Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moskal - silniejszy nie znaczy starszy Majki chyba standardowo wyborowa jak co roku oraz wyjazd z SG/SGL 9.00 i 9.30 jesteśmy na parkingu za pierwszymi bramkami w SK
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no a jak myślałeś Tradycja to tradycja Ps. a to Ty jedziesz na zlot ? czyli jednak nie ma ograniczeń wiekowych Zawartość dodana 0 minutes later 2 lata tamu a5 sportback 3.0 s-line 55 tyś zł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek - Olek 503586676
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman toś w tym tygodniu niezłe zakupy zrobił 300 tyś w kilka dni wydać - szacun Bedzie najnowsze auto w bloku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
odpadam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no bez przesady - to jak będzie do końca czerwca to będzie super
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziś pierwsze mycie furki pod domem było - no nie powiem - przyjemne uczucie Fure po kilku miesiącach transportów budowlanych wyszykowałem na czysto, letnie wsadziłem i zaś mi się podoba i zmiana mi nie w głowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki nie obraź się ale strasznie nieprzydatny jesteś To że nie możesz wypić no to jest zrozumiałe i wybaczalne - ale żebyś był trzeźwy i nie był wstanie kolegów do domu porozwozić to lekka przesada Złą tą kontuzje wybrałeś Zawartość dodana 13 minutes later no i d*pa z mojej strony - robote mam niestety więc muszę jechać - udanego zlotu
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Nie wiedziałem że taki drobiazgowy jesteś Chwile warsztat zamknięty i taka panika Widzę że nawet nie doceniasz zaoszczędzonego paliwa które normalnie byś w tym czasie przepalił Teraz już można się pośmiać ale podejrzewam co przechodziłeś - wiem jak to jest jak Ci auto znika
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzę ekipa się na jutro szykuje - a ja chyba ani na budowie nie porobię ani na zlota nie wpadnę jutro się wyjasni jak taka ekipa się szykuje to nieźle by siwucha na parkingu wchodziła Zawartość dodana 0 minutes later no chyba że do biura bez sof się wbijamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
już sobie ogarniam żeby nie siedzieć jutro do końca i pojechać wcześniej ale może wpadnę na zlota - zobaczę - nie obiecuję A osiek nie wierzy w przesądy i chce jechać B8
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek po prostu zmądrzał, ustatkował się i umie liczyć Żona jest, dziecko jest, chata jest, fura jest wystarczająca Liczą ilu 30 latków tak ma to szacun - bo ja sam tego w tym wieku nie miałem A w auto łądować kase można bez końca - jak się ma golasa to rozumiem ale przy takim wypasie to już się nie chce Też by mi było szkoda kasy Zawartość dodana 2 minutes later Osiek coś wspominał że chętnie by pożegnał fure z wami i jutro by wpadł jeszcze B8 na zlota bo w sobotę się z nią żegna Ja jeszcze nie wiem do której będę w robocie - jak do końca czyli do 19 to wpadnę A jak wyjdę wcześniej czyli ok 17 to spadam na chate coś pocisnąć z robotą Zawartość dodana 2 minutes later teraz już niestety jestem na etapie że same się nie zrobi ( jak do tej pory)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek pamiętaj że to będzie ośka 3 auto (nie licząc tirów) A 3 auto w rodzinie ma zupełnie inne zadanie Zawartość dodana 1 minute later Mi tam mazda pasi - sam bym nie kupił a tak będę mógł korzystać kiedy chce Ja w ciepłe dni a osiek w zimie i deszczu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co do ośka to myśli nad 2 osobową zabawką na 30% może to być 4-5 letnie bmw z4 lub mercedes slk a na 70% będzie to roczna mazda mx5 czyli chyba auto nr jeden na świecie jeżeli chodzi o ten segment Osobiście bardzo mi się podoba ten najnowszy model - tył jak jaguar xkr
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Osiek wczoraj sprzedał furke - dzisiaj żałoba Jeszcze postoi kilka dni w moim garażu ale ogólnie koleś już zaliczkował
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
diman nawet jak cię będzie czekał najgorszy scenariusz to pamiętaj że na nowo musisz szukać kupca ale masz 15 tyś do przodu - jeszcze byś na tym kasowo lepiej wyszedł a o moje mieszkanie się nie stresuj - będzie czekało ile będzie trzeba a tak ogólnie to nie ma stresu bo koleś jutro podpisze bo pamiętaj że on traci prawie 30 tyś jak by nie kupił twojego a takim idiotą raczej nie jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co do zatoru nie ma spiny - wszyscy wiedzą że jest, wiedzą kiedy na spokojnie po BT się wątek założy i wystarczy Zlocik widzę był udany i liczebny - ja na razie jak Diman jedzie na zlot to się nie mogę pojawić po opierdziel dostanę że zamiast robić to na zloty czas marnuje Jak mu oddam klucze to znowu mogę wpadać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zator klepnięty - termin to 23-25 czerwiec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajniutkie te pasaciki - i pewnie Ci chodziło o r36
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Proszę o wypowiedź w kwestii Zatoru (w temacie Gliwickim)
-
Spoty Katowice i okolice
Proszę o wypowiedź w kwestii Zatoru (w temacie Gliwickim)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w temacie ZATORU Jakoś tak przez budowę przespałem temat Ale już działam w tej kwestii Terminy mamy dwa - główny który biorę pod uwagę to 23-25 czerwiec (jedyny możliwy czerwcowy) Jeżeli jednak by większości nie pasowało to jeszcze możemy pojechać 23-25 maj (tylko nie wiem czy to nie za wcześnie) Cenowo udało się dogadać i nie ma tragedii - tak mi się wydaje - bo dla nas cena noclegu wzrasta tylko o 5zł/noc czyli wyjdzie nas drożej w stosunku do roku ubiegłego o 10zł na głowe za pobyt Jaka decyzja - klepiemy ostatecznie termin czerwcowy ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
dzięki za spontana - nie sądziłem że się załapie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze jestem w pracy - jak mam być to moge wpaść Szkoda że sie na kebaba nie nastawiłem i o 15.00 wchamałem pizze Przyjadę bo: o tej godzinie na budowie i tak mi się nie będzie chaciało nic zrobić w domu pewnie nudy i te same twarze i tak jestem w gliwicach a flaszke i tak zdążę sobie wieczorm otworzyć - Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017