Treść opublikowana przez kar_sci
-
Spociki w Kielcach
Kaspersky Internet Security. Od kilku lat uzywam i zero problemów
-
Spociki w Kielcach
czerwona góra!!
-
Spociki w Kielcach
Jak wiecie ja zawsze otwarty na spoty. Także mi data odpowiada. Niech reszta sie wypowie
-
Spociki w Kielcach
Ja także będe
-
Spociki w Kielcach
mówiłem michałowi ze jak ktos przyjedzie to zeby wbijac na czerwona góre. Spot tam byl prze za***isty grilowanie i wogole:D:D
-
Spociki w Kielcach
ja kolo 17 podjade pod wtc. moze ktos bedzie. jak cos to podaje nr 609 717 758
-
Spociki w Kielcach
chłopaki to o której dzisiaj pod wtc??
-
Spociki w Kielcach
Koledzy wiec jak ze spocikiem na weekendzie??
-
Spociki w Kielcach
Ja za tydzien zawitam:) Patryk nie zapomnij o znaczkach s-line jak masz
-
Spociki w Kielcach
w ta niedziele ja także nie dam rady
-
Spociki w Kielcach
Patryku nie pakuj sie w takie zawieszenie gdyż za kilka zlotych wiecej masz gwintowane: http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-ta-technix-i1352133926.html Ja mam właśnie tej firmy, od tego sprzedającego, kontakt z nim naprawde na poziomie, wszystko jak najlepiej. Gwarancje masz na 24 miesiace także bez obaw. Jeśli chodzi o twardość to nie ma tragedii a auto naprawde fajnie sie porwadzi, trzyma sie drogi:D
-
Spociki w Kielcach
ile za listewki?? włacznik swiatel biore na 100% a co do dekorów to moze sie jakos dogadamy:P
-
Spociki w Kielcach
Pogodnych i radosnych Świąt. Dokładnie jak najtańszego paliwa
-
Spociki w Kielcach
Patryk ma byc i Marcin jak sie wyrobi to kolo 20 byłby.
-
Spociki w Kielcach
ja tez bede jakos kolo 19.30
-
Spociki w Kielcach
Patryk ja dzisiaj podjade napewno. to o której??
-
Spociki w Kielcach
Piszę się:D
-
Spociki w Kielcach
2800 chche za wszystko, a fotele z boczkami pewnie jakies 2200.
-
Spociki w Kielcach
Dokładnie takie mam zamiar wkomponowac... tylko czekamy na dopływ gotowki
-
Spociki w Kielcach
I gitarka to w MC na żytniej. ktora godzina??
-
Spociki w Kielcach
Może na parkingu wielopoziomowym przy piotrkowskiej?? Na weekendzie jest za free
-
Spociki w Kielcach
609-717-758 Jeśli tylko grzanek ogarnie moje auto to zawitam:)
-
[B6 AWX] Problem z instalacją, odpaleniem ,pomocy!!
Zaprowadziłem auto do grzanka. Jutro ma byc gotowe. Podobno zwarcie na CANie.
-
Spociki w Kielcach
koledzy do jaka konkretna godzinka i dzien?? Dla mnie wszystko jedno
-
[B6 AWX] Problem z instalacją, odpaleniem ,pomocy!!
sprawdzałem czujnik stopu i smiga. Przyprowadze dzisiaj ale musisz mi jakoś tą lawetke tanio podesłać