Treść opublikowana przez Milczar
-
[B5 AGB] VIAGRA
Mówiłem, że mają tam wszystko co chcesz :gwizdanie: Masz już tego szpreja do lampiszonów bo na aucie mam choinkę, czarne lampy, chromy kierunki, pomarańczowe boki
-
Spotkania na drodze
Początek OT :gwizdanie: O Ty łachu jeden, co się nie pochwaliłeś, że kupiłeś Jeden Osiem Te Ale widzę, że już sprzedajesz, nie chcesz się zamienić na dieselka mego z drobną dopłatą Koniec OT :gwizdanie:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Ja jeszcze czekam do przyszłego tygodnia i się zapisuje Daleko nie jest to można podjechać a i termin bardzo odpowiedni dla mnie Aaaa i jeszcze jedno, jak to jest z tymi wpłatami ? Zaliczka 100pln + 235pln co daje 335pln za całość czy zaliczka jest już w tych 235pln i dopłacić potem będzie trzeba 135pln ?
-
Czy warto kupic tor CARRERA ??
Miałem taki tor jak ten tylko, że zamiast wiaduktu miał skocznie Z chęcią znów bym się pobawił Pamiętam, że nie można było na pełnym gazie wejść w zakręt zaraz po skoku bo auto wpadało w poślizg i wylatywało za tor
-
Rezanie bixenonu
No to zostaje jak jest Ewentualnie będę szukał jakiejś żarówki H7 z dużą ilością SMD z przodu która będzie świecić tylko do przodu a nie na boki. Zwykły halogen H7 świeci jak postojowe bo ma taką czapeczkę na górze i ona ogranicza światło do przodu.
-
Rezanie bixenonu
No właśnie mi o to chodzi. Mijania + drogowe mam bixenon, do tego zamalowane na czarno odbłyśniki od dawnych długich i w ich miejsce chciałem wsadzić właśnie te ledowe H7 jako dzienne. Tylko czy dają one wystarczająco światła żeby nie potrzebowały odbłyśnika a mimo to były widoczne.
-
Rezanie bixenonu
Gwert dobry fachura, ogarnął nawet moje trupy dzielone Pany a teraz pytanie do tych, którzy mają wsadzone H7 z diodami na DLR, jak bardzo te żarówki świeca do przodu ? Nie mam u siebie luster od długich więc światło nie miałoby się od czego odbić i jedynie sama moc żarówki i te diody umieszczone z przodu by dawały światło. Wystarczy na dzienne ?
-
[ALL B5] Swiatła Dayline problem w wyborze:/
Możesz mu też wysłać swoje lampy do przeróbki, wtedy zapłacisz tylko za soczewki bix + parę groszy za robotę. Gwerty już mam wprawę w rezaniu bixów to Ci ogarnie z miejsca. Ja mu wysyłałem same odbłyśniki od moich lamp z S4 i wróciły do mnie z zamontowanymi soczewkami bix, potem tylko pomalowałem, złożyłem i skleiłem lampy i po sprawie
-
[B5 AGB] VIAGRA
Malowanie na żywca wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach a jak dojdą do tego jeszcze osłony w czerni z białymi napisami to będzie urywać jaja eSa bez tłumików chodzi masakrycznie świszcze, warczy, pierdzi złoooo wcielone
-
[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp
Ja ma u siebie zrobione czarne bixenony na ori dzielonych lampach z S4. Lampy klejone więc spokojnie można rozklejać i malować Teraz będę się zabierał za kierunki i zastanawiam się właśnie jak to zrobić, może pokombinuje właśnie z gorącą blaszką żeby je rozkleić bo mam jakieś zamienniki depo. Jak się nie uda to pójdzie spray do lamp na zewnątrz albo kupię komplet takich jak kaczmar13.
-
Spotkania na drodze
Granatowe b5 sedan z poliftami z przodu i 17" na blachach TS (czy jakoś tak) z ramkami, zaparkowane dziś ok 19 na parkingu RABEN w Grodzisku Maz. dla kierownika
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jutro ma być lipna pogoda, deszcz ma padać i w ciul zimno
-
[B5 AGB] VIAGRA
to co tu jeszcze robisz? :naughty: GP ogląda
-
[B5 AGB] VIAGRA
Tam mają wszystko czego dusza zapragnie Jak potrzebujesz jakiś kolor to Ci spokojnie wymieszają i dadzą w puszcze czy nabiją spray. Nawet akcesoria Megsa można nabyć drogą kupna co mam zamiar uczynić po wypłacie
-
[B5 AGB] VIAGRA
A nie bardziej prościej było iść do sklepu z lakierami przy PKP w grodziu :gwizdanie: cena ta sama a i odpadają koszty wysyłki i czas.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Świstaki mu olejem sadzą na lewo i prawo to żeby nie było widać, że białe rury zapaćkane to sam zamazał :gwizdanie: Masz już tego szpraja do lampiszonów ? Bo tak trochę wieś tańczy i śpiewa jeździć z całymi czarnymi lampami i chrom kierunkami
-
[B5 AGB] VIAGRA
Ooo to jak będziesz malował to obstaw mi trochę tego szpreja w puszce bo muszę przednie maznąć na czarno jakąś cienką warstwą, bixy już mam u siebie i wyglądają dziś montaż i podłączenie.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Co żeś za kierunki kupił, że jak z doopy wysrane są ?
-
[B5 AGB] VIAGRA
SMSa mi było wysłać w ciągu dnia to bym podjechał, teraz to już po więc lipa, jutro podjadę. Jakie piwsko lubisz ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jak wszyscy będą mieli fury wypolerowane to można zrobić foty jakieś a potem pobiegniesz sobie do drukarni i niech Ci zrobią plakat z tego
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Gumą do żucia się zaklei i będzie Wujas maluj te kanalizację bo jestem ciekaw jak to wyjdzie a kiedy dach kleimy
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Tym razem będę bo nie mam szkoły i mam nadzieję że zdrowie też dopiszę bo w ostatnią niedzielę czułem się tragicznie Sqizzy bądź w niedziele bo muszę Twojego parcha ogarnąć w celach porównawczych
-
[B5 AGB] VIAGRA
Pan w aptece nie sprzedał gumy :gwizdanie:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Oby tylko do 15 maja były jeszcze wolne miejsca :gwizdanie: Trzeba się w końcu wybrać na coś większego i zintegrować z resztą
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja jednak dziś nie wpadnę, chory jestem