Treść opublikowana przez noran
-
[ALL B5] 205/65 R15
Właśnie nie. USzkodziłem hokej z przodu i pare razy spodem pieprznąłem na wsi. B4 tam smigała, a właściwie nie wiem czy mam standardowy zawias, jak to sprawdzic?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak byłem w twoim wieku to miałem takie objawy po 3-dniówie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byłeś chory?
-
[ALL B5] 205/65 R15
Właśnie chciałbym zmienić na zimowe, ale nie wiem czy nie obniżyłoby to sterwoności wówczas gdy śnieg się nalepia pod nadkole. Odkopałem w paperach homologację producenta i są tam wymienione zamienniki opon są nawet 215/60 R15 ale tych jak w temacie nie ma. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cisza, piją wszyscy? Bo mi już kufel puścieje, pozdro ...ik.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam świętujących i pracujących- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
doberek- [ALL] błąd 00955 Key1 - adaptation limit surpassed
- [ALL] błąd 00955 Key1 - adaptation limit surpassed
hm, wszystko działa bez zarzutu, domykanie szyb, kufer- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert jak żeś takiego nicka wybrał, dziwie sie że dopiero teraz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
"Co sie dzieje Wąski" - znane pytanie Kilera weszło do języka potocznegowielu Polaków jako pytanie retoryczne. Czyli zamiast " o rany boskie", "co my z tym zrobimy?", "co to sie podziało" albo 'o ja cie pie..ole" - zaczęto mowić ... właśnie jak na wstępie. Przy czym na początku (1995-1999) jeszce to przypominało śmieszne sceny ze świetnej komedii. Więc ponieważ wsadziłem kij w mrowisko używając tej frazy w nawiazaniu do faktu próby kradzieży passka sąsiada w nocy, oświadczam że nie miałem nic osobiście do uczestnika naszego forum klubowicza Wąskiego Ale pomyslcie co miał i pewnie dalej ma Krzysztof Kiersznowski na swoim "forum". [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 07:39_________________________________________________A propos passata sąsiada... musiał przejść przez młyn policji, PZU i nowej stacyjki. I wszyscy jak jeden twierdzili że od mniej więcej miesiąca w krakowie zwłaszcza w Hucie jest "ruch" . Uważajmy na niunie. "co to się podziało"- [ALL] błąd 00955 Key1 - adaptation limit surpassed
Witam! Ktoś mi może powiedzieć w jakich okolicznościach wyskakuje ten bląd? Miałem go w kupionej niuni, wykasowałem, po jakims czasie widze znowu jest. Czy to oznacza że ktoś grzebie na parkingu? Pozdrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Która to wersja ja mam 5.0.5 i nie ma- [ALL B5] Zabezpieczenie przed kradzieżą
Co myślicie o takiej blokadzie http://allegro.pl/item790412266_blokada_na_pedaly_bullock_audi_a4_warszawa.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś pił wczoraj a dziś bez kaca? OStatnio miałem po żołądkowej czystej i już jej nie kupie francy... BTW jakie macie zdanie po czym kaca jest mniej?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może by jaką blokadę założyl, bo z AC ci za olej nie oddadzą choćby i motula- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pamiętacie ze dwa tygodnie temu z os.Piastów czarna A4 zwinęli. Sąsiadowi chciali dziś w nocy we mgle passata z 2003 tdi zwinąć, ma wyłamaną stacyjke. Dwa auta dalej stała moja niunia. Też blisko Piastów. "Co się dzieje Wąski"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
foto z marca- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy, nie chce jezdzić na tych oponach i dla mnie jest to shock gdyż znam prawdę od godziny 12:00. Muszę się z tym przespać jedną noc, a moja żona ze mną z 4 razy, bo po wydaniu tysiaka na opony przed mikołajem i świetami następny raz może być dopiero na 8 marca. Zastanawiam się skąd one się wzięly w takim stanie? Handlarskie sztuczki? Oceńcie sami- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam dylemat, zauważyłem że na zimówkach mi ABS się włącza nawet na suchym - nie jakies awaryjne hamowanie, tylko troche mocniejsze. Zacząłem oglądać opony na obecność daty produkcji i jest- 449. Wychodzi że 10 letnia! Bieżnik ponad 5mm. Opony były z autem, nie przejmowałem się w lecie a teraz założyłem no i ABS. Kurde jakoś nie liczyłem się z wydatkiem na nowe. A z was ktoś ma 10 letnie gumy???- [B7 BKE] Problem z porannym rozruchem
Jak wymieniałem w 1Z świece to zmierzyłem opór i wyszło mi 6 ohm. I po wymianie paliło od kopa. Nie zmierzyłem niestety oporu starych świec bo wyglądały tragicznie - jakieś przetopione zasadzone ble- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Osz kuźwa jeszcze na piastów.... strach mieć lepsze auto dlatego moim zdaniem nie ma co oszczędzać na AC i zabezpieczeniach bo później jest płacz i zgrzytanie zębów, chodź jak chcą to i najlepiej zabezpieczone auto z garażu wyciągną, ale różnie to już niestety bywa. Lepiej dmuchać na zimne Dokładnie, najważniejsze nie oszczędzać na AC, jeśli ktoś kupuje auto za 35-45 kawałków to nie ma sensu żałować 1.5-2,5 tys na AC. Mój mechanik radzi schować gniazdko serwisowe pod plastiki. Nie wiem czy to coś da gdy mają całą noc, natomiast gdzieś w trasie pod McDonaldem mogą nie zdążyć wygrzebać. Ale wtedy żegnajcie logi...- [ALL B5] 205/65 R15
Witam! Wcześniej jezdziłem 80 B4, która była zdecydowanie wyżej zawieszona niż moja obecna B5. Letnie mam 195/65 R15, zimówki 205/60 R15 - po prostu takie dostałem z kupowanym autem. Mimo że średnicę 205/60 R15 na oko nie da się odróznić od 195/65 R15, te pierwsze wg tabeli mają 4 mm niższy bok. No i faktycznie czuć ze auto jest niższe ponieważ gryzłem krawęzniki i dziury tam gdzie na 195/65 dawałem radę. Natomiast 205/60 R15 zdecydowanie lepiej tłumią nasze polskie nierówności. Więc wymyśliłem sobie że chciałbym taką oponę która by zwiększyła prześwit i dobrze tłumiła. Porównując rozmiary w tabelach odkryłem oponę 205/65 R15 która ma większą średnicę o 16 mm od 195/65 R15 oraz o 20 mm od 205/60 R15. Ta opona nie jest wymieniona jako opcjonalna przez Audi. Jest ona zakładana w takich autach jak Toyota Camry lub Volvo v70. Co sądzicie, stracę coś na jeździe oraz czy zyskam na komforcie? czy w ogóle jest to poroniony pomysł? Tylko nie piszcie kup se Allroada. Pozdrawiam - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.