Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. ALe masz na myśli dalej Zator ? I chodzi Ci o jedną czy 2 noce ?
  2. ciekawe jaki będzie efekt końcowy z tymi kołami - może być ok - nawet chyba troche wklęsłe są
  3. Dajcie znać jeszcze komu trzeba - do niedzieli wieczora czekam na wszelkie deklaracje co do ilości osób
  4. jeżeli zrobi się impreza w małym gronie i samych facetów to pytanie czy nie moja druga propozycja jest lepsza Ogarnąć sobie zostawiają ten termin gdzieś domek lub dwa na jedną noc - typowo na napicie się wspólne i tyle albo z soboty na niedziele albo z piątku na sobote jak wygodniej i po temacie
  5. na razie zbieram info kto ostatecznie chętny - potem będzie info o wpłacie - śledzić temat - na wpłatę będzie 7 dni
  6. mówisz masz https://a4-klub.pl/topic/417528-zator-2018-kto-chętny/
  7. Miejscowość Szymocice ośrodek "Leśna Polana" Termin to wypad z soboty na niedzielę 26/27 maj Cena 90zł/osoba i zawiera: nocleg, sobotni grill, niedzielne śniadanie SOBOTA Zbiórka Knurów ul.Grunwaldzka 14 - od godz. 12.00 do godz. 13.00 (tu się rozpakujecie, zostawicie fury i przesiądzecie na rowery) WYJAZD 13.00 (trasa będzie podana na zbiórce i nie przekroczy 50km) Planowany przyjazd do ośrodka w przedziale 16-17.00 (nie ma ciśnienia i napinki - domki i tak mamy od 16.00) Na miejscu mamy rezerwacje paleniska ze szpikulcami i we własnym zakresie robimy sobie grila - cena zawiera: (sztućce, talerzyki, kubki, ketchup, musztarda, kiełbasa, pieczywo + napoje coca cola i sprite) we własnym zakresie alkohol+szkło Na miejscu bezpłatnie możemy skorzystać z boisk siatkówka plażowa + piłka nożna oraz odpłatnie wioska spa NIEDZIELA 9.00 mamy podane do domków śniadanie (herbata, kawa, pieczywo, deska serów, deska wędlin, pomidor, ogórek +jajecznica) 10-11 pakujemy się i ruszamy w drogę powrotną PODZIAŁ NA DOMKI Domek nr 7 1. Miron 2. Mario 3. Osiek 4. Łukasz 5. Tomi 6. Majki Domek nr 6 1. Tomasz 2. Aga Tomasza 3. Gregory 4. Pucek 5. Polkov Domek nr 5 1. Stasiu 2. Diman 3. Miszka 4. Ucho 5. Pajda Jeszcze kilka ogólnych info Osoby chcące uczestniczyć w imprezie/grilu ale bez noclegu mają do poniesienia koszt 15zł (uczestnictwo w grilu) i coś o czym się dowiedziałem dzisiaj opłata za wejście na ośrodek 7zł osoba dorosła i 5zł dziecko - czy ktoś to będzie sprawdzał - nie wiem Ilość takich osób muszę znać do czwartku 24.05 Rowerzyści - jeżeli chodzi o nasze sprzęty to zabrać jakieś zapięcie - będziemy je mogli razem spiąć bezpośrednio przy domkach Ja zorganizuje transport który na ośrodek dostarczy nam wszystkie rzeczy na grila, natomiast rzeczy osobiste i jakieś ubrania do przebrania bądź cała reszta jaką chcecie zabrać musicie się spakować żeby mieć to w trasie ze sobą - plecaki te sprawy. Dlatego że tak jak w tamtą strone nie ma problemu i możemy to wrzucić do auta tak w drodze poerotnej już transportu nie będzie więc i tak musimy to mieć ze sobą Pogoda W razie pogody uniemożliwiającej zrobienie grila (na miejscu brak paleniska zadaszonego) grila zamieniamy na zamówienie pizzy (cena zostaje bez zmian) W razie pogody totalnie skrajnej uniemożliwiającej wyjazd na rowerach wyjazd jest aktualny i ruszamy z tego samego miejsca tyle że rowery zamieniamy na samochody a godzine wyjazdu z 13 zmianiamy na 15.00 pytania, uwagi, sugestie ?
  8. nawet ciekawa - na granicy przesadzenia https://www.otomoto.pl/oferta/audi-q5-sq5-2-0-tdi-170-ps-abt-s-line-maxxx-opcja-jedyna-taka-ID6zxTLJ.html
  9. Pucek - z klubową ramką http://allegro.pl/audi-a4-b8-lift-2-0-tdi-quattro-s-line-navi-radar-i7194559762.html#thumb/10
  10. chyba że ktoś się czuje na siłach to niech organizuje Ja po rozmowach z niektórymi z WAs stwierdziłem że nie ma sensu
  11. by się zbliżał jak by chętni byli dla 8 osób to można na spontana domek czy dwa wynająć żeby se popijawe jednodniową zrobić
  12. Ps. i żeby nie było głupich wspisów - tylko sprawdzam rynek
  13. miałem jechać oglądać ale jednak będę szukał w innym kolorze http://allegro.pl/audi-a8l-50-tdi-nowy-salon-polska-faktura-vat-23-i7186844804.html wiem wiem - mogłem pojechać może bym na coś innego z podwórka się skusił
  14. ładniutki wypasik - i białasek
  15. miron78 odpowiedział(a) na tomekiiza temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    ogólnie fajna sztuka
  16. miron78 odpowiedział(a) na tomekiiza temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    czarny sufit 3 ramienna kierownica i sportowe fotele - to wychodziło w allroadzie i było nazywane s-line jako pakiet wew. (czy prawidłowa nazwa to sport pakiet czy s-line kłócił się nie bede - ale najbardziej charakterystyczne to czarny sufit
  17. miron78 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a tak na seri to zapomnij - Ty potrzebujesz auto do normalnej jazdy a u niego jest felga potem 1cm przerwy a potem dopiero opona się zaczyna
  18. miron78 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chodzi Ci o tą w niebieskiech czy szarych spodniach
  19. miron78 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no ja nie mogę - Hugo o wklęsłości marzy - do czego to doszło Hugo jak chcesz wklęsłość to A5 sportback musisz kupić Jak autem chcesz normalnie śmigać a nie ma być tylko na wystawe to ciężko o wklęsłość - szerokością nic nie zdziałasz bo na ET stracisz i na to samo wychodzi MAło jest felg na rynku które by dawały fajny efekt wklęsłości pasowały bo B8 a do tego auto było do normalnej codziennej jazdy Albo ori audi 8,5j et29 albo ori audi 9j et33 albo nie ori 9,5 et42 - tylko z takimi parametrami się spotkałem żeby jakaś choć wklęsłość była

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.