Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. Adaho mówił ze u niego wymiana turbiny pomogła...U mnie czyszczenie pomogło wiec nie wiem..Wiem ze u mnie dzwieku nie ma...W tym watku były juz rozne historie ze np poduszki pomogły tzn ich wymiana...
  2. Ok juz wszystko dziala poprostu nie mialem klucza..
  3. Tzn Jak mam to zobaczyc?? pomuzcie bo jestem laik w tych sprawach..
  4. Jak w tytule mam problem z vagiem...wybieram np radio wciskam test elementow i nie dziala?? czy mam jakas wersje demo?? czy to normalne??
  5. Nie no ja modol juz mam nowy..
  6. Nie no ja mam golasa tzn dołozylem kompa i teraz modol tez musze wymienic...tak ze wszystko..ok dzieki troche sie boje ze cos spartole ale moze nie
  7. Hmm wiec wyszystkie czy nie?? boberek a mozesz wyszczegolnic ktore??
  8. Jak jak gdzie??[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 19:15_________________________________________________ Panowie moje pytanie....czy zakładajac tylko tempomat musze wykonac wszystkie powyzsze czynnosci?? a tak przy okazji jakiego vaga uzywacie bo ja zielony jestem i dopiero sobie kabelek kupiłem..Z gory dzieki za odpowiedzi
  9. Witam. Co myslicie o takiej manetce?? http://www.allegro.pl/item554031986_audi_a4_01_04_przelacznik_tempomatu_nowy.html Jakas podruba ale moze ktos probował?? I mam pytanie odnosnie tempomatu...wystarczy załozyc modol komptabilny a tasmy nie musze zmieniac?, tzn calego tego bajeru co jest wpiete w modoł?? Chce tylko Tempomat bez multifunkcji..
  10. N75 8EO 906 627 A N18 8EO 906 628 A
  11. Lukaszxxx odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w Audi A4 B6/B7
    No troszke telepie ale tak powyzej 130...
  12. Lukaszxxx odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w Audi A4 B6/B7
    nie mam za bardzo z kim zamienic...ale moze chociaz przod na tył sprobuje..
  13. Lukaszxxx opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Panowie mam taki problem od jakiegos czasu ze autkiem mi tak delikatnie buja na boki..czego wczesniej nie mialem, trzymala sie niesamowicie drogi..zawieszenie dokladnie sprawdzilem zero luzów, koncowki tez..amory w pozadku..geometrie ustawialem jakis rok temu..i było wszystko wpozadku..czy geometria mogła sie od tak zmienic..??zaliczylem ostatnio kilka dołków ale niezbyt duzych :> a i kiere mi lekko w prawo skreciło, a wczesniej była prosciutko..co mi doradzicie??
  14. no fakn mi tez ciut nerwow zjadl...ale da sie przezyc...liczylem sie z tym..nowy w aso 120zł tak ze nie majtek..trzeba tylko dobry klucz miec oczkowy zeby przytrzymac ten kruciec przy samej turbinie...no i oczywiscie napuscic go jakims srodkiem wczesniej,,
  15. No i panowie u mnie problem rozwiazany no moze w 70 %, ale zawsze cos...na wolnych obrotach juz ten dzwiek jest wogole niesłyszalny a podczas jazdy to musi byc bardzo obciazony tzn np 50 na 4 biegu, a tak sie przeciez nie jezdzi Szukałem i szukałem co to moze byc, ale na logike biorac po odłączeniu od gruszki wezyka dzwiek zanikał, wiec stwierdziłem ze cos na bank w turbinie, wczesniej oczywiscie podmieniłem n75, nowe wezyki podcisnieniowe, egr i takie tam, i postanowiłem rozebrac turbine Troche mnie poniosło ale polak potrafi, a ze sie nudziłem w domu to miałem co robic. Wyczysciłem całągeometrie bardzo dokladnie, poskladalem, dwa wieczory roboty i dzwieku nie ma :>
  16. Lukaszxxx odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w 1.9TDI
    Faktycznie, dzieki to u mnie to wyglada o niebo lepiej :>
  17. Lukaszxxx odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w 1.9TDI
    Ale nie łopatki turbiny tylko od geometri tzn te małe łopateczki...
  18. Lukaszxxx opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam wszystkich. Panowie mam takie pytanie bo rozebrałem dzis swoja turbinke i jedna sprawa mnie zastanawia a mianowicie od strony spalin łopatki porobiły takie slady na obudowie, ewidetnie obcieraja o nia...czy to jest normalne?? a i nie wiecie ile kosztuje rurka doprowadzajaca smarowanie?? gdyz nie przezyła
  19. DareQ a jak u ciebie dzwiek nadal wystepuje??[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 21:47_________________________________________________A i mam takie pytanie...czy sztanga ta pod gruszka turbiny jest w gurnej pozycji podczas wyzszych obrotów?? Bo wiem ze u mnie zamiana takiego malego zaworka czarno białego na odwrut pomogła ale wtedy samochod sie wkrecał od 2 tys. moze wymiana wezykow by sie przydala??? Znajomy mechanik mi powiedzial ze czyszczenie turbiny powinno pomuc... co o tym sadzicie??
  20. Tak sprawdzałem..to nie jest ta puszka pod błotnikiem...ona wyrownuje cisnienie powietrzne w dolocie do turbiny..ale to nie to na bank..
  21. Witam wszystkich. Mam dosyc powazny problem bo przymierzam sie do kupna transportera..pisze na tym forum bo nie mam sie do kogo z tym zgłosic...Problem jak w opisie...Jak włącze piatke to słychac swist w skrzyni..nie rzegocze tylko no tak jakby swist powietrza..nie jest to strasznie głosne ale słychac ewidentnie..tylko na 5 biegu...wiem z histori napraw ze sprzegło było wymieniane ale czy to ma cos wspolnego??? a samochodzik poza tym jest naprawde bardzo w pozadku...silnik 2.5 tdi rzedowy 88 koni
  22. Nie ma ani słowa jak je zdematowac...zeby nic nie pourywac
  23. Witam wszystkich zweacam sie z prozba do kogos kto odkrecał zmienial relingi...A mianowicie moja Audiczka nie ma relingow ale kiedys tam miala...wiem z histori napraw,.. a własnie chce sobie załozyc...podpowie mi ktos jak odkrecic, odpiac te listwy??
  24. Napisz nam o wynikach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.