Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to mam nadzieje przelotne - na ta chwile zlot bez zmian
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty się nie śmiej bo mam już B8 4 tygodnie i nawet nie miałem czasu się przy nim lakierniczo pobawić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też się szykuje na jutro - zobaczymy jak wyjdzie pogodowo- Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
Każde 20 cali źle wygląda na kozie - zdaję sobie z tego sprawę - ale nie miałem nic mniejszego w garażu- Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
nie - hebli nie chce - na razie tak zostaje - a jak się droga dojazdowa polepszy to się go odpowiednio odniży i wtedy będzie robić robote przy tej możliwości koła Teraz mam ori rs5 9j ET26 i jeszcze są dalikatnie schowane - piękny prezencik od allroada Ps. a jeżeli chodzi o białego allroada to tylo i wyłącznie ciemne dodatki i brak chroku na relingach i obwódkach szyb - że już nie wspomną że nic a nic mi się allroad nie podoba jak ma te dokładki w kolorze nadwozia - tak jak w posiadanym C6 allroad mi to nie przeszkadza tak w B8 mnie odstarsza- Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
nie było za duże - C6 allroad to super uniwersalna furka - ale nie pasuje mi do koloru tynku a taniej było zmienić auto niż przemalować dom Po drugie zostały mi białe okulary z A5 i starsznie się w nich męczyłem w C6 Jakoś tak mega miałem ciśnienie powrotu do białego koloru no i wreszcze znowu mam duże możliwości zabawy kołami Opony 255/35/20 (przełożyłem z C6) A na elewacji mam imitacje drewna (dużo łatwiejsza do utrzymania w czystości i nie wymaga pielęgnacji jak drewno)- Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
Czas budowy zakończony - przyszedł czas na kolejną zmianę wozidła Budżet po inwestycji w dom nie pozwalał na szaleństwo ale jak każda zmiana fury - cieszy Zmiana może nie duża bo z racji dojazdu do domu w dalszym ciągu potrzebuję czegoś delikatnie wyższego a z racji że choćby nie wiem jak ładne A4 jak jest wysokie wygląda z "d...py" wybór padł na B8 allroad 3.0tdiQ CCWA Allroad bo problem dojazdu rozwiązany, podwyższony a wygląda naturalnie no i oczywiście w stosunku do zwykłej B8 nadkole potrafiądużo zmieścić więc i z wklęsłością nie ma problemu Produkcja 2009 rejestracja 2010 Autko po programie 302ps i 622Nm Listę wypasu sobie podaruję bo furka z wypasem średnim - głównie zależało mi na 3.0 i kolorze i to też się trafiło Po za tym fajnie że są już fotele sport bo rezać nie trzeba, oczywiście ledy, klima 3 strefy, grzane stołki, navi i parę innych Nie obyło się też oczywiście bez modów w pierwszym tygodniu i wpadło: - ori ROTOR RS5 jak widać nie grafit jak to do tej pory (wiem, wiem - 6 rotor to lekka przesada - ale jestem zakochany w tym wzorze) - lampy tył neon z polifta - ściema tylnych szyb i to w sumie tyle - na jakiś czas wystarczy - inne mody może kiedyś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W piątek będę starał się być - ale bez %- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A koło powala na kolana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak tam się nie będę wypowiadał - niech Pucek się sam pochwali Ja tylko mogę napisać że do golasa to mu bardzo dużo brakuje Patrząc na plany do 2 tygodni będzie fura kosmos - i stara babcia się za nim obróci- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Planowałem w najbliższy piątek dużego zlota zaczynającego się mszą - niestety raczej w piątek mszy nie będzie bo nie umiałem się tam z nikim dogadać na ten termin (trzeba z większym wyprzedzeniem zgłaszać intencje - a za tydzień nas nie ma) więc może zrobimy jakiegoś większego zlota bez mszy na razie- S4 B8 - Czerwony Cichociemny
Starsznie mnie w Eskach wkurzają te zawalone syfem końcówki wydechu - jak byś kupił ese w dieslu to byś miał ładne chromowane- S4 B8 - Czerwony Cichociemny
fajna opcja - fajny kolorek - koło do zmiany- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
JAk jutro to nie wiem - wiem że za tydzień szukaje się większy zlocik Jutro odpadam - mam impreze firmową - KAtowice endorfina- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wreszcie złodzieje kupili sobie komputer do innj marki niż audi- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
tak- 'problem' z ET A4 B8
nie ma mowy żeby przy tych parametrach koło wystawało lub coś ocierało- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i jedne i drugie fajnieutkie wypasy - sam bym przytulił z nich parę gratów- ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Pajda ja słyszałem że Ty jedziesz bić rekord - to nie możesz być z parami- ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Temat podziału uważam za zamknięty- ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Osobiście się poświęciłem i opuściłem domek Singli pierszy raz w historii zatoru - ale nie miałem sumienia któregoś z singli jadących się wyszumieć wrzucić do domku z parami- ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Pary rozwaliłem na 2 domki żeby mogli się rozgościć w dolnej części tak jak chcieli i dostali po 2 spokojniejszych singli (poza Miszką) Pozostali single są w środkowym domku- ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
DOBRA - robie nowy podział - wrzucam w pierwszego posta - i temat podziału uważam za zamknięty Robię 2 spokojniejsze domki tam gdzie będą pary a trzeci z pozostałą bandą silngli i tyle - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE