Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. Moskal - silniejszy nie znaczy starszy Majki chyba standardowo wyborowa jak co roku oraz wyjazd z SG/SGL 9.00 i 9.30 jesteśmy na parkingu za pierwszymi bramkami w SK
  2. no a jak myślałeś Tradycja to tradycja Ps. a to Ty jedziesz na zlot ? czyli jednak nie ma ograniczeń wiekowych Zawartość dodana 0 minutes later 2 lata tamu a5 sportback 3.0 s-line 55 tyś zł
  3. Pucek - Olek 503586676
  4. Diman toś w tym tygodniu niezłe zakupy zrobił 300 tyś w kilka dni wydać - szacun Bedzie najnowsze auto w bloku
  5. no bez przesady - to jak będzie do końca czerwca to będzie super
  6. Dziś pierwsze mycie furki pod domem było - no nie powiem - przyjemne uczucie Fure po kilku miesiącach transportów budowlanych wyszykowałem na czysto, letnie wsadziłem i zaś mi się podoba i zmiana mi nie w głowie
  7. Majki nie obraź się ale strasznie nieprzydatny jesteś To że nie możesz wypić no to jest zrozumiałe i wybaczalne - ale żebyś był trzeźwy i nie był wstanie kolegów do domu porozwozić to lekka przesada Złą tą kontuzje wybrałeś Zawartość dodana 13 minutes later no i d*pa z mojej strony - robote mam niestety więc muszę jechać - udanego zlotu
  8. Nie wiedziałem że taki drobiazgowy jesteś Chwile warsztat zamknięty i taka panika Widzę że nawet nie doceniasz zaoszczędzonego paliwa które normalnie byś w tym czasie przepalił Teraz już można się pośmiać ale podejrzewam co przechodziłeś - wiem jak to jest jak Ci auto znika
  9. widzę ekipa się na jutro szykuje - a ja chyba ani na budowie nie porobię ani na zlota nie wpadnę jutro się wyjasni jak taka ekipa się szykuje to nieźle by siwucha na parkingu wchodziła Zawartość dodana 0 minutes later no chyba że do biura bez sof się wbijamy
  10. już sobie ogarniam żeby nie siedzieć jutro do końca i pojechać wcześniej ale może wpadnę na zlota - zobaczę - nie obiecuję A osiek nie wierzy w przesądy i chce jechać B8
  11. Pucek po prostu zmądrzał, ustatkował się i umie liczyć Żona jest, dziecko jest, chata jest, fura jest wystarczająca Liczą ilu 30 latków tak ma to szacun - bo ja sam tego w tym wieku nie miałem A w auto łądować kase można bez końca - jak się ma golasa to rozumiem ale przy takim wypasie to już się nie chce Też by mi było szkoda kasy Zawartość dodana 2 minutes later Osiek coś wspominał że chętnie by pożegnał fure z wami i jutro by wpadł jeszcze B8 na zlota bo w sobotę się z nią żegna Ja jeszcze nie wiem do której będę w robocie - jak do końca czyli do 19 to wpadnę A jak wyjdę wcześniej czyli ok 17 to spadam na chate coś pocisnąć z robotą Zawartość dodana 2 minutes later teraz już niestety jestem na etapie że same się nie zrobi ( jak do tej pory)
  12. Pucek pamiętaj że to będzie ośka 3 auto (nie licząc tirów) A 3 auto w rodzinie ma zupełnie inne zadanie Zawartość dodana 1 minute later Mi tam mazda pasi - sam bym nie kupił a tak będę mógł korzystać kiedy chce Ja w ciepłe dni a osiek w zimie i deszczu
  13. Co do ośka to myśli nad 2 osobową zabawką na 30% może to być 4-5 letnie bmw z4 lub mercedes slk a na 70% będzie to roczna mazda mx5 czyli chyba auto nr jeden na świecie jeżeli chodzi o ten segment Osobiście bardzo mi się podoba ten najnowszy model - tył jak jaguar xkr
  14. Osiek wczoraj sprzedał furke - dzisiaj żałoba Jeszcze postoi kilka dni w moim garażu ale ogólnie koleś już zaliczkował
  15. diman nawet jak cię będzie czekał najgorszy scenariusz to pamiętaj że na nowo musisz szukać kupca ale masz 15 tyś do przodu - jeszcze byś na tym kasowo lepiej wyszedł a o moje mieszkanie się nie stresuj - będzie czekało ile będzie trzeba a tak ogólnie to nie ma stresu bo koleś jutro podpisze bo pamiętaj że on traci prawie 30 tyś jak by nie kupił twojego a takim idiotą raczej nie jest
  16. Co do zatoru nie ma spiny - wszyscy wiedzą że jest, wiedzą kiedy na spokojnie po BT się wątek założy i wystarczy Zlocik widzę był udany i liczebny - ja na razie jak Diman jedzie na zlot to się nie mogę pojawić po opierdziel dostanę że zamiast robić to na zloty czas marnuje Jak mu oddam klucze to znowu mogę wpadać
  17. Zator klepnięty - termin to 23-25 czerwiec
  18. fajniutkie te pasaciki - i pewnie Ci chodziło o r36
  19. Proszę o wypowiedź w kwestii Zatoru (w temacie Gliwickim)
  20. Proszę o wypowiedź w kwestii Zatoru (w temacie Gliwickim)
  21. w temacie ZATORU Jakoś tak przez budowę przespałem temat Ale już działam w tej kwestii Terminy mamy dwa - główny który biorę pod uwagę to 23-25 czerwiec (jedyny możliwy czerwcowy) Jeżeli jednak by większości nie pasowało to jeszcze możemy pojechać 23-25 maj (tylko nie wiem czy to nie za wcześnie) Cenowo udało się dogadać i nie ma tragedii - tak mi się wydaje - bo dla nas cena noclegu wzrasta tylko o 5zł/noc czyli wyjdzie nas drożej w stosunku do roku ubiegłego o 10zł na głowe za pobyt Jaka decyzja - klepiemy ostatecznie termin czerwcowy ?
  22. dzięki za spontana - nie sądziłem że się załapie
  23. jeszcze jestem w pracy - jak mam być to moge wpaść Szkoda że sie na kebaba nie nastawiłem i o 15.00 wchamałem pizze Przyjadę bo: o tej godzinie na budowie i tak mi się nie będzie chaciało nic zrobić w domu pewnie nudy i te same twarze i tak jestem w gliwicach a flaszke i tak zdążę sobie wieczorm otworzyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.