Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. Yhm rozumiem i dzieki za odpowiedz ze skladaniem po zamknieciu mysle ze moj elektryk by sobie poradzil :> A mozesz mi jeszcze podpowiedziec jak sprawdzic jaki mam obecnie modol? i czy tylko pozostaje wpiecie wtyczki od silnika szyby do przelacznika i lusterka czy trzeba jakies przewody ciagnac dodatkowo??
  2. Witam. Wybaczcie ze troszke nie w temacie ale mysle ze tu bedziecie wiedziec najlepiej Chce sobie zalozyc lusterka automatycznie skladane nie fotochrom i bez pamieci.. Potrzebuje nowe silniczki tylko jakie moje sa z literka b wiec raczej nie beda i moje pytanie jakie potrzebuje te silniczki i lsterka wiadomo inne a czy obudowy sobie przeloze moje??? i czy jest jakas opcja zeby lusterka skladaly sie po zamknieciu auta czy musi byc ten przelacznik i skladanie wewnatrz??? nie krzyczcie ze nie w temacie
  3. Bedzie smigac na bank sam mam taka i w poprzednim audi tez mialem i wszystko spoko
  4. A ja wyczytalem ze nie jeden kolega po wymianie sprezyn pojechal na zbieznosc a nie przestawiali bo wszystko bylo ok wiec poczytaj dobrze
  5. Ale Juz ci siadały czy poprostu wymieniles na gwint przez jak to nazwales "koze"
  6. Witam. Ile wytrzymuja wam amory??? Wpisujcie tylko jesli macie pewny przebieg tzn nie krecony licznik bo zaraz ktos wyskoczy ze mial 100 tysi przy wymianie co tez mozliwe no ale Ja moge powiedziec na przykladzie golfa 4 przebieg 170 tys.i przednie siadły..
  7. Dzieki wielkie:)
  8. Watpie w to ze wejdzie...przesylka calego to koszt okolo 300 zl ja swoj kupilem przeciety tzn odciete dwa tylne tlumiki gosc narysowal kreski wzdluz rury i wszystko jest super a wysylka ok 40 zl
  9. Witam jak mwyzej potrzebuje numer przekaznika pompy paliwa..
  10. Tak w b6 tez jest z piasta
  11. Moj znajomy ma w b6 kombi ET 33 na stalowkach 15 i wszystko jest git
  12. A tego niestety nie wiem bo ja mam B6 a tu inaczej wiec niech sie wypowiedza znawcy :>
  13. No tak ale ja szukam uzywek i chodzi mi o to czy jest jakas tolerancja czy dokladnie wr musi byc takie jak mam teraz??
  14. Lukaszxxx opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam> posiadam zwykla zawieche 1ba i chcialem zalozyc 1be tylko nie wiem jak sie sprawa ma z weight range z przodu mam 10 a z tylu 8 czy musze szukac sprezynek z identycznym wr?? czy jest jakas tolerancja??? bo ciezko bedzie tak chyba znalesc..
  15. Do 225 / 18 najbardziej odpowiada profil 40 roznica z orginalnym rozmiarem to 2 mm jesli dasz 45 to roznica 25 mm i licznik moze klamac.. wiec 225/40
  16. Studziany - w zadnym wypadku nie mam pretensji... Spoko napisze czy pomoglo jak wymienie pozdrawiam
  17. nKapcie 225 ale nie w koleinach, koleiny to inna bajka zawsze buja na szerokim... moze i masz racje z tym ciezarowym ale to cos innego, wczesniej tego nie bylo wiec cos sie syplo:) wymienie chyba te amory i powinno byc spoko, w sumie sa fabryczne a mam 216 tysi wiec chyba i tak na nie pora, zreszta zawiecha tez fabryczna, a ciekawa sprawa bo auto kupione w polsce ale glownie latalo polska - wlochy, polska - francja, moze przez to jeszcze trzyma sie calkiem spoko :>
  18. Słuchaj wiesz ile jest zachodu zeby je wyciagnac...no chyba ze nie wiesz to jest dosc duzo roboty..a jak juz jest wyciagniety to wystarczy wcisnac i jak sam wychodzi to jest wpozadku..nie trzeba wtedy maszyny :> ale odbiegamy od tematu...jak z tym lacznikiem?? nikt z was nie mial takiej sytuacji??
  19. Nie no bez kitu gdzies to na tym forum wyczytalem ze koles mial taki przypadek wiec pomyslalem ze zapytam:) i tak wymienie bo juz ich kres i chyba jednak beda te amory...zeby w 21 wieku nie dalo sie stanu amortyzatorow sprawdzic profesjonalnie to zal
  20. Witam. Panowie mam pytanie czy lacznik stabilizatora jesli jest wybity to ma jakis wplyw na stabilnosc samochodu?? tzn lekkie bujanie przy wiekszych predkosciach?? bo cos mnie buja i nie wiem czy amory czy te laczniki bo reszta cala zawiecha ok. amory badalem na stacji i miak=ly 75% ale ja im nie ufam kiedys mialem wybite amory praktycznie na zero a gosc mowi 72% zalozylem nowe i pojechalem z glupa i powiedzial 74% wiec jak myslicie lacznik ma cos do tego??
  21. Ale w tym polaczeniu textar+ferodo nie bedzie piskow jak myslisz?? moze tarcze tez lepiej textara??
  22. A te Ferodo nie beda mi piszczec?? mialem kiedys trv i piszczaly nie samowicie a tego to ja nie cierpie
  23. O i wszystko no pewno ze mam ate :> Tak moze przy okazji jakie polecacie tarcze do klocków textar bo juz klocki kiedys tam kupilem
  24. Czyle nie ma opcji zeby byly 280 / 22??? nie chce mi sie kurcze kolo sciagac i mierzyc..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.