Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Tak plyta podlogowa jest taka sama
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ja kupiłem do obecnej i bylej b6 i dzialał mi w tamtej i obecnej idealnie
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Jesli masz moduł inny niz S i F to tak, manetka okolo 60 zł, ja kupilem podrube i smiga az milo :> Miejsce masz pod przelacznikiem kierunkowskazow, wszystko jest przystosowane tylko musisz w dolnej obudowie wyciac dziure na manetke tempomatu
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
U mnie tez nic sie nie dzialo a robilem to juz w 2 aucie..
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ok dzieki antonio Juz wszystko gra :> Kurcze ale zakładalem w mojej wczesniejszej b6 i jakos no nie przypominam sobie ze kodowalem w ENGINE
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tak ja wiem wszystko dokladnie tak robilem a jak niby w 01 silnik??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Panowie mam problema... nie chce mi ten tempomat dzialac za zadne skarby w grupie 16 recode spoko zapisalo 00041 ale w adaptacji wciskam kanal 81 wpisuje 00111 test ok wciskam save i nie zapisuje...u gory w lewym okienku pisze ze bus cos tam not redy czy cos w tym stylu po prostu nie chce mi przyjac tej adaptacji...co to moze byc??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam. Panowie chce dolozyc sobie kiere multi. posiadam 3ramienna kierownice, modul z literka L tasme 12 pinowa i co jeszcze potrzebuje?? kiere z airbagiem?? czy moja poducha podejdzie??[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 15:48_________________________________________________Panowie!!!! Czy wyczytałem bzdury czy 3 ramienna w b6 nie ma multifunkcji???
-
[ALL B7] Zatrzasnięte kluczyki na odpalonym silniku?!
Panowie ja kiedys kawałkiem druta długosci ok 30 cm zagialem koncowke okolo 2 cm, grubosci ok 3mm otwozylem a4 wlozylem go miedzy szybe a uszczelke i po 10 minutach zabawy rygielki sie powysowaly ale to bylo w b5 w b6 raczej nie wykonalne..
-
[ALL B6] Czujniki Parkowania
superdziki słuchaj a jaki koszt tego kompleciku???
-
[ALL B6] Czujniki Parkowania
Witam. Chce sobie zamontować czujniki parkowania tył. I moje pytanie czy mogę założyć centralkę z allegro a czujniki oryginalne?? bo chce zęby to chociaż wygladalo jak oryginał.. Można zrobić taki myk z ta centralka?? ktoś z was??
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Na 100% bedzie wszystko dzialac, ja tak jezdzilem kilka dni.. :>
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Tak bedzie obsługiwac komp i tempomat
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Nie potrzebujesz nowych uszczelek, moja uwaga to uwazaj przy odkrecaniu rurki od smarowania turbiny, ona lubi sie zapiec i mozesz ja ukręcic...
-
Znaczenie ET Felgi
Witam. Posiadam oryginalne felgi 7 J, 15 cali ET 39 Mam możliwość kupienia felg w dobrej cenie i chce 16 nie większe bo drogi mam trochę dziurawe...Tylko zastanawiam sie jaka szerokość kupić i jakie ET oponki chce założyć 205 albo 215 jakie polecacie ET i szerokość?? zależy mi na tym zęby nie były węziej niż te co mam założone a nawet ciut szerzej tylko żebym nie mail kłopotów z obcieraniem itd taka rozsądna szerokość..
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
To naprawdę nie jest takie trudne mi zeszło godzinkę ciągnąc zderzak wymienić dokładkę i założyć go na nowo..
-
[B5 AVG] Zapala i gaśnie
immobilizer
-
[ALL B6] Jakie to amortyzatory?
Witam. Dołącze sie do tematu. na tyle niestety jeden mi sie wylal bo brakowalo mi odboi i kalos kamien uszkodzil mi amorka, mam ori tez ten numerek 8E0 513 033 b i moje pytanie jakiej firmy pisze na nich kyb czy to kayaby?? takie mam kupic???
-
[B6 AVF] Kontrolka ciśnienia oleju zapala się sporadycznie
Tak no własnie az przesadnie mu dalem po jajkach nigdy tak nie mialem ale wlasnie zauwazylem ze jak tylko sie zapalila ta kontrolka i stanolem to oleju bylo ponizej min no ale po chwili splyna moze faktycznie juz przepracowany i po prostu trzeba go wymienic..A ze cisnienie vagiem mozna sprawdzic?? niech sie wypowie jakis fachowiec w ktorej grupie
-
[B6 AVF] Kontrolka ciśnienia oleju zapala się sporadycznie
Przeszukałem forum i nie znalazlem zadnych konkretów... a logi no słuchaj zadnego błędu mi nie wywala nic a nic...I takie moje pytanie czy moze byc to spowodowane tym ze olej jest juz przepracowany bo do wymiany mam dwa tysie??
-
[B6 AVF] Kontrolka ciśnienia oleju zapala się sporadycznie
Witam. Dzisiaj przegonilem audiczke, troszke chyba przeginajac bo zrobilem ponad tysiac kilometrow ale jakis czas mw dwie trzy h z predkoscia 180 i wiecej..wracajac do domu zapalila mi sie kontrolka poziomu oleju wiec wstapilem do cpn dolalem olej bo faktycznie bylo malo dolalem okolo 3 setki po przejechaniu ok 100 km znow zapalila sie kontrolka odczekalem chwile i na bagnecie pół stanu zamknolem maske i przejechalem koloejny jakis tam odcinek tez ok 100 km i znow sie zapalila ale dojechalem juz do domu na wystygnietym silniku poziom oleju ok co moze byc przyczyna ze ta nieszczesna kontrolka oleju sie ciagle zapala???
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Panowie mam pytanie... do ilu stopni sie nagrzewa rura przed srodkowym tłumikiem i zaraz za nim?? wie ktos?? spawałęm rure sam a kazdy tłumik miałem osobno bo przesyłka strasznie była droga i no taka troche partyzantka te spawy a kupiłem taka tasme zeby to zamaskowac ale obawiam sie czy wytrzyma jest do 200 stopni...jak myslicie??
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Panowie przy dopasowaniu koncówek polecam dorobic sobie dystans ja zrobiłem z plastiku grubosci 2 cm i wyciałem w nim najpierw otwur fi 12 cm bo tyle ma dokładka od 1.8t i pozniej otwur fi 8 cm bo byle mialy moje koncowki zakładamy na koncówki i szybko sprawnie nie da sie wspawac nie równo :>
-
[ALL B6] Oświetlenie wnętrza
Łoo powaga??
-
[ALL B6] Oświetlenie wnętrza
yyy wybaczcie moja szarosc ale modol konfortu czyli czarne pudelko pod maska od strony kierowcy??