Treść opublikowana przez miron78
-
A4 B8 8K Allroad 2.0 TDI CAHA
oczywiście Ps. pozdrów Maćka
-
A4 B8 8K Allroad 2.0 TDI CAHA
Tak - biała - po białej z racji budowy domu i dojazdu do niej była zmiana 14 miesięcy temu na A6C6 allroad która to obecnie będzie do sprzedania bo z racji zakończenia budowy chciałem wrócić do czegoś białego i wpadła w ręce biała a4 allroad
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jest bosko na tym zawiasie ale ja na taki nie koge se pozwolić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek - tu masz ala na 20 calach i zawiasie s-line auto od znajomego z Gliwic Ps. MAjki to jest autko od Mateusza (syna Maćka Wagnera)
-
A4 B8 8K Allroad 2.0 TDI CAHA
a co do zmian to jak już koła masz za sobą to teraz zmieniaj tylne lampy bo auto automatycznie staje się wyglądowo 5 lat młodsze
-
A4 B8 8K Allroad 2.0 TDI CAHA
Czesć Mateusz - fajnie że wpadłeś pokazać furke na forum Tym bardziej że od niedawna też posiadam A4 allroad Felgi - dobry wybór - i pięknie wygląda na tym zawiasie - tego najbardziej Ci zazdroszczę z racji że ja niestety na tą chwilę autka obniżyć nie mogę bo potrzebuję wyższe Ps. musimy się kiedyś zgadać na mieście albo wpadnę tam do Was
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
Autko do sprzedania Polski salon (Lellek) 100% bezwypadkowy 100% ori przebieg 211 tyś km 2 kpl kół info 608039891 cena 49000zł Na tą chwilę ogłoszenia nie ma bo furka jeszcze nie wystawiona
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Miszka - muszę wymyśleć coś innego - nie przejdzie to co robię co roku
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Jutro jestem umówiony na rozmowe z Eweliną - zobaczymy co ostatecznie uzgodnimy i jakie mamy możliwości
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wreszcie coś się dzieje na tych śląskich Mirek podtrzymuj temat skrzyni ile się da bo znowu będzie cisza w temacie Ja tylko dodam jako osoba która po kilku manualach wsiadła do tipa i od niedawna wróciła do manuala że w moim przypadku dużo lepiej jakoś manual mi pasuje Pewnie ma na to wpływ dużo czynników (jakie trasy robimy, kto lubi wygode, kto bardzieć czuć auto i co chyba najważniejsze z jakim silnikiem i mocą mamy auto oraz jaki to automat) Mi jakoś tip w A6 nie przypadł do gustu mimo łopatek i innych pierdół - jest bezobsługowy i bezawaryjny ale nie do końca chodził jak bym chciał i tu wolę manual Ale zaś jak miałem możliwość przejechania się kilkoma nowszymi furami z nowszymi skrzyniami (nawet nowa octavia 1.8 beznyna 180ps) to muszę przyznać automaty mnie zachwycały i dawały niezłą frajdę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajniutka http://allegro.pl/audi-s4-4-2i-v8-2004-skora-recaro-xen-cukiereczek-i6810942156.html#thumb/3
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Stary rezaj fure, ciesz się projektem i czerp z tego tyle dadochy ile się da i na ile portfel pozwala Projekt jest boski , moc taka że nie ma co dyskutować - 90% forum o takiej mocy może pomarzyć - a auto ma tak wyglądać że wstając rano aż się cieszysz że musisz iść do pracy bo wiesz że przez to zaraz musisz wsiąśc w fure i się nią przejechać
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
a im nawet do głowy nie przychodzi że możemy nieprzyjechać
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
.............. a tu pogrzebowa cisza - ciekawe jak ośrodek zareaguje na naszą rezygnacje (bo wszystko idzie w tym kierunku)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://allegro.pl/skora-skory-fotele-grzane-przod-tyl-audi-a4-s4-8k0-i6643995773.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
20 cali w alu na delikatnej glebie http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-alufelgi-audi-rs4-rs5-20-i6788535964.html#imglayer
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Koleś mi włączył funkcje o których nawet pojęcia w A5 nie miałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
furka porobiona - został tylko program - nawet dvd już odblokowane że działa w czasie jazdy Co jak co ale musze przyznać że tylne lampy z polifta w avancie to mistrzostwo świata jak to świeci - chyba sobie jedną tylną lampe zamontuje w schowku żeby widziać jak świeci podczas jazdy
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
zostały 3 dni na dobicie do minimum osób
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak tylko najpierw pewnie musisz mieć papier z przeglądu że auto jest ok
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
coś cieńko widzę dobicie do 24 osób
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
jeszcze 6 osó - no i 100% osób musi zapłacić Ps. kogo by tu jeszcze zwerbować
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w czwartek odstawiam auto na lampy tył - zobaczę co mi koleś przy okazji zrobi i jak coś to się zdzwonimy - no chyba że jutro będziesz gdzieś w okolicy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hamer sory ale jakoś zabiegany byłem - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE