Treść opublikowana przez gregor8140
-
[B5 ADR] Problem z centralnym zamkiem
Siema no to najprostszy sposób weż tą pompke do rąk i podłącz ja na tzw. krutko i wtedy sprawdzisz czy nie działa...tylko nie pomyl sie przy podłączeniu bo będzie po pompce.....Jak silniczek pompki będzie sie kręcił to znaczy że sterowanie jest walnietę, ale to może naprawić dobry elektryk, przynajmniej mi się udało, chyba, że sam posiadasz takie zdolności to powodzenia...powodzenia
-
[ALL B5] Szarpie sprzęgło jak zimny
Witam, mam zapytanie i proszę o poradę. Jak z rana jeżdżę moim samochodem to przy ruszaniu mi szarpie sprzęgło(ale bez przesady da się wytrzymać), jak dodam więcej obrotów to już nie. Podejrzewam, że sie olej przedostaje do sprzęgła i się lekko ślizga, ale tylko podczas ruszania nigdy w trakcie, jak samochód pochodzi to ustaje. Poradźcie co to może być, ewentualny koszt naprawy i czy można z tym jeździć bo narazie nie mam czasu na warsztat
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
Wiesz Zadra nie patrzałem kolesiowi na ręce bo zostawiłem samochód i poszedłem, przyszedłem o umówionej godzinie- a tu wszystko rozbebłane i nic do przodu, po prostu miałem pecha wybierając tego ''fachowca"
-
[ALL B5] White&Black
Zarombista jak mi się podobaja białe fury szczególnie Audi Ale to jest to!!!!!!
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
Siema !! powiem tak,że lepiej się zastanowić przed przyciemnieniem bo ja nie jestem zadowolony w sedanie strasznie ogranicza widoczność, szczególnie w nocy, no ale i pomaga bo nikt nie zajrzy co sie znajduje na tylnym siedzeniu (laptop, komórka). Co do kosztów ja płaciłem w Gdańsku z cały tył 450zł ale nie jestem zadowolony, całe tylne wnętrze koleś mi rozebrał i to tak drastycznie przy tym niezbyt dokładnie. W sedanie jest wyjątkowo trudno przyciemnić tylną szybę. Ogólnie wygląda nieźle i chroni samochód przed wybiciem szyby, Ale lepiej się zastanowić i pójść do dobrego specjalisty(ja patrząc z boku jak to koleś robił, myślałem żę karze mu przestać i pojadę) :thumbdown:
-
[ALL B5] Zarwany i wytarty fotel kierowcy
Mój fotel kierowcy jest już praktyczie krzywy i zarwany, a od pasażera brudny. Ile kosztowała by naprawa tego fotela i pranie drugiego i czy wogóle warto takie coś robić. proszę może o jakiś namiar na warsztat czy zakład,który zajmuje się takimi rzeczami, który jest sparawdzony, najlepiej w trójmieście albo okolicy!!
-
[B5 AHU] Migający wyświetlacz w climatroniku
Mam pytanko czasami miga mi wyświetlacz od klimy cyferki na chwile znikają i wracają albo pół literki zniknie ale działa wszystko bez zarzutu??
-
[ALL] Czy jeździcie z włączonym ESP?
Jezdzij na włonczonym po to to jest!!!! A wyłącza sie to na sniegu bo wtedy ostro w tyłek dostaje, wiesz ciągły poślizg na śniegu.
-
[B5 1Z] Czy Wasze Audiczki mają już "świerszczyki" ??
