Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Niunia by Lo-buz


Lo-buz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, czas i tutaj sie przywitac. Juz od dawna chorowalem na ten samochod, wczesniej ford focus w kombi w benzynie. Obecnie mam Astre F i Audiczka a4 :gwizdanie:

Astra jezdze juz z dobrych pare lat, i to moja skarbonka byla, pochwale sie :P

PiG5i.jpg

PiIAr.jpg

A od paru tygodnia stalem sie szczesliwym posiadaczem Audi A4 b6 TDI 101 KM. Jezdzi sie wysmienicie, dieslem zaczynam dopiero uczyc sie jezdzic, ale przykazania znam juz prawie na pamiec ;)

Raczej golasek ale hmm.. jak dla mnie ma wszystko co jest mi potrzebne do komfortowego poruszania sie :)

1piY3S.jpg

1pj4yi.jpg

1pj72r.jpg

1pjewS.jpg

1pjjw9.jpg

1pjq_A.jpg

Pierwsza jazda na 17" ah.. pieknie sie prowadzi ale.. gdy jest dobra droga bo jak sa koleiny to masakra, buja na lewo i na prawo :confused4: Oponki 235/45

Obecnie kupilem juz stalowki i nowe opony zimowe, wymienilem oleje, filtry. I coz.. jezdze :) Jak mam jakis problem albo czegos nie wiem to zawsze znajde odpowiedz na forum - i tutaj wielkie dziekuje :)

A tu nie moglem sie powstrzymac :P

1pk8U9.jpg

Jakie mam plany ? Hmm.. Zmiana aluskow na jakies inne, moze 16" chodz hmm 17" ladniej wygladaja ale jazda w trasach jest dla mnie troche meczaca. Juz na zimowkach 15" jezdzi sie lepiej.. I poki co tak to wyglada :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rob tego bledu i nie zmieniaj felg na mniejsze.. :blink:

Pomaluj dokladki, wsadz hida i juz bedzie lepiej :decayed:

Elektryka z tylu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wozi Cie w koleinach to zmien opony na 225/45 - jest naprawde bardzo duza roznica w prowadzeniu auta. Wiem, bo jezdzilem na 235/45 i na 225/45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad zmiana opon napewno bede musial sie zastanowic bo na tych co kupilem to hmm.. jeden sezon moooze by przejechal, ale wole nie ryzykowac. O dokladkach bede myslal pewnie na wiosne ( aczkolwiek :D )

Chcialbym takie.. mmm .. :rolleyes:

http://www.allegro.pl/item806259328_audi_vw_seat_skoda_oryginalne_mam_8_17cali.html

Tylko ze cena tez z tych niskich nie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie felgi (MAM8) w rozmiarze 17" wygladaja beznadziejnie... Twoj wzor obecny wyglada spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick3:

Zmien opony i zobaczysz roznice.. Ja akurat tez zmienilem z 235/45/R17 na 225/40/R18 i musze powiedziec ze fela wieksza, opona wezsza i lepiej sie prowadzi na koleinach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bedzie trzeba kupic inny rozmiar kapci :) ale to chyba dopiero na wiosne, moze jakies promocje beda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie uspokoiliscie bo juz myslalem, ze bede musial kombinowac, sprzedac te, kupic inne, pozniej kupic do innych opony.. wiec luuzz juz wiem jakich szukac :) i mam nadzieje ze nie bedzie mnie wywalac na drugi pas przy predkosci ponad 100 km/h . Tak to nie mam naprawde do czego sie przeczepic, chodz czaszem przy probie ruszania gasnie i to tak z wielkim jak by strzalem jak by ktos w dupke walnal. Ok, nowy samochod i inaczej bierze sprzeglo ale.. hmm.. Zdarzylo mi sie to 3 razy, za kazdym razem jak chcialem ruszyc bardziej efyktywanie :P Moze to ESP tak blokuje ( ale zeby az zgasl silnik ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie uspokoiliscie bo juz myslalem, ze bede musial kombinowac, sprzedac te, kupic inne, pozniej kupic do innych opony.. wiec luuzz juz wiem jakich szukac :) i mam nadzieje ze nie bedzie mnie wywalac na drugi pas przy predkosci ponad 100 km/h . Tak to nie mam naprawde do czego sie przeczepic, chodz czaszem przy probie ruszania gasnie i to tak z wielkim jak by strzalem jak by ktos w dupke walnal. Ok, nowy samochod i inaczej bierze sprzeglo ale.. hmm.. Zdarzylo mi sie to 3 razy, za kazdym razem jak chcialem ruszyc bardziej efyktywanie :P Moze to ESP tak blokuje ( ale zeby az zgasl silnik ? )

