Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To niestety nie ta ekipa która sprząta knurów Po drugie to byli chyba początkujący którzy uwierzyli w siebie i myśleli że są zajebiści - złodzieje z wyższej półki nigdy nie śmigają skradzionymi autami i nigdy ich nie trzymają tak długo Ja mam teraz 5 ramienne 18 z ori allroada B8
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie musze stary 0 na zimie mam ET26 jak w eresoweych kołach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no właśnie nie do końca bo akurat ten wzór mega mi sie podoba i właśnie nawet mnie korci je wsadzić - ale sie boje że jak je teraz wsadze to do końca grudnia mi się znudzą a w połowie stycznia wkładać lato to troche głupio więc odsuwam w czasie żeby na łużej być zaspokojonym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jak znam życie to dziwnie mi się będzie patrzeć na auto na 18 - więc odczekam jeszcze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jakoś dzisiaj miałem myśli zmienić ale zobaczyłem pogoda na 2 tygodnie do przodu i stwierdziłem że na razie zostane przy lecie bo pogode taką zapowiadają że i na tym i na tym da się śmigać - o śniegu na razie ani słowa do końca listopada
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ładniutko ale widzę jeszcze kasy a kasy cie czeka wydać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tu dwie knurowskie ciekawe fury na sprzedaż - obie od znajomych jak by ktoś był zainteresowany http://allegro.pl/skoda-octavia-rs-350km-540nm-best-performance-23-i7033868927.html#thumb/16 https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-a4-b9-2-0-tfsi-stronic-sline-krajowy-100-bezwypadkowy-ID6zeQKA.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie w stosunku do moich kosztów to o ładne 3 letnie C7 wydałeś mniej albo nowe B9 dzięki temu że większość sami robiliście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podliczałeś koszta budowy ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli ogólnie całe wnętrze masz gotowe ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hamer Ty lepiej pisz co tam tera się u Ciebie na chacie dzieje - na jakim etapie jesteś Egon Ty co jeszcze robisz skoro już mieszkasz ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zastanawiam sie gdzie w tym przyjemność - do 23.00 siedzieć w domu żeby o 23.00 wyjść na rower - być na nim do 2.00 po to żeby iść do pracy praktycznie bez spania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dla mnie porą jesienną noc zaczyna się o 19.00 - na nocne śmiganie mogę się pisać ale jak będzie o 19 albo 20
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Święta prawda i ja sie podpisuje - były fiaty trabanty wartburgi i nie było zazdrości bo nikt nie miał wklęsłości
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak coś to ja też zapraszam Można nawet keidyś klubowaego ping ponga zrobić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
3, 4 osoby to już sie fajnie kręci a jak będzie więcej to juz całkiem fajny listopadowy wypadzik uda się zaliczyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No pogoda wydaje sie idealna - ciekawe jak z wiatrem - ale byle nie padało - reszta tam pikuś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez chętnie pośmigam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nic - sie zoabczy - my planujemy i na pewno pojedziemy Pucek wiec jak tam jest więc pewnie się zorganizuje Stasiu jedzie co roku więc pytać go nawet nie trzeba Więc pewnie z 2 auta pojadą jak nic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Marek nie wiem co się u osadów pozmieniało ale ponoć nie dość że tomek ma zgode od ady to jeszcze nawet on w tym roku by jechał Chyba że za rok jak przyjdzie do rezerwacji to zaś nagle wyskoczy że nie może bo coś tam bo on to już 3 rok jedzie do austrii
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek ja pisze z mega wyprzedzeniem ale z reguły jak coś z piotrkiem planujemy to też się tego trzymamy do samego końca. Na ten rok już sie nie da bo już mamy wszystkie wyjazdy poplanowane rodzinnie ale jak ustalamy że za rok zaczniemy od wypadu grudniowego męskiego to tak będzie Plan jest taki że musi m być minimum 1 auto czyli 4 osoby (z tym na pewno nie będzie problemu) a przy większej ilości chętnych max 2 auta Wyjazd albo 8-15 albo 15-22 grudzień i na pewno FISS-LADIS- SERFAUS - rezerwować noclegi będziemy czerwiec-lipiec Także konkretnie jeszcze dam znać ale zarys już masz i można się przygotować jak ktoś będzie chętny a koszt jak pisałem z Stasiem - 2-2,5 tyś na głowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zacznij w końcu tym d*pom mówić że mnie znasz i mów mój nick a nie nazwisko Bo jak podajesz nazwisko to one wchodzą na FB wpisują skapczyk , pojawia się foto mojego bracika i tyle laske widziałeś o nie odbieraniu tel nie wspominając
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a w jakim miesiącu rezerwowaliście nocleg ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i czy lubi małe princki czy xxl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no czyli nic się nie zmieniło - w 2 tyś zł na osobe można się zmieścić - zależne kto ile pije