Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
[B6 AVF] Tarcze hamulcowe
Witam. Panowie czy jest mozliwosc ze mam z przodu tarcze 280 / 22 ??? dziwne bo mierzylem grubosc i ma nie cale 20 mm wiec nie sadze zeby byly ciensze od nowych o 5 mm..w poprzedniej a4 2002 rok mialem 288 / 25 a tu w modelu 2004 by bylo 280??
-
[ALL B6] Ustawienie świateł xenonowych
Tzn jak wyzerowac??? mozesz podpowiedziec jak to sie robi??? i jak vagiem da sie wyregulowac?? Nie no wysokosc spoko nie chce przeginac tylko zeby poprostu dobra miec widocznosc..a wlasnie tak jak na czerwono mialem i mocno oswietlalo pobocze ale z lewej strony Odblysniki wszystko jest tak jak bylo juz to nie pierwszy raz robilem i wiem ze te niesforne gumeczki moga sporo namieszac Tam jest git tylko to ustawienie...
-
[ALL B6] Ustawienie świateł xenonowych
Ori[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 01:21_________________________________________________A ten watek co przeslales to wiele nie mowi..
-
[ALL B6] Ustawienie świateł xenonowych
Panowie mam ogromny problem..czyscilem lampy i zapomnialem sobie walnac ma scianie kreske zeby lampy tak samo ustawic..a swiecily wczesniej swietnie teraz kiszka... bylem w diagnostyce ale tam nie za bardzo sie koles zna ustawil mi tak ze porazka.. wrzucam obrazek moze ktos cos podpowie..na czerwono to zalamanie swiatla jak jezdzilem juz jakis czas ale kiepsko to swiecilo teraz lampe od kierowcy ruszylem w prawo i do gory i jest lepiej ale nie wiem jak to ma byc..ile jest tych katow prawidlowo u was tak jak na czerwono czy niebiesko???
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Lepiej na koncówki..wspawasz sobie i git :> ja mam te w prawym gornym rogu
-
[ALL B6] Łożysko (prawa strona)
No ja tez juz wymienilem prawe i cisza :> ale ciezko bylo uuu siedzialo twardo bez wyciskania sie nie obeszlo
-
[ALL B6] Łożysko (prawa strona)
kaniewiak I jak tam twoje buczenie??? nie chcialem zakladac nowego watku wiec pisze ttu, mam podobny problem..buczy mi powyzej 80km/h i tylko jak skrece lekko w lewo, podnioslem przod auta i kumpel trzymal za kolo i jak wlasnie prawe rozpedzilem to bylo slychac to buczenie...wiec chyba u mnie prawe..dziwna sprawa bo jak nie trzymal kumpel kola to esp nie pozwalal sie rozpedzic az sie zdziwilem...
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Poszukaj kolesia z vagiem a w watku masz wszystko opisane co i jak, po zalozeniu mozesz jezdzic ale nie bedzie abs i esp
-
[ALL] Proszę o opinię na temat felg
Panowie zrobilby mi ktos w jakims programku wrzucic te fele do mojego autka?? http://www.allegro.pl/item990911343_anzio_vision_graphit_7_5x17_opel_insignia_bmw_3.html http://www.allegro.pl/item990911347_anzio_vision_7_5x17_112_5_audi_vw_seat_skoda_t4.html Nie moge sie kurcze zdecydowac ktore wybrac..
-
[ALL] Proszę o opinię na temat felg
Nie no sluchaj przeciez audi a4 ma 5x100 to kazdy wie :polew: zarcik oczywiscie
-
[ALL] Proszę o opinię na temat felg
A no mam niebieski taki jasny w miare
-
[ALL] Proszę o opinię na temat felg
Wiesz ja zawsze standardy mailem 15 zima 16 lato i z autem dostalem zimowki 15 wiec nie kombinowalem, a moze te fele nie w graficie tylko zwykle by lepiej wygladaly??
-
[ALL] Proszę o opinię na temat felg
Spoko spoko :> A na zimowki to kiepski pomysl chce cos na lato zumowki to mam 15
-
[ALL] Proszę o opinię na temat felg
BO noe moglem znalesc podobnego a stwarza ci to jakis problem A-rek???
-
[ALL] Proszę o opinię na temat felg
A nie moglem znalesc.. A własnie nie mam wielkiego wyboru bo to takie troche kombinowane a za ta kase raczej nowych 17 to chyba ciekawszych nie znajde
-
[ALL] Proszę o opinię na temat felg
Ja je mam za okolo 1100
-
[ALL] Proszę o opinię na temat felg
Jak w temacie. Co myslicie o tych felach rozmiar 17" http://www.allegro.pl/item990911343_anzio_vision_graphit_7_5x17_opel_insignia_bmw_3.html
-
Znaczenie ET Felgi
A standard 195
-
Znaczenie ET Felgi
Na bank nic nie bedzie obcierac?? i bedzie to szezej niz seria na 15 felgach 7" et 38???
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie prosze o szybka odpowiedz.. felgi 17 7,5cala ET35 i oponki 225/45 bedzie to wszystko grac???
-
[B6 AVF] Jaka skrzynia
wirusekx kup z mozliwoscia zwrotu powaga..ja to przerabialem
-
[B6 AVF] Jaka skrzynia
heh no to jest pewne ze hcf i fya sa identyczne bo sam mialem fya a zalozylem hcf i to pisalem na poczatku tego watku..tu chodzi o to jaka mozna wlozyc zamiast gba
-
[B6 AVF] Jaka skrzynia
Kurcze nie za bardzo mam dostep..podjedz do aso i popros ladnie moze ci powiedza..ja sprobuje od tego kumpla wyciagnac jak bede sie z nim widzial..
-
[B6 AVF] Jaka skrzynia
Mam znajomego kumpla ktory pracuje w salonie vw audi i powiedzial mi ze roznia sie a chlopak zna sie na rzeczy, roznia sie przelozeniami mocowaniem, inne jakies tam czujniki chyba predkosciomiez. i cos to jeszcze bylo ale nie pamietam..
-
[B6 AVF] Jaka skrzynia
:polew: :polew:Co ty gadasz..bzdura jak nic..popatrz nawet na glupim allegro i porownaj wizualnie..