Tym głośnym gaszeniem się nie przejmuj. Mi jak do tej pory dwa razy zgasł i to z takim hukiem że myślałem że mi się tłoki pourywały...ten typ tak ma :). Bezawaryjnej jazdy życze i gratuluje furaka.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis umowilem sie z lakiernikiem na usuniecie wgniotki i pomalowanie maski, jakis @#!$#!$ porysowal maske :wallbash: . Wyglada na to, ze dokladki pojda moze w kolor dopiero na wiosne.. A tak w ramach wolnej chwili cyknelem pare zdjec na zimowkach, moje zlotki :) ( Widac roznice, i teraz kusi mnie aby rowniez Audi posadzic ja nizej i utwardzic.. no ale zobacze, bo Audi ma byc dla mnie komfortowy.. )

654e895a791d07c1m.jpg 2386be4d66d80cbcm.jpg 084736e52463e843m.jpg 63b91b90bf5f20d6m.jpg

60c22d31e47e5354m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pracuje w RENT A CAR a raczej pracowałem blisko 7 lat (do 31/12/2009) i miałem przyjemność jeździć służbowymi dieslami to wiem że w sumie te słabsze motory jak sie ich na początku nei wyczuje to własnei gasna i mega napier...la przy wyłączaniu się silnika.... tak jak piszesz jakby ktoś wjeżdżał w kufer!! :disgust: ale to akurat tylko na początku tak będziesz miał zanim się nie nauczysz że to diesel, na skrzyżowaniach też lekko tocząc się musisz wrzucać pierwszy bieg bo na 100KM wiem że na drugim przełożeniu zaczyna autkiem szarpać...

Niunia ładna ale szkoda że stalowe na zimę kółeczka..... :sick3: a elektryki zazdroszczę z tylu ciężko znaleźć taki model....zazwyczaj teraz jak szukam to z tyłu korbeny :disgust: jak możesz to pochwal się kolego za ile złociszy wyciągnąłeś to cacuszko i czy sam ściagałeś czy może zdradz tajemnice gdzie ładnych egzemplarzy szukać... pozdro

wytrwałości w modach życzę.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ci zgasł i taki huk było słychac to sprawdz poduszki pod silnikiem i pod skrzynia ta na koncu. u mnie tez tak było i jak sie okazalo poduchy pozrywane. wymienilem i wszystko ok cisza:) ogolnie autko spoko, widze furki mamy prawie identyczne. Ja mam do sprzedania felgi oryginalne Audi 17" wraz z oponami. mozesz sobie zobaczyc w moim profilu jak sa na aucie:)

powodzenia w dalszych modach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki czas temu Audiola wrocila od lakiernika, rysa z maski usunieta i wgniotka z klapy tylniej rowniez. Szkoda ze to ja musze placic za to, bo ktos kurQ!#@a porysuje albo stuknie i ucieka.. no ale tak to juz jest.

Co do tych gasniec samochodu to od tamtej pory jak napisalem na forum o tym to przestalo i fakt, to moj pierwszy diesel :) A co do tego ze musze czesto na jedynke wbijac to tez prawda, bo na 2 czasem lubi poszarpac, ale to juz tez kwestia przyzwyczajenia.

Tutaj filmik, z dzisiejszej jazdy, chcialem troche przegonic i nagrzac uklad wydechowy :evil: . Droga nie pusta, aparat nie najlepszy i hmm.. trzymanie aparatu i trzymanie kierownicy to nie jest najlepsze rozwiazanie, moze w lato przyczepie do kierownicy

Jeszcze te konie jakos ciagna :) tak mi sie chociaz wydaje :P

A tutaj z serii zimowej

923a0d9b82bc7828m.jpg

abc0b6d4592d89d6m.jpg

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wezme plytke z samochodu to sie dowiem chodz nie obiecuje bo tam mam na audio nagrane. Jak cos to na PW wysle Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...