Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Milczar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Milczar

  1. Turbo benzin ale już nie z VAGa
  2. Ja już nie myślę ja już sprzedaję na 100%, kwiecień-maj na podwórzu będzie stać następca a wtedy OOOO idzie do żyda bo nie chce zostać bez auta.
  3. Zakłady Chemiczne Mc'D czy Lidl ?
  4. A masz taką moc sprawczą ? W sumie przed sprzedażą auta :gwizdanie:
  5. Będziesz klęczał przed wielebnym :gwizdanie:
  6. Pany ja wpadnę ale ogarnijmy się na 20 a nie 19 ;(
  7. Ten schowek to nie na płyty a na kasety Lepiej wywal całe sterowanie navi i wsadź sobie uchwyty na kubki.
  8. Piątuuuunio to bardzo dobry dzień na spocisza, stawię się tylko ogarnijmy temat na 20 a nie 19
  9. Końcówki firmy WM Sport model R31 do kupienia tutaj http://allegro.pl/wm-sport-koncowka-tlumika-stal-nierdzewna-new-i2116327925.html Wymiary wyglądają tak: średnica montażowa: 65mm (aby zamontować ją w b5 TDI trzeba uciąć kolanka i dać jakąś redukcję bo średnica wydechu wynosi 50mm więc jest 15mm różnicy) średnica wylotu: 63mm długość końcówki: 200mm Wcześniej miałem przyspawane dwie takie http://allegro.pl/koncowka-wydechu-tlumika-skosna-i2066404769.html ale one są zmontowane z dwóch rurek (wewnętrzna do przyspawania i zewnętrzna ozdobna) złączonych nitami i nity puściły od drgań i pospadały te ozdobne zostały same wewnętrzne czarne.
  10. Właśnie w te 130HP celuje Co do dymu to przy pełnym bucie puszcze bąka ale spodziewałem się więcej dymu z tego co czytałem na forum. [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 21:35_________________________________________________Auto powoli szykuje pod młotek więc pewne niedogodności uzupełniam. Wczoraj wpadły nowe końcówki wydechu ponieważ stare odpadły gdzieś po drodze a nowe są i tak lepsze, dł. 200mm, śr. 63mm Fura trochę brudna ale cóż :gwizdanie:
  11. Widzę, że niektórzy odmarzli Wiosna przyszła czy co
  12. Pany potrzeba jakiegoś magika od wydechów żeby przyspawał 2 końcówki z kwasówki o średnicy montażowej 64mm do wydechu o średnicy 50mm. W Grodzisku ktoś mi to ogarnie ? Podobno w miarę konkretny tłumikarz powinien to zrobić.
  13. Wpadne i ja ale dopiero po 20. Będzie ktoś jeszcze? Tapatalknięte z Galaktyki SII
  14. Sąsiad a Tobie co odbiło, że parcha kupiłeś
  15. zapraszamy z flaszką Zapomniałeś dopisać DLA KAŻDEGO PO 0,7L Przemas wpadnij w końcu i Ty to oddam Ci to magiczne narzędzie do wtrysków bo mi obciąża furę
  16. Jeszcze raz Ciężko nie rozpoznać tak brudnej fury :gwizdanie:
  17. 11 stycznia ok 9:30-10 na Poznańskiej już chyba za Ożarowem widziane S4 b5 trzymane przez miśków, kierownik szczęśliwy wracał do auta pozdrawiam
  18. Mam Galaxy SII + ori uchwyt do niego i jeżdżę z włączonym softem do nagrywania trasy, w dzień jest ok pod warunkiem, że nie pada deszcz zbyt mocno bo AF głupieje, natomiast w nocy lipa, tablicy nie przeczytasz a światła z przeciwka oślepiają kamerę. Co do autora tego systemu to ciekawa sprawa i oby nie musiał się zwrócić tzn. nie był potrzebny i mam nadzieję, że nie reagujesz tak jak ten na filmiku bo to już totalna porażka
  19. W środę ciemne b5 widziane ok 17 na rynku Nowego Miasta w Wa-wie. Jechało sobie powoli rynkiem a później zaparkowało przy dużym radiowozie :gwizdanie: Pozdrowienia
  20. Aaaaa bo Ty nic nie wiesz ;P Wujas bierze B6 od Mustiego, ja biorę od Wujasa eSkę a Musti od Ciebie odkupi rower i dorzuci Ci jeszcze 2 cheesburgery i colę do tego Sorry, że zhandlowaliśmy Twój rower z Moskalem ale Musti musi się czymś lansować po mieście, co dwa zimne łokcie to nie jeden
  21. haha uważaj bo sprzedam Ci swoje śliczne błyszczące 18 " Mówisz o tych alu-chrom-kołpaxach z poobcieranymi i krzywymi rantami
  22. Chodzi jak moja gnojówka niestety ale nie pomogę bo się nie znam na tym
  23. Pół miasta tym spali Czekaj na info w mediach w stylu "płonie Grodzisk Mazowiecki, straż pożarna jest bezsilna, stara się uratować sąsiednie miasta"
  24. Podjedz na szrot w Brwinowie przy trasie, maja tam same angole ale wtyczki kupisz bez problemu. Pasuja od seata leona/toledo, skody fabii itp. Najlepiej wez jedna lampe i dopasujesz sobie wtyczki. Ja kupilem za 15 pln za obie od toledo z kawalem kabla.
  25. wpadnę ale dopiero po 20, wcześniej nie dam rady

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.