Mam na blacie 221 tys ale nic jeszcze nie trzeszczy chyba że w jakiś ostrych wybojach. u brackiego w pssacie B5 kombi rok 2000 jest o wiele gorzej . No wiecie wkońcu AUDI !!! sie wie za co sie płaci hehe :>
-
[B5 AHU] Samoczynne otwieranie się szyb???????
dzieki za info sprawdze to na bank
-
[ALL B5] Radio Audi Concert (płyty)
No możesz mieć problem bo radio gamma to radio analogowe a concenrt to cyfrowe i może ono nie działac , Można kupić specjalny przetwornik (nie znam oryginalnej nazwy) ale jest drogi ok.300zł. Ale z tego co wiem to radia concert powinny pasować i działać dobrze, mam namyśli z tych strszych roczników pozatym zwróć uwagę czy będzie w kieszeń pasować
-
[B5 AHU] Przednie sprężyny
dzięki za rade
-
[B5 AHU] Samoczynne otwieranie się szyb???????
Mówisz konkretnie o zamku w drzwiach , czy pompce centralnego zamka??
-
[B7 BRE] Problem z zamykaniem klapki od wlewu paliwa.
Pewnie ten cały silniczek co wysówa bolec trochę sie wychaczył i poprostu jest teraz zakrótki aby zamknąć klapkę można to samemu sprawdzić wkładając rękę pod tapicerkę koło wlewu, i wsunąć go zpowrotem na swoje miejsce. A z tym zamkiem od drzwi to jest tak jak Pawlo 2004 pisze poprostu niebył nigdy używany
-
[B5 AHU] Przednie sprężyny
Mam pytanie kupiłem sobie lekko obniżone audi w niemczech (1996 rok 1,9 Ti, limuzyna)i w Polsce jest masakra z jazdą co chwila o coś zahaczam, więc zmieniam sprężyny. Trudno jest dostać używane sprężyny, ale pewien handlarz zaproponował mi sprężyny od Passata B5. Będą one pasowały także do audi?? wiadomo passat jest cięższy od audi, a wogóle jest różnica ze sprężynami od audi benzyny i diesla ??
-
[B5 AHU] Samoczynne otwieranie się szyb???????
Nie bardzo wiem o jaki rygiel Ci chodzi. A cantral jest właśnie z funkcją domykania szyb
-
[B5 AHU] Samoczynne otwieranie się szyb???????
Dzieki za rade, ale po zamknieciu samochodu szyba była zamknieta jesli sama sie otworzyła to po jakimś czasie dopiero Jak to wytłumaczyć?????????
-
[B5 AHU] Samoczynne otwieranie się szyb???????
Tak teraz zamykam i otwieram normalnie , a zamknołem na pewno, Bo jak pisałem szyba była całkowicie otwarta, wiec niesposób tego bylo nie zauwazyć ,z reszta ja zawsze sprawdza czy wszystko jest domkniete bo pod akdemikiem stawiam a tam speców nie brakuje
-
[B5 AHU] Samoczynne otwieranie się szyb???????
Ostatnio idąc na zajęcia przechodziłem koło parkingu gdzie stoi moje Audi zobaczyłem że ma otwartą szybę od strony pasażera myślałem, że sie ktoś włamał ale nie było żadnego śladu nawet radio nieruszone może złodziej zobaczył multilocka i po prostu zrezygnował. albo ktoś nadszedł i musiał uciekać?? Czy może było to jakieś zwarcie w instalcjii i szyba otworzyła sie sama??? Chciałbym uzyskać jakąś odpowiedz bo nie mam pojęcia ??? a tak wogóle to tej nocy strasznie padał deszcz więc mam praktycznie zalaną całą stronę od pasażera w samochodzie, rano stało ok 3 cm wody !!!! Na szczęście mam w domu garaż i dobra nagrzewnice od Stara do ogrzewania garażu więc susze teraz to moje Audi Jeżeli była to wina elektryki to przecież może mi sie to znów zdarzyć i w końcu ktoś sie na patoli i okradnie mi środek lub mi znów środek zaleje Prosze o jakąs rade?? ;(
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich nazywam się Grzegorz jestem z okolic gdańska. jestem posiadaczem A4 1,9 tdi limuzyna 1996 rok pozdrawiam