Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. ja raczej nie wpadnę - nie mam nowego auta a ze starego się śmiejecie A miało być że ludzie się liczą a non stop mi fure wyśmiewacie
  2. z nowego miejsca zamieszkania i po przeprowadzce którą uważam za zamkniętą
  3. Przyzwyczaiłem się do gonitwy i załatwiania milion spraw naraz - teraz powoli koniec budowy i szukam zajęcia
  4. wtedy to byłą mega akcja ale i powód do radochy był bo fura była kosa
  5. a tu wzór allroada C6 http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-ABT-A6-4F-3.0TDI-RS-allroad-mit/vhc:car,cnt:de,pgn:2,pgs:50,srt:price,sro:asc,ms1:1900_12_,frn:2008,frx:2010,pwn:147/pg:vipcar/242710590.html
  6. Pucek ogłoszenie z dzisiaj - tyle że bez Q https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-oryginalnys-linewew-zewalcantarabi-xenonbangel-klapa-ID6yME9W.html
  7. Egon 5 aut tam robiłem
  8. Stasiu - tylko czerwone
  9. jako bezdomny mieszkania już nie ma a chata się jeszcze robi
  10. mokka nowa ma mega te przednie światła Ten pierwszy kolorek ładniutki - a biały zawsze uniwersalny Zawartość dodana 0 minutes later szkoda tylko że d*pa stara
  11. Hamer coś Ty za kuchnie Twojej sprawił że takie coś Ci szykuje
  12. Pucek furki fajne - znam te ogłoszenia na pamięć Problem w tym że te na allegro to w 80% wały a to co by nas satysfakcjonowało to by z 100 tyś kosztowało Zawartość dodana 1 minute later jak ja tęsknie za moim białasem Teraz jak patrze jak wyglądał i co miał w środku to dopiero to doceniam patrząc na obecne ogłoszenia Zawartość dodana 2 minutes later a niemcy tak przymią cene że masakra - dlatego nawet jak coś fajnego widzę w pl to nawet sprawdzać mi się nie chce bo musi być wał jak cena okazyjna - nie ma opcji
  13. Pozmieniajcie podpisy na ARENA
  14. Czyli co ? mam przyjechać ? Zawartość dodana 4 minutes later OD DZIŚ ZLOTY NA ARENIE Zawartość dodana 4 minutes later Jak się uda to wpadnę z Ośkiem cabrio
  15. Wszyscy wiemy co spotkało Tomka i jego rodzine. Pogrzeb jego syna jest w sobotę 25.03 o godz. 11.00 w kościele Matki Boskiej Kochawińskiej Większość z nas wyjeżdża w tym czasie na już opłaconą Bukowina a z tego co wiem spora grupa z nas chciała w tym bogrzebie uczestniczyć co w tej sytuacji jest niemożliwe Wiem że takie osoby jak Osiek czy Arturo (i pewnie kilka innych) na pogrzeb sie wybierają i w imieniu swoim i nas wszystkich złożą kondolencje oraz wieniec pożegnalny z nadrukiem "Od kolegów z Klubu audi" Osiek to zorganizuje - z racji małej ilości czasu już dziś zamawiamy wieniec zaś chętnych, którzy chcą się dołączyć do kondolencji i zbiórki zapraszam na PW (prosze o wysyłanie pw o treści "pogrzeb" - po zebraniu PW w zależności od ilości osób odpiszę każdemu z podaniem kwoty zbiórki. Ps. Tomku raz jeszcze najszczersze wyrazy współczucia
  16. nie znam - pierwszy raz jadą - jacyś 2 bracia z ukrainy i ich kuzyn z rosji Zawartość dodana 1 minute later A tak na poważnie to samce są wszyscy razem bez podziału na pokoje MAcie wynajętą sale gimnastyczną w szkole po lewej od stasindy
  17. Zawartość dodana 2 minutes later Walada Ty jesteś w pokoju z samcami Ja czy stasiu możemy się rano na śniadaniu zastanawiać kogo wieczorem po kijaku się ruchało Ty masz ten problem - że rano na śniadaniu możesz się zastanawiać czy ruchałeś czy byłeś ruchany
  18. JEżeli chodzi o pokoje w BT to chciałem uprzedzić że w tym roku pojawił się mały problem i o sytuacji jaka była rok temu że każdy praktycznie miał swój pokój możemy zapomnieć Dla 200 osób pokoje 2 osobowe są tylko 2 czyli nikt z nas mieć nie będzie Musieliśmy cały zlot upchać na 2 piętrach i wykorzystać maksymalnie ilość łóżek w pokojach Ostateczna lista i podział pokoi dopiero się pojawi bo jeszcze się tworzy ale musimy się nastawić że będziemy sparowani - po za oczywiście osobami któe postarały się o dziecko
  19. Lećmy wszyscy z parkingu przy pierwszych bramkach o 9.30 Tak będzie najwygodniej bo i jak ktoś chce to jeszcze tam z kibelka skorzysta a i ruszymy razem a jak z 3 stawów zawsze jechaliśmy to i tak nas zawsze bramki rozdzieliły Tym bardziej że teraz tylko w kilka furek lecimy więc powinno być sprawniej Prośba tylko żeby z tego parkingu wyruszyć o 9.30 a nie od 9.30 do 10.00 się zberać Jak ktoś się spóźni to nie ma strachu - każdy wie gdzie jest następny postój - czyli orlen Zawartość dodana 1 minute later Jak ktoś chce sie ustawić w knurowie to standardowo ruszamy z orlena o 9.00 Zawartość dodana 2 minutes later Tylko napisać kto skąd leci żeby wiedzieć kto się gdzie pojawi
  20. Egon gratki furmanki - dziś miałem okazje jechać - chodzi spoko - zakup takiego auta od nieznalomego to zawsze ryzyko ale za tą kasę to naprawdę niezły zakup - jak chcesz śmigasz jak stoi a jak chcesz to za 10 tyś robisz z niej fure za którą każdy się obróci
  21. JAsne że możesz A pokojami jeszcze nie dzieliliśmy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.