Treść opublikowana przez kar_sci
-
[B6 BKE] Komunikat "BRAKES" uruchamiający się na zakrętach
miałem podobnie. plynu w zbiorniczku powinno byc prawie pod sama zakretke bo jak jest mnie to czujnik na zakretach sie przycina. dolej plynu i problem z glowy
-
Spociki w Kielcach
Nosb miałbym prośbe. Napisałbys dokladniej jak zmasowac te kabelki do FIS i które to sa??
-
Spociki w Kielcach
ok zabacze czy sie uruchomi klima. a jak z tymi opornikami??
-
Spociki w Kielcach
Grzanek Tak jak sie umawialismy pisze w sprawie tych opornikow czy jak to inaczej sie nazywa żeby je wpiąc do audi pod zarówki mijania gdyz komputer pokazuje ciagle ze jest spalona. wszystko sie tak dzieje gdyz mam podłączone ksenony. w miare mozliwości podeślij mi link na allegro to zamówie potrzebne czesci:) a W sprawie klimatyzacji to sprawdzałem i przewody sa wszystkie cale. jak mi radzisz gdzie dalej szukac usterki w klimie?? dzieki wielkie z gory
-
Spociki w Kielcach
ja takze postaram sie zawitac:) i mialbym mala sprawe. Jesli ktos na kompa z Vagiem to moglbym wziasc na najblizszy zlocik??
-
Spociki w Kielcach
rozumiem to jest niedaleko skarżyska?? miejscówka spoko w zeszle wakacje tam bylem ze znajomymi... ja jestem za
-
Spociki w Kielcach
jarko ja bralem czarna koszulke w rozmiarze S świetna sprawa... szkoda ze wiecej nie wziąłem...
-
Spociki w Kielcach
bede na 100%
-
[C4 AEL] Regeneracja sprężarki klimatyzacji
Auto to A4 1,9TDI AWX z 2002 roku. jutro w dzień zobacze ile tam wchodzi przewodów. Oby sprężarka była ok....
-
Spociki w Kielcach
Ja także sie pisze:)
-
[C4 AEL] Regeneracja sprężarki klimatyzacji
Ja mam dokładnie to samo... może ktoś by nam podpowiedział i pomógł....
-
Spociki w Kielcach
w niedziele wieczorem ja także bede
-
Spociki w Kielcach
Koledzy to o której dokładnie w sobote ten zlocik?? Mam kilka problemów i chciałem sie poradzić
-
Spociki w Kielcach
4 moze byc jeszcze tylko godzinka. Ja sie juz pisze. A własnie Grzanek bede mial do Ciebie prośbe o sprawdzenie pompowtryskow w mojej B6 oraz skasowanie inspekcji
-
Spociki w Kielcach
koledzy oczywiscie i kolezanki kiedy nastepny zlocik?? niestety na ostatnim nie moglem byc niech ktos zaproponuje jakas date i godzinke
-
Spociki w Kielcach
Ja także sie pisze na 14
-
Spociki w Kielcach
Mój pierwszy spocik w klubie A4 Ale nie ma co Audi posiadam od niedawna Atmosfera byla bardzo przyjemna.... poza pogoda. Szkoda ze nie ma wiecej fotek z imprezki. Nastepnym razem napewno to poprawimy. Pozdro dla wszystkich obecnych
-
Spociki w Kielcach
Witam:) Koledzy ja rownież pisze sie na spocik w najblizszym czasie. kilka porad od Was byłoby mi potrzebne....a najlepiej jakby był ktos kto ma zamontowany zestaw ksenon HID. zamierzam taki zestaw zamontowac jednak mam pewne obawy.... takze informujcie kiedy gdzie i o ktoraj byłby najblizszy spocik pozdrawiam
-
Wszystko na temat Car Audio (książka)
Witam. Panowie także mam prośbe abyście mi podrzucili tą książeczke na [email protected] Z góry dziękuje:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Jestem Karol o pochodze z Kielc. niestety jeszcze nie posiadam wymarzonego A4 ale juz niebawem to sie zmieni. Interesuje sie modelem A4 B6 1.9TDI z lat 2001-2003. Musze przyznac ze ciezko znalezc takie autko w b. dobrym stanie w nieduzej kasie mam jednak nadzieje ze niebawem znajde to czego szukam:) dolaczylem do klubu gdyz chcialbym sie troche dowiedziec o tym modelu na co zwrocic uwage przy kupnie, jakies rady. Pozdrawiam