Treść opublikowana przez noran
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajne, ale powinno być czerwone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL B5] Uciąg 1,9 TDI i 2,5 TDI
O.1 1700 O.2 650- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A4 zablokowały A4- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wygrał 6,50 ale 1,3 mln kary stalexport nie zapłacil- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Każdą akcję przeciwko Stalexportu w sprawie "autostrady" popieram, ale uważam że to i tak strata czasu. Pamiętacie sprawę gościa co się uparł przy bramkach wyjeżdżając że nie zapłaci bo jechał 60 km przez 2 godziny. Przegrał w sądzie, bo gdyby wygrał - do tej pory wszyscy by jeździli za darmo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
CZeść wszystkim- [B5 ATJ] Proszę o analizę logów
Dzięki! Wymieniłem olej i filtry w maju. POzdrawiam Mikołaj[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 08:16_________________________________________________W zasadzie podzas jazdy nie czułem że paliwo mi obcina, może zrobić jakieś grupy jednocześnie? POzdrawiam mik- [ALL B5] FIS (czujnik płynu spryskiwaczy i spalonej żarówki)
Ja podobnie jak ty nie mam pełnej manetki, wyświetla mi tylko temperaturę zewnetrzną, sygnalizuje otwarte drzwi, na postoju po jednym nacisnieciu guzika pod tachometrem - przebieg do serwisu, po dwukrotnym - przeprowadza autotest ale bez ikonki przepalonej żarówki. Nie wiem czy działa mi czujnik braku płynu do szyby bo dolewam na bieżąco, ale napewno mi działa czujnik zużycia klocków i czujnik min oleju - który mnie nastraszył- olej był tak 2 mm powyżej minimum na bagnecie ale to było jak olej przejechał ok 13tys czyli oleju bierze minimalnie. Moje pytanie dorzucam do wątku mam TDI ATJ na PD i nie świeci mi kontrolka check w ogole. JAk jest u was? Ktoś na forum pisał że oglądał to w liczniku i miejsce na żarówkę jest zaślepione. Troche mnie to uspokoilo, ale czy silniki PD mają sondę lambda? MArtwie się tym bo auto zbyt dużo mi pali. POzdrawiam- [B5 ATJ] Proszę o analizę logów
Powtórzyć 008 mogę dopiero w przyszłym tygodniu bo lapka zostawiłem w pracy i dziecko mi zachorowało. Opony 195/65 r15 2,2 bar. Wiem że w mieście 8 spokojnie, ale mój pali w mieście dychę , a na trasie przy jeżdzie góra 120 km/h poniżej 8 nie schodzi. Hamulce nie zapieczone, nie wiem kurde może olej jakiś syfiasty w dyfrach i go wymienić.[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 12:26_________________________________________________ Zrobiłem znów 008 na czwartym biegu, auto bardzo płynnie przez żadnych szarpań doszło prawie do 4000 obr wówczas miałem ponad 100 km w mieście Natomiast, Spanky, ja porównywałem logi z tabelami wartości i znalazłem naforum logi innego silnika ATJ - jak mój - i zauważyłem pewne róznice a mianowicie: 1) grupa 000 statyczna 10 kolumna u mnie pomiar powietrza 120 - 130, natomiast u innego ATJ - 74 2) grupa 003 basic setting przy EGR On pokazuje jego otwarcie na 64%, a czy nie powinno być 100% jak wskazują tabele wartości prawidłowych, podobnie przy EGR Off - 19% zamiast 0% Co koledzy na to? czy to są pierdoły czy nie? Pozdrawiam Mikołaj- [B5 ATJ] Proszę o analizę logów
Cieszę się bardzo, ale czy widać po czymś dlaczego dużo pali?- [B5 ATJ] Proszę o analizę logów
Cholercia rzeczywiście ponawiam: http://img411.imageshack.us/i/dyn008nowy.jpg/ http://img12.imageshack.us/i/dyn011nowy.jpg/ Pozdrawiam- [B5 ATJ] Proszę o analizę logów
Przeskok bo takie warunki jazdy były chyba nie wiem - żona prowadziła. Zrobię jak tylko się nadarzy okazja. Pozdrawiam[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 15:14_________________________________________________Nawet się udało zrobić nowe logi wracając z pracy: 008dyn: http://img161.imageshack.us/i/dyn008nowy.jpg 011dyn: http://img36.imageshack.us/i/dyn011nowy.jpg A tutaj logowałem 015 i 006 podczas jazdy żeby zobaczyć ile żre paliwa i przy jakiej prędkości, ale nic mi to nie mówi, może ktoś coś widzi: http://img161.imageshack.us/i/dyn015006nowy.jpg/ Dodam że auto ma niezłego kopa, może jest chipowany - czy to po czymś widać? Pozdrawiam- [ALL B5] Zapaliła się kontrolka check
