Treść opublikowana przez Milczar
-
Spotkania na drodze
W Brwinowie Panie w Brwinowie ;D Feta jak sie masz Okoliczne straże się zjechały, parada na sygnale, orkiestra, strażaczki czekające by ugasić czyjś pożar Tylko naszego disco boya zabrakło
-
Spotkania na drodze
Ale festyn strażacki mieliście wczoraj za***isty :gwizdanie: Poza tym nie lekceważ granatowego muła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kumpel szukał zderzaka do Astry F i na allegro ten sam sklep wystawiał 3 identyczne aukcje w 3 różnych cenach, pojechał na miejsce i okazało się, że cena jest jeszcze zupełnie inna niż na aukcjach i zamiast nowego zamiennika mają złachaną używkę więc szybko się wycofał i kupił w innym.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
serial wpisany z keygena, mojego nie chce przyjąć chociaż wcześniej spokojnie działał
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jakoś tam próbowałem te logi robić wcześniej tylko, że brakowało mi baterii na dokończenie Jak będzie laptok i kabelek to damy radę Mam nadzieję, że VAG-COM masz zarejestrowane bo mój nie chce przyjąć klucza Mi 18 też nie pasuje, wolę zdecydowanie później tak ok 20
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Można by coś ogarnąć niech tylko Góral będzie bo muszę logi zrobić bo mi coś fura nie domaga
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jak podjedziesz do Tesco w Milanówku to na przeciwko na ogrodzeniu wisi baner "olej opałowy, olej napędowy" czy jakoś tak. Jak chcesz to jak będę jutro jechał to spisze numer tel i Ci podam.
-
[B5 AGB] VIAGRA
A gdzie białe napisy
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Miałem się zapisać ale wynikły mi niespodziewane wydatki a jak hajsiwo wpadło to minął termin zaliczek Teraz tylko czekam na info kiedy i gdzie bo kasa na wpłatę już zablokowana
-
[B5 ADR]niebieskie wozidelko b5 nowe fotki
Z grillem przegiąłeś
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
No to ide sobie piwo otworzyc, nie bede tak bezczynnie siedzial Do zobaczenia za tydzien
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Na ursynowie to jestem co 2 tygodnie bo na Szolc-Rogozińskiego mam szkole To co robimy ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
dawaj Pane na kanapke i nie pierdziel farmazonow, Musti do szczescia nam nie potrzebny :gwizdanie:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jadąc Królewską skręcasz na światłach w Orzeszkowej i po lewej stronie będziesz miał serwis opon (na przeciwko parkingu), zapytaj tam powinni mieć. Galbierczyk Tomasz Serwis Ogumienia 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Orzeszkowej 5 Tel.: 022 724 14 62[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 15:54_________________________________________________Musti będzie na pewno, kanapki szefa nie ominie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jednego możesz dziabnąć, do 19 wywietrzeje
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja bede na 100% wiec nie pij :bicz3: To jak Pany ? 19 ? Góral weź laptoka i kabelek to ogarniemy logi.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Góral ja się piszę na logi tak profilaktycznie bo muszę przeanalizować parę spraw. Błędów nie mam ale na logi prądu a lapie nie starcza :/ Co do XP to pociągnie 4GB a nawet więcej :gwizdanie: tylko musi to być XP Pro 64bit
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Myślę, że to może być powodem zamulenia Zależy co instalowałeś.
-
[ALL B5] Przedni zderzak coś innego niż maja wszyscy
Tak patrząc na te wydumki z tablicami to wydaje mi się, że projektanci b5 trafili w 100% z jej umiejscowieniem. Wszelkie własne konstrukcje jakoś mi się nie widzą Jedynie fajnie wyglądała ta tablica na trytytkach Zderzak na ostatnim foto ten zderzak wygląda jak by się cieszył a do tego spowodował, że auto wygląda bardziej kanciasto.
-
[ALL B5] Przedni zderzak coś innego niż maja wszyscy
Na lewy bok jak w Alfach Ewentualnie, jak się nie boisz problemów, kupić taką mała naklejaną tablicę i nakleić ją w miejsce ori tylko już po zaspawaniu wnęki.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Żałuj za grzechy :bicz3: Czyli popłynąłeś, jak zwykle
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Góral do tablicy !!
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Zwalimy się Moskalowi na głowę i tyle będzie z żużla [br]Dopisany: 21 Maj 2011, 11:28_________________________________________________Pany poratowałby ktoś laptokiem i pomocą przy zrobieniu logów ? Kabelek + program mam i potrzebuje tylko laptoka i osobę, która ogarnia temat. Mój komp niestety ale nie jest w stanie dociągnąć na baterii do końca logów
-
[B5 AGB] VIAGRA
Aaaa to z Twoją byłem, racja całkiem fajna :gwizdanie: Dziwki, koks i lasery Wchodzę w to Pisz PW bo nabijamy wujasowy wątek
-
[B5 AGB] VIAGRA
Ta kobitka spoko babka, ogarnia co się do niej mówi Nie, nie byłem a co ;> Widziałeś jakieś podobne B5