Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
[ALL B6] Składanie lusterek po zamknięciu samochodu
silniczki szyb przod z modulami: 8E1 959 801 8E1 959 801 E 8E1 959 801 F 8E1 959 801 G przelącznik regulacji lusterek 4 stopniowy czyli zeby sie krecił dookola moduł komfortu nie kazdy współpracuje jak mi Bart-s podpowiadał u niego siedzi z koncówka BC u mnie tez wiec bedzie git Musisz posprawdzac jakie masz te czesci Vag-Com kanał 46 Cent w polu vag numer jest numer modułu komfortu a w polach extra jakie masz w drzwiach Masz 2002 wiec mozesz miec silniczki bez literki na koncu u mnie niestety były B
-
[ALL B6] Składanie lusterek po zamknięciu samochodu
Jeszcze sa w drodze do mnie :decayed:
-
[ALL B6] Składanie lusterek po zamknięciu samochodu
Nie te które maja 10 pinów w kostce od lusterka pin 9 masa silnika skladanego kolor różowy pin10 zasilanie silnika kolor niebieski
-
[ALL B6] Składanie lusterek po zamknięciu samochodu
Nie wiem kurcze ja dopiero bede zakladal skladane ale fajny bajer by to byl, oczywiscie przez przelacznik zeby np dzialaly z pilota jak przelacznik jest w pozycji na otwieranie bo jak by caly czas to lipa bo w zimie np to zaraz by sie mogly rozsypac lustereczka..Na bank ktos tu jest na tyle kumaty zeby to zrobic gdyz iz nasze forum jest bogate w elektrykow idp.
-
[ALL B6] Składanie lusterek po zamknięciu samochodu
Panowie pozwole sobie link z innego forum zapodac.. moze taki myk z tymi modulami dal by rade w b6?? kombinowal ktos z was w taki sposob?? http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=78018&highlight=lusterka+sk%B3adane
-
[ALL B6] Wymiana radia Audi Chorus na Concert
Miałem jiedys symphony w innym audi i dalo sie zyc nagrywalem 6 płyt i heja Concert na 1 płyte cd to to 19 wiek
-
[ALL B6] Wymiana radia Audi Chorus na Concert
No tak z przejscia z 1 din tak ale jak ktos mial np symphony to w takim wypadku tanim sposobem mozna miec mp3 tysiac razy lepsze niz zmieniarki na karte i usb bo one po 3 stowki lataja..
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Yhm to chyba w takim razie odpuszczam malo tych F jest niestety...
-
[ALL B6] Wymiana radia Audi Chorus na Concert
A no chyba ze tak..Tanie te concerty kurcze ja swoje 1 din pchnolem za 400
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Czyli musi byc F?? zaden inny od B7 np nie podejdzie??
-
[ALL B6] Wymiana radia Audi Chorus na Concert
No nawet pasuje bo klimatronic rozsunoł ci tunel i szpara jest u dołu na concercie tak ze masz jeszcze pole manewru [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 12:50_________________________________________________A oplacalo wam sie takie radio pakowac nie lepiej bylo odrazu Rns-e wrzucic?? przeciez koszt nie wiele wiekszy a to juz inna bajka :gwizdanie:
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
A przełącznik bez auto moze byc?? kurcze musze gdzies nabyc moduł F [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 21:15_________________________________________________ Cytat z pierwszej strony.. Bartek wypowiedz sie czy potrzebuje moduł F
-
[ALL B6] Wymiana radia Audi Chorus na Concert
Co to masz za przelacznik na listwie?? hmm nitro?? :>
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Panowie prosze o potwierdzienie..Z racji ze ida juz do mnie zew lusterka skladane fotochrom to tak mysle czy nie zalozyc wew odrazu i do tego czujnika zmierzchu..chce poprostu tylko fotochrom, a czujnik zeby tylko uaktywnic Coming/Leaving Home. Nie mam przełącznika swiatel Auto koniecznie on jest potrzebny?? mam przelacznik swiatel nr 8E0 941 531 A a MCE nr 8E0 907 279 E czy moj MCE i przelacznik swiatel ogarnie Coming/Leaving Home??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ale masz proste rozwiazanie..podłączasz wszystkie kostki w zasilanie wpinasz amperomiez włączasz navi, wyłączasz zamykasz auto czekasz okolo minute patrzysz na amperomiez a tam ma byc 0.00 jesli jest to gra gitara i nie potrzebujesz masy dwa [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 11:52_________________________________________________No chyba ze nie masz do do sklepu 30 zł i mniej wyjdzie jak jacys tam elektrycy idt
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ale po co Jak tam nie masz nic wpiete w pin 14 D to co sie dzieje wylacza sie czy co??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tak powinien byc pod 14 złącza D i tam go przepialem Błąd producenta
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja mam fabryczny alarm a jak amperomiezem sprawdzalem pobor pradu to kostke mailem odpieta i podłączony byl tylko plus przez miernik i tez po okolo minucie nie pobierala pradu, pozniej podłączalem reszte pinów bo juz w pewnym momecie myslalem ze przez mase dwa albo linie K mi prad pobiera.. zreszta w kostce tez mialem podpieta mase dwa pod pin 11 złącza D i bylo spoko ale po tygodniu mi baterie rozladowywalo i myslalem ze to rns-e a to jednak akumulator sie skonczył taki zbieg okolicznosci wiec masa dwa moim zdaniem nie konieczna byc moze zalezy od modelu moze z poczatku produkcji trzeba..tego nie wiem..
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ale warto zaznaczyc ze VagCom od 409.1 w góre
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Wybaczcie na polskim gralem w tysiaca :polew:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie przez kodowanie navi 0301715 moze mi rozładowywac akumulator?? coraz slabiej palila i dzis kaput..podłączylem miernik a tam 9 voltow...dodam ze mase dwa mam w ori kostce radia i podłączona jest pod pin 14 złącza D navi..wczesniej było podłączone pod pin 11 ale chyba błąd fabryki przejsciowki...hmm ciezka sprawa a gdzie podłączyc miernik pod rns-e tzn pod ktore piny zeby zobaczyc czy pobiera prad?? [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 14:28_________________________________________________ :slina: Przeczytałem cały watek I nie znalazłem w które piny podłączyc miernik zeby zobaczyc te 2A po zamknieciu 1,4A i po minucie 0.00A :wallbash:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 19:49_________________________________________________I wszystko jasne.. navi pobiera tak jak gdzies tu wyczytałem 2,2A jak jest włączona po zamknieciu auta 1,6A a po odczekaniu okolo minuty 0.02A wiec tak ma chyba byc, natomiast auto pobiera po podłączeniu amperomieza 2,6A po zgasnieciu lampeczek w miejscu trzymanai nug spada do okolo 2A pozniej spada do 0,09A i po paru sekundach do 0,02A wiec Bateria kaput ;(
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
A no mozesz i tak ale wydaje mi sie ze duzo taniej bedzie kupic czujnik dodatkowy maly zbiornik i pompke no chyba ze sie na allegro trafi to moze faktycznie bedzie taniej.. musisz poszperac na allegro
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Troche nie tan temat... masz dodatkowy zbiorniczek jest on wsówany w ten co juz masz przy samym zderzaku odkrec nadkole lewe i wszystko zobaczysz tak jest dodatkowa pompka..Zreszta wrclaguna ładnie to opisał: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177554.0
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
A no to to wiem dzieki za szybka odpowiedz
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Panowie szybkie pytanie bo sie aukcja konczy czy przełącznik z fisem od kombi podejdzie do sedana??