie a na kalendarzu już luty to chciałem poruszyć ten temat, żeby nie było że sam podejmuje decyzje (czy zator ma być czy nie). Rozmawiałem z ośrodkiem "pamiętają nas i ubiegłoroczny zlot" ale mimo wszysko wyrażają zgodę na organizacje kolejnego zlotu. I teraz pytanie do Was czy kontynuujemy tradycje czy odpuszczamy. Jesteśmy wstanie utrzymać zeszłoroczne warunki cenowe ale: - termin zaproponowany to tylko 25-27 maj (wszystkie czerwcowe są zajęte) - musimy zapłacić za minimum 3 domki (taki też warunek mieliśmy już rok temu) czyli musi nas być minimum 18 osób i teraz dwa nowe warunki: - musimy już w lutym zapłacić zaliczke za rezerwacje domków (50% ceny) - obowiązkowo płacimy kaucje 500zł za domek (takiego warunku nigdy nie mieliśmy ale widać teraz traktują nas poważnie ) No i to tyle - potrzebuje od Was krótkiej informacji TAK organizujemy lub NIE odpuszczamy Ps. ostatnie info to takie że Ewelinka juz nie pracuje - nie wiem czy ją zwolnili bezpośrednio po naszym zlocie czy nie - ale juz jej nie ma - teraz gadam tylko z szefową
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z A T O R Jako że pytacie a na kalendarzu już luty to chciałem poruszyć ten temat, żeby nie było że sam podejmuje decyzje (czy zator ma być czy nie). Rozmawiałem z ośrodkiem "pamiętają nas i ubiegłoroczny zlot" ale mimo wszysko wyrażają zgodę na organizacje kolejnego zlotu. I teraz pytanie do Was czy kontynuujemy tradycje czy odpuszczamy. Jesteśmy wstanie utrzymać zeszłoroczne warunki cenowe ale: - termin zaproponowany to tylko 25-27 maj (wszystkie czerwcowe są zajęte) - musimy zapłacić za minimum 3 domki (taki też warunek mieliśmy już rok temu) czyli musi nas być minimum 18 osób i teraz dwa nowe warunki: - musimy już w lutym zapłacić zaliczke za rezerwacje domków (50% ceny) - obowiązkowo płacimy kaucje 500zł za domek (takiego warunku nigdy nie mieliśmy ale widać teraz traktują nas poważnie ) No i to tyle - potrzebuje od Was krótkiej informacji TAK organizujemy lub NIE odpuszczamy Ps. ostatnie info to takie że Ewelinka juz nie pracuje - nie wiem czy ją zwolnili bezpośrednio po naszym zlocie czy nie - ale juz jej nie ma - teraz gadam tylko z szefową
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po feriowej przerwie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba Ty - Majki wie jakie one są- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze że w tym roku nie mam urodzin na zlocie - bo te jej prezenty są krępujące- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki nie pokazuj Ewie listy uczestników zlotu - bo Zuzia już tam jest- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak o zmiany w BT chodzi to mnie najbardziej szokły kręgle i ta hala - miazga - jest tam co robić nie ma co - szkoda że nigdy z niczego nie korzystamy - same chlory tam jadą- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
ja miałem ET35 przy 9j- A4 b8 czy podejdę felgi oryginalne z A5
nie będą wystawać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hamer ale cene zobacz - wkleiłem to głównie z powodu ceny- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i w dobrej cenie sedan jak ktoś woli https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-S4-3.0-V6-quattro-Navi-Xenon-Leder-Tüv/vhc:car,cnt:de,srt:price,sro:asc,ms1:1900_20_,frn:2008/pg:vipcar/254129343.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek bier eSe w dobrej cenie https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-S4-Avant-3.0-TFSI-quattro-2HAND-EURO5/vhc:car,cnt:de,srt:price,sro:asc,ms1:1900_20_,frn:2008/pg:vipcar/255474378.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek te byś chciał nie https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-Avant-3.0-TDI-Quattro-S-Line-Panorama/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:50,srt:price,sro:asc,ms1:1900_9_s-line,frn:2008,prx:20000,exc:white,fwd:true/pg:vipcar/254928730.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tu niemieckie realia cenowe bez mocy bez xenona i leda a cena ............................. - co przebieg w niemczech robi z ceną https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-Lim-2-x-S-line-Sportpaket-Plus/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:50,srt:price,sro:asc,ms1:1900_9_s-line,frn:2008,prx:20000,exc:white,fwd:true/pg:vipcar/249673918.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek tu dla Ciebie tylko fotki słabe - ale wypasik całkiem całkiem https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-Avant-3.0-TDI-DPF-quattro-tiptronic-S/vhc:car,cnt:de,srt:price,sro:asc,ms1:1900_9_s-line,frn:2008,prx:20000,exc:white,fwd:true/pg:vipcar/248340723.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mi by tam to starczyło https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-avant-4-2fsi-450km-quattro-krajowy-bang-olufsen-fv23-gwarancja-fabr-ID6znTDl.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niby stare ale........... http://allegro.pl/audi-rs6-5-0tfsi-v10-580km-100-oryginal-recaro-tv-i7103436995.html#thumb/9- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no co - wczoraj mi Majki powiedział że mało na forum jestem to siedze - a że u mnie jak się otwiera forum to od razu allegro i mobile.de to nie moja wina- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolejna ślicznota http://allegro.pl/2xs-line-plus-1-8t-skora-chrom-195tys-oryg-sliczna-i7114237031.html#imglayer- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajne damskie auteczko http://allegro.pl/audi-a1-limited-edition-audi-sport-i7115504134.html#thumb/13 - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.