Treść opublikowana przez kar_sci
-
Spociki w Kielcach
Wpadac, jak narazie sam jestem:-P
-
Spociki w Kielcach
będę
-
Spociki w Kielcach
o 18 bede WTC??
-
Spociki w Kielcach
Karolu także będę na targach w Bielsku, a dokładniej w środę.
-
Spociki w Kielcach
Rozumiem ze czerwona góra 23.06 15.00?
-
Spociki w Kielcach
23.06 Czerwona góra 15:00??
-
Spociki w Kielcach
Ja też chcę
-
Spociki w Kielcach
Ajj... szkolenia, delegacje i przeoczyłem forum
-
Spociki w Kielcach
Panowie kiedy kiedy??
-
Spociki w Kielcach
mi tak po 18 przed 19 pasuje jak coś
-
Spociki w Kielcach
Ale będzie ktoś czy znowu 2 osoby??
-
Spociki w Kielcach
Później
-
Spociki w Kielcach
W niedziele ja się pisze
-
Spociki w Kielcach
Jestem na tak
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Panowie prosiłbym o małą pomoc W A4 miałem zawieszke 1BA, obecnie mam gwint ale ze wzgledu ze jest za twardo chce wlożyć 1BA ze springami weitec -30. Są do kupienia spręzyny weitec o numerze AU504VA/517. I teraz pytanko o ile one obniżają?? Szukam katalogów z takimi oznaczeniami sprezyn ale nic... Z góry dzieki
-
Spociki w Kielcach
Zavoli Andrzej Moćko Kielce ul. Kruszelnickiego 150
-
Spociki w Kielcach
Tak z innej beczki Panowie który pracuje w RR Donnelley?? Przyznawać sie
-
Spociki w Kielcach
1.michal-oracz 2.posejdon 3.konus 4.huzio00 5.pittbul a4 kielce 6.zoltax 7.mobill 8.marcin607 9.Mateusz LTR 10. kar_sci
-
Spociki w Kielcach
Wesołych Świat dla wszystkich klubowiczy!
-
Spociki w Kielcach
jak chcesz stickery takie same to mam w domu jeszcze troche
-
Spociki w Kielcach
to o 19 ale gdzie?? konkrety
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dolot cały czyściłem, egr zaslepiony podcisnienie odpiete. Zawsze cos oleju jest w dolocie jak zauwazyłem, ale jak sciagnalem osłone silnika to widac ze z dolu intercoolera sie leje;p a wszystko szczelne. turbo ladnie pracuje rowno pompuje 1,4bara grzybek chodzi, nie swista...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Koledzy podpowiedzcie jaki olej zalac. Mam A4 AWX 1.9TDI 130KM przebieg 230tys.km Autko całe zycie jeździ na Castrolu 5W-40 wymiany co max 15tys. rocznie robie ok 30tys. Wcześniej autko mniej brało oleju a teraz bierze w okolicach litra na wymiane. Silniczek ładnie pracuje turbinta także, EGR sie pocił wiec został zaślepiony. Niepokoją mnie takie duże dolewki, obiło mi sie o uszy zeby przejśc na polsyntetyc... na kolejną wymiane olej juz mam, ale to nie problem zmienic na inny... z góry dziki za pomoc
-
Spociki w Kielcach
a pierdzielicie glupoty... My z SMK co tydzien jesteśmy, Patryk ostatnio do nas zawitał z kolegą. Co tydzien na LUKOILu o 21 sie zbieramy
-
Spociki w Kielcach
pasi