Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Yhm rozumiem i dzieki za odpowiedz ze skladaniem po zamknieciu mysle ze moj elektryk by sobie poradzil :> A mozesz mi jeszcze podpowiedziec jak sprawdzic jaki mam obecnie modol? i czy tylko pozostaje wpiecie wtyczki od silnika szyby do przelacznika i lusterka czy trzeba jakies przewody ciagnac dodatkowo??
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Witam. Wybaczcie ze troszke nie w temacie ale mysle ze tu bedziecie wiedziec najlepiej Chce sobie zalozyc lusterka automatycznie skladane nie fotochrom i bez pamieci.. Potrzebuje nowe silniczki tylko jakie moje sa z literka b wiec raczej nie beda i moje pytanie jakie potrzebuje te silniczki i lsterka wiadomo inne a czy obudowy sobie przeloze moje??? i czy jest jakas opcja zeby lusterka skladaly sie po zamknieciu auta czy musi byc ten przelacznik i skladanie wewnatrz??? nie krzyczcie ze nie w temacie
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Bedzie smigac na bank sam mam taka i w poprzednim audi tez mialem i wszystko spoko
-
[ALL B6] Wymiana sprężyn a zbieżność..
A ja wyczytalem ze nie jeden kolega po wymianie sprezyn pojechal na zbieznosc a nie przestawiali bo wszystko bylo ok wiec poczytaj dobrze
-
[ALL B6] Wytrzymałość amortyzatorów
Ale Juz ci siadały czy poprostu wymieniles na gwint przez jak to nazwales "koze"
-
[ALL B6] Wytrzymałość amortyzatorów
Witam. Ile wytrzymuja wam amory??? Wpisujcie tylko jesli macie pewny przebieg tzn nie krecony licznik bo zaraz ktos wyskoczy ze mial 100 tysi przy wymianie co tez mozliwe no ale Ja moge powiedziec na przykladzie golfa 4 przebieg 170 tys.i przednie siadły..
-
[ALL B6] Łożysko (prawa strona)
- [B6 AVF] Numer przekaźnika pompy paliwa
Dzieki wielkie:)- Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Watpie w to ze wejdzie...przesylka calego to koszt okolo 300 zl ja swoj kupilem przeciety tzn odciete dwa tylne tlumiki gosc narysowal kreski wzdluz rury i wszystko jest super a wysylka ok 40 zl- [B6 AVF] Numer przekaźnika pompy paliwa
Witam jak mwyzej potrzebuje numer przekaznika pompy paliwa..- [ALL B6] Łożysko (prawa strona)
Tak w b6 tez jest z piasta- Znaczenie ET Felgi
Moj znajomy ma w b6 kombi ET 33 na stalowkach 15 i wszystko jest git- Znaczenie ET Felgi
A tego niestety nie wiem bo ja mam B6 a tu inaczej wiec niech sie wypowiedza znawcy :>- [B6 AVF] Sprężyny
No tak ale ja szukam uzywek i chodzi mi o to czy jest jakas tolerancja czy dokladnie wr musi byc takie jak mam teraz??- [B6 AVF] Sprężyny
Witam> posiadam zwykla zawieche 1ba i chcialem zalozyc 1be tylko nie wiem jak sie sprawa ma z weight range z przodu mam 10 a z tylu 8 czy musze szukac sprezynek z identycznym wr?? czy jest jakas tolerancja??? bo ciezko bedzie tak chyba znalesc..- Znaczenie ET Felgi
Do 225 / 18 najbardziej odpowiada profil 40 roznica z orginalnym rozmiarem to 2 mm jesli dasz 45 to roznica 25 mm i licznik moze klamac.. wiec 225/40- [ALL B6] Łącznik stabilizatora
Studziany - w zadnym wypadku nie mam pretensji... Spoko napisze czy pomoglo jak wymienie pozdrawiam- [ALL B6] Łącznik stabilizatora
nKapcie 225 ale nie w koleinach, koleiny to inna bajka zawsze buja na szerokim... moze i masz racje z tym ciezarowym ale to cos innego, wczesniej tego nie bylo wiec cos sie syplo:) wymienie chyba te amory i powinno byc spoko, w sumie sa fabryczne a mam 216 tysi wiec chyba i tak na nie pora, zreszta zawiecha tez fabryczna, a ciekawa sprawa bo auto kupione w polsce ale glownie latalo polska - wlochy, polska - francja, moze przez to jeszcze trzyma sie calkiem spoko :>- [ALL B6] Łącznik stabilizatora
Słuchaj wiesz ile jest zachodu zeby je wyciagnac...no chyba ze nie wiesz to jest dosc duzo roboty..a jak juz jest wyciagniety to wystarczy wcisnac i jak sam wychodzi to jest wpozadku..nie trzeba wtedy maszyny :> ale odbiegamy od tematu...jak z tym lacznikiem?? nikt z was nie mial takiej sytuacji??- [ALL B6] Łącznik stabilizatora
Nie no bez kitu gdzies to na tym forum wyczytalem ze koles mial taki przypadek wiec pomyslalem ze zapytam:) i tak wymienie bo juz ich kres i chyba jednak beda te amory...zeby w 21 wieku nie dalo sie stanu amortyzatorow sprawdzic profesjonalnie to zal- [ALL B6] Łącznik stabilizatora
Witam. Panowie mam pytanie czy lacznik stabilizatora jesli jest wybity to ma jakis wplyw na stabilnosc samochodu?? tzn lekkie bujanie przy wiekszych predkosciach?? bo cos mnie buja i nie wiem czy amory czy te laczniki bo reszta cala zawiecha ok. amory badalem na stacji i miak=ly 75% ale ja im nie ufam kiedys mialem wybite amory praktycznie na zero a gosc mowi 72% zalozylem nowe i pojechalem z glupa i powiedzial 74% wiec jak myslicie lacznik ma cos do tego??- [B6 AVF] Tarcze hamulcowe
Ale w tym polaczeniu textar+ferodo nie bedzie piskow jak myslisz?? moze tarcze tez lepiej textara??- [B6 AVF] Tarcze hamulcowe
A te Ferodo nie beda mi piszczec?? mialem kiedys trv i piszczaly nie samowicie a tego to ja nie cierpie- [B6 AVF] Tarcze hamulcowe
O i wszystko no pewno ze mam ate :> Tak moze przy okazji jakie polecacie tarcze do klocków textar bo juz klocki kiedys tam kupilem- [B6 AVF] Tarcze hamulcowe
Czyle nie ma opcji zeby byly 280 / 22??? nie chce mi sie kurcze kolo sciagac i mierzyc.. - [B6 AVF] Numer przekaźnika pompy paliwa