Treść opublikowana przez kar_sci
-
Spociki w Kielcach
Zawitał zawitał, ale ile problemów bylo po drodze... Katastrofa, na trzeźwo się nie dało montować
-
Spociki w Kielcach
Marcin jak dam rade też zawitam w piątek Ocenisz autko jak posadziłem na gwincie
-
Spociki w Kielcach
masakra siła wyższa i nieobecność. A taka ładna pogoda na zlocik pod chmurką
-
Spociki w Kielcach
Karolu AWX nie jest zły...
-
Spociki w Kielcach
Zawitam:D
-
Spociki w Kielcach
Dokładnie Potem pewnie Kajetanów
-
Spociki w Kielcach
Tadziu niestety jeszcze nie mam. Po niedzieli prawdopodobnie będzie z tym ze nie wiem czy zakładac bo chyba autko zmieniam (jest dobra okazja kupic nowego passata). Ale jakby nie patrzeć szkoda A4...
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
Kolego ja także piszę sie na ta karte. jak cos bedzie wiadomo juz to pisz na PW
-
Spociki w Kielcach
ja napewno będę, z tym że moge być troche po 17 [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 18:50_________________________________________________Jak byłby ktoś zainteresowany mam do sprzedania w dobrej cenie 3 bilety na koncert Modern Talking który odbędzie się 11 września na kadzielni. Cena biletu do uzgodnienia, wart jest 50zl. Jak coś to moj nr 609 717 758. Bilety do odbioru w Kielcach.
-
Spociki w Kielcach
chyba najlepiej 17:00
-
Spociki w Kielcach
Jeśli tylko zdołam na niedziele wrócic z Francji to zawitam. Trzeba jakąś godzine ustalić. Proponujcie
-
Spociki w Kielcach
Chyba lepiej 12. Ja 5 bede we Francji wiec jak dla mnie odpada...
-
Spociki w Kielcach
Koledzy co tu taka cisza?? Jakiś zlocik by się przydał... Pisać jakieś propozycje
-
Spociki w Kielcach
Ja będę dzisiaj o 17 pod WTC. Z tego co wiem Patryk też ma zawitać
-
Spociki w Kielcach
hehe spokojnie chlopaki nie zalame sie. bo teraz to juz wiem. moj mechanik lozysko mi dal oryginalne w pudelku skf. a za piaste nie płaciłem. takze chyba 200 zł za oryginalne z piasta to dobra cena
-
Spociki w Kielcach
Koledzy sprzedam Alufelgii 17" S-line wraz z oponami 235/40 Fulda ok 5mm Te co mam na aucie. Cena za komplet 1500zł do uzg.
-
Spociki w Kielcach
Pitbull mi kolega łożysko załatwił SKF za 200zł, do tego jeszcze musiałem piaste wymienić. Koledzy trzeba jakiś termin ustalic i coś pospocić. Miejsce i czas ustalny minimum tydzień wcześniej żeby kazdy sie jakoś zoorganizował
-
Spociki w Kielcach
Podaj mi nr tel. do niego albo do siebie. Skontaktowalibyśmy sie i dogadali bo wziałbym w takiej cenie jakąś ilość. Zależy też ile musiałbym czekać i gdzie jechać po to. Jak coś to pisz do mnie na kom 609 717 758
-
Spociki w Kielcach
Jakbyś coś mogł to daj najszybciej znac. To nie jest do Audi ale potrzebne mi jest jak najszybciej, najlepiej w tym tyg.
-
Spociki w Kielcach
Koledzy ma ktoś jakieś dojscie do paliwa ON?? potrebne mi chociaz 200l w jak najniższej cenie bez zadnych faktur.
-
Spociki w Kielcach
łożysko zdemontowane. Nowe SKF bedzie dopiero w poniedziałek. Wiec teraz przesiadka na inne autko Bedzie ktoś dzisiaj na moto show??
-
Spociki w Kielcach
ja na bank sie wybieram:)
-
Spociki w Kielcach
Na kino samochodowe nie trzeba rezerwacji, z tego co mi powiedzieli. rezerwacje sa na parking na sobote i niedziele.
-
Spociki w Kielcach
To wstępnie na 18. Ja sie pojawie jakos przed 19 dopiero. Niestety siła wyższa...
-
Spociki w Kielcach
Właśnie o takie godzinki mi chodziło Reszta niech sie wypowie. Najlepiej byłoby o 20