Treść opublikowana przez kar_sci
-
Spociki w Kielcach
Koledzy a może byśmy poźniejszą godzinke ustalili??
-
Spociki w Kielcach
Racja. 4 lipca pod WTC o 17.00 Pisać kto będzie Pogadamy, ustalimy o której sie zebrać na AutoMotoShow 9 lipca i zawitamy ekipa
-
Spociki w Kielcach
Koledzy proponuje może na piatek 9 lipca pod WTC koło 19.30 A potem wybierzemy się na kino samochodowe kolo centrum biznesu (moto show kielce)- startuja o 20.30
-
Spociki w Kielcach
25 także zawitam:)
-
[B6 AVB] Niunia by Lo-buz
Kolego i jak z tytułami kawałków?
-
[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
Kolego a może interesowałaby Cię zamiana na oryginalne seria??
-
[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
czemu swiatełka na allegro?? i jaka cena?? ja mam serie i mysle czy nie zmienic na Ledy
-
Spociki w Kielcach
także postaram sie zawitac
-
[B6 AVB] Niunia by Lo-buz
kolego co to za kawalki leca w tle?? podalbys wykonawcow i tytuly
-
Spociki w Kielcach
ja zobacze czy jeszcze mam w garazu beczke ze zuzytym olejem. wiem ze bylo kolo 150l. jak bede wiedzial dam znac
-
[B6 AVB] Niunia by Lo-buz
jeśli ci zgasł i taki huk było słychac to sprawdz poduszki pod silnikiem i pod skrzynia ta na koncu. u mnie tez tak było i jak sie okazalo poduchy pozrywane. wymienilem i wszystko ok cisza:) ogolnie autko spoko, widze furki mamy prawie identyczne. Ja mam do sprzedania felgi oryginalne Audi 17" wraz z oponami. mozesz sobie zobaczyc w moim profilu jak sa na aucie:) powodzenia w dalszych modach
-
[B6 AWX] Zawieszenie: coś stuka na dziurach, nie wahacze.
koledzy u mnie jest to samo. denerwuje mnie juz to stukanie. wachacze sprawdzane i wszystkie ok. zastanawiam sie nad tymi koncowkami i moze gumy stabilizatora. powiedzcie mi jaki moze byc koszt gum i koncowek dobrej firmy??
-
Spociki w Kielcach
17 Styczeń godzina 15:00 pasuje jak najbardziej.... Można już sporządzić liste obecnosci
-
Spociki w Kielcach
Trzeba sie spotkac niebawem. Mam inspekcje do skasowania ustalimy jakas date i godzine, kazdy sie wypowie czy pasuje
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
efekt koncowy bedzie napewno bajeczny. Aż sam jestem ciekaw
-
Spociki w Kielcach
Wesołych Świąt !!
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
zdecydowanie te 2 sam takie mam w planach
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Witam kolejnego uzytkownika śrebrnej Audiczki Widze autko fajnie sie prezentuje. Obecnia także zastanawiam sie nad zmiana felg. Myślałem nad takimi: http://moto.allegro.pl/item847953978_18_audi_rs4_5x112_vw_poler_mega_wypas.html lub http://moto.allegro.pl/item855040847_k013_mg_18_5x112_vw_audi_nowe_alu_a8_a6.html jest dylemat jednakże bardziej byłbym skłonny do tych pierwszych Pozdrawiam i życze udanych modów
-
[ALL B6] Moja pierwsza Audiczka Nowe Fotki
te pierwsze chyba lepsze. Ja letnie mam 17" opona 235/40 w koleinach jescze jakos sie jedzie. znajomy ma 18" i mowi ze ciezko troche, trzeba uwarzac zeby nie przeciec opony i felgii nie pokrzywic. wiadomo wizualnie bajka. sam sie zastanawialem nad zmiana. mam tez kolege co w A4 ma 19" ten to dopiero wyparuje przed siebie na droge ale wadomo kazdy ma swoje zdanie. ja chyba narazie jeszcze jeden sezon przynajmniej zostane na 17"
-
[ALL B6] Moja pierwsza Audiczka Nowe Fotki
Kolego ile Cie kosztowały tylnie ledy i gdzie zakupiłeś?? ja taki wzor kolorow szukam do swojej i ciezko mi znaleźć na allegro. Co za postojóweczki masz takie niebiesciutkie?? Niebiescy sie nie czepiaja?? Ogólnie autko super sie prezentuje powodzenia w modach
-
Spociki w Kielcach
Będzie ktoś z komputerkiem?? Mam pewien komunikat to skasowania, oraz jeden czujnik mi coś nawala. Trzeba by to sprawdzić
-
Spociki w Kielcach
15 o 15 także będę
-
Spociki w Kielcach
mARCIN607 dziekuje bardzo. Niestety teraz musi byc na zimowych 15" felach. A co do S-ki to takowe oznaczenie posiada:P
-
Spociki w Kielcach
ja takze postaram sie zawitac:)
-
Spociki w Kielcach
koledzy kiedy kolejny zlocik??