Witam! Nie świeci mi kontrolka check - w ogóle. VAG nie pokazał błędy w silniku. Czy to oznacza że po prostu spalona żaróweczka w tablicy? Tak w ogóle auto za dużo pali. Ponownie bardzo proszę zobaczyć logi - czy ktos widzi dlaczego? http://www.a4-klub.pl/smf/b5_atj_prosze_o_analize_logow-t88257.0.html Pozdrawiam- [B5 ATJ] Proszę o analizę logów
Witam! Proszę o analizę logów B5 ATJ quattro 2000 r Auto dużo pali 10l w mieście i 8,2 na trasie. Basic Settings: http://img204.imageshack.us/i/bst000.jpg/ http://img204.imageshack.us/i/bst003.jpg/ http://img204.imageshack.us/i/bst011.jpg/ Statyczne: http://img204.imageshack.us/i/stat000.jpg/ http://img200.imageshack.us/i/stat001.jpg/ http://img204.imageshack.us/i/stat003.jpg/ http://img204.imageshack.us/i/stat004.jpg/ http://img204.imageshack.us/i/stat007.jpg/ http://img204.imageshack.us/i/stat008.jpg/ http://img204.imageshack.us/i/stat013.jpg/ http://img41.imageshack.us/i/stat018.jpg/ http://img29.imageshack.us/i/stat023.jpg/ Dynamiczne: http://img41.imageshack.us/i/dyn000.jpg/ http://img204.imageshack.us/i/dyn001.jpg/ http://img41.imageshack.us/i/dyn003.jpg/ http://img41.imageshack.us/i/dyn004.jpg/ http://img41.imageshack.us/i/dyn008.jpg/ http://img29.imageshack.us/i/dyn010.jpg/ http://img41.imageshack.us/i/dyn011.jpg/ Umieszczam również wydruk z autotestu. Co to jest za błąd w grupie 35 - 00955: VAG-COM Version: Release 311.2-N Chassis Type: 8D - Audi A4 B5 Scan: 01,02,03,08,15,17,25,35,45,55,56 Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 038 906 019 CC Component: 1,9l R4 EDC 0000SG 1091 Coding: 00006 Shop #: WSC 06325 No fault code found. Address 03 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 614 111 A Component: ABS/EDS 5.3 QUATTRO D10 Coding: 0273004284 Shop #: BB 24334 No fault code found. Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 820 043 N Component: A4 KLIMAAUTOMAT D57 Coding: 00043 Shop #: WSC 06325 No fault code found. Skipping Address 15-Airbags Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 920 900 R Component: KOMBI+WEGFAHRS. M73 D54 Coding: 00140 Shop #: WSC 02976 XXXXXXXXXXXXXXXXX AUZ5Z0B6237121 No fault code found. Address 25 ------------------------------------------------------- Controller: Bitte Adress Component: e 17 eingeben No Faults Found or DTCs not supported by controller or a communication error ocurred Address 35 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 862 257 Component: ZV-Pumpe, DWA, Funk D12 Coding: 13163 Shop #: WSC 02607 6 Faults Found: 01371 - Alarm triggered by Door Contact Switch: Driver's Side 35-00 - - 01372 - Alarm triggered by Door Contact Switch: Passenger Side or Rear 35-00 - - 01370 - Alarm triggered by Interior Monitoring 35-00 - - 01366 - Opened Due to Crash Signal 35-00 - - 00991 - Interior Lights 28-00 - Short to B+ 00955 - Key 1 09-00 - Adaptation Limit Surpassed Address 45 ------------------------------------------------------- Controller: 4B0 951 173 Component: Innenraumueberw. D03 Coding: 00102 Shop #: WSC 06325 1 Fault Found: 01382 - Alarm triggered by Anti-Theft Sensor: Front Left 35-00 - - End ------------------------------------------------------- Pozdrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć Wszystkim krakowskim (i nie tylko) A-czworowiczom- [B5 ATJ] Czy VAG-COM działą na VIŚCIE?
DZięki działa- [B5 ATJ] Czy VAG-COM działą na VIŚCIE?
WItam!. Chcę zrobić testy VAG-COMem program zadziałał przy testowaniu silnika a potem się wysypuje. POmogło ale tylko raz ponowne załączenie kabli, reset laptopa, oraz restart silnika. A potem znowu to samo. Czy to nie wina VISTY? Pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, podoba mi sie A4 - [ALL B5] Uciąg 1,9 TDI i 2,5 